نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: برنامه ارتیاط با مودم GSM و اجرای دستور AT به همراه چند امکانات آماده و منبع آموزش دستورات AT

کاربر دائمی آواتار arash020
    محل زندگی
    گیلان-رودسر

Cool برنامه ارتیاط با مودم GSM و اجرای دستور AT به همراه چند امکانات آماده و منبع آموزش دستورات AT

سلام خدمت همه ی دوستان برنامه نویس

----------------------------------------

| اجرای دستورات AT |

| انواع دستورات AT |

| آموزش دستورات AT |

| خواندن SMS با دستورات AT |

----------------------------------------

پروژه ای (چند ماه پیش تصمیم به ساختش داشتم)به دلایلی ناتمام موند .
    اما چون حدس زدم که تا هینش هم میتونه مفید برا بعضی دوستان باشه اینجا مطرحش میکنم .
    ازتون می خوام که ایراداشو بر من ببخشید و اگه تونستید اهدافش رو کامل کنید تا همه استفاده کنیم .
    این برنامه :
    بعد از برقراری ارتباط با مودم که دستورات AT رو پشتیبانی میکنه به اصطلاح گپ بزنید

مثلا اگه از گوشیتون به عنوان مودم استفاده میکنید

میتونید همه ی اطلاعات گوشی رو با کد های آماده ای که خودم گذاشتم یا دستورات AT دلخواه یا مخصوص گوشی خودتون برداشت کنید .
    من تقریبا کد خوندن SMS رو هم به صورت دستی و (بدون OCX) نوشتم البته تموم نشده هنوز .
    وقت کنم تموم میکنم
    در ضمن این پروژه یه منبع فوق العاده کامل دستورات AT هستش که میتونید توی پروژه های خودتون ازش استفاده کنید .
    امکانات آماده توی تصویر مشخصه :
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg gsm.jpg‏ (54.7 کیلوبایت, 248 دیدار)
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار davood-ahmadi
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: برنامه ارتیاط با مودم GSM و اجرای دستور AT به همراه چند امکانات آماده و منبع آموزش دستورات

با سلام
    من یک برنامه نوشتم برای ارسال پیامک ولی در حروف فارسی مشکل دارم من از GSM مودم استفاده می کنم . و نتونستم با unicode بگیرم
    می تونی کمکم کنی که چکار کنم؟

محل زندگی
    گیلان-رودسر

نقل قول: برنامه ارتیاط با مودم GSM و اجرای دستور AT به همراه چند امکانات آماده و منبع آموزش دستورات

این ارسال و دریافت پیامک فارسی و موضوعی هستش که دنبالش هستم بدون استفاده از DLL بنویسمش
    هنوز موفق نشدم
    فعلا هم خوردم به امتحانات
    شاید اگه یه روزی حلش کردم اینجا هم بزارم

موفق باشید

دوست عزیز من در این زمینه یه کارهایی انجام دادم و یه برنامه ای هم نوشته ام
    اگر قابل بدونی در حد توان میتوانم کمکت کنم .

محل زندگی
    گیلان-رودسر

سلام آقای محسن
    ممنون و متشکر , خیلی لطف دارین.

من توی نوشتن کد خوندن sms های pdu که توسط دستورات at خونده شدن و تبدیل اونها به متن قابل فهم مشکل دارم
    تا جایی از کار جلو رفتم
    ولی وقتی میرسم به قسمتی از متن pdu که توی انواع sms ها از نظر (ارسال شده یا خوانده و نخوانده و ...) که توی کد pdu باهم یه فرق هایی دارن به مشکل خوردم
    و فعلا بیخیال کار شدم
    یعنی شما کدی نوشتین که بدون استفاده از برای خوندن dll و فقط با at هر کد pdu رو به متن متناظر ترجمه کنه؟
    درضمن
    من یه dll خوب دارم که sms میفرسته(انگلیسی)
    نمیدونم فارسی رو هم پشتیبانی میکنه یا نه؟
    همچنین می خوام بدونم چطور میتونم با این dll به اس ام اس های موجود دسترسی داشته باشم؟؟
    میشه فعلا یه نمونه برنامه برای خوندن sms ها مخصوصا نوکیا سری 60 بزارید .
    ؟

خیلی خیلی ممنون میشم

من برنامه ام را روی گوشی های سونی اریکسون با سیستم عامل جاوا تست کردم و جواب گرفتم ولی برای سیمبیان سری 60 تست نکردم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •