نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: استفاده از Package Manager Console

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

استفاده از Package Manager Console

سلام در آدرس زیر یک سری Package ها رو با استفاده از PackageManagerConsole و وارد کردن یک سری دستورات نصب میکنه آیا برای نصب این package ها حتما باید این دستورات رو اجرا کنیم؟ (مثلا برای نصب package entity framwork )
    در کل منظورم اینه که
    Package Manager Consoleدر چه مواقعی استفاده می شود؟

کاربر دائمی آواتار amir-yeketaz
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: استفاده از Package Manager Console

همون طور که میبینین برای نصب پکیج ها به صورت آنلاین استفاده میشه ... که البته میتونین ویژوال گونه تر هم پکیج هاتونو نصب کنین:دی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط amir-yeketaz مشاهده تاپیک
    همون طور که میبینین برای نصب پکیج ها به صورت آنلاین استفاده میشه ... که البته میتونین ویژوال گونه تر هم پکیج هاتونو نصب کنین:دی
    ممنون از پاسختون. من وقتی از این دستورات استفاده می کنم همش error میده :
    مثلا وقتی این دستور رو می نویسم : PM> Install-Package EntityFramework
    این خطا رو میده :The remote server returned an error: (502) Bad Gateway
    یا وقتی دستور PM> Get-Package -ListAvailable را اجرا می کنم میگه کلمه ListAvailable رو نمی شناسه.

کاربر دائمی آواتار ERIKA
    محل زندگی
    اصفهان

سلام
    من هم قبلا همچین مشکلاتی در مورد نصب پکیج ها داشتم اگر خطا هاشون دنیال کنید علت اش را میتونید پیدا کنید ولی درد سر خیلی داره احتمالا ازتون شاید nuget میخاد بعد ان را نصب میکنید یک چیزی دیگه میخاد این جریان ادامه داره بهترین کاری که باید انچام بدید این که visual suddio sp1را نصبش کنید و بعدم راحت نسخه نصبی خود efپیدا کنید و ان را نصب نمایید یا از طریق webplatform ها نصب هاتون انجام بدید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط ERIKA مشاهده تاپیک
    سلام
    من هم قبلا همچین مشکلاتی در مورد نصب پکیج ها داشتم اگر خطا هاشون دنیال کنید علت اش را میتونید پیدا کنید ولی درد سر خیلی داره احتمالا ازتون شاید nuget میخاد بعد ان را نصب میکنید یک چیزی دیگه میخاد این جریان ادامه داره بهترین کاری که باید انچام بدید این که visual suddio sp1را نصبش کنید و بعدم راحت نسخه نصبی خود efپیدا کنید و ان را نصب نمایید یا از طریق webplatform ها نصب هاتون انجام بدید .
    ممنون از پاسختون . پس با توجه به این چیزی که گفتید حتما لزومی نداره برای نصب این Package ها از این روش استفاده کرد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •