نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: چرا وقتی توی ادیتور tinymce جدولها رو توی وسط صفحه ست می کنم، موقع نمایش جدول سمت راست قرار می گیره؟

Question چرا وقتی توی ادیتور tinymce جدولها رو توی وسط صفحه ست می کنم، موقع نمایش جدول سمت راست قرار می گیره؟

چرا وقتی توی ادیتور tinymce جدولها رو توی وسط صفحه ست می کنم، موقع نمایش جدول سمت راست قرار می گیره؟

راه حل این مشکل چیه؟

نقل قول: چرا وقتی توی ادیتور tinymce جدولها رو توی وسط صفحه ست می کنم، موقع نمایش جدول سمت راست قرار

چون شما در CSS جدولتون رو راست چین تعیین کردی

نقل قول: چرا وقتی توی ادیتور tinymce جدولها رو توی وسط صفحه ست می کنم، موقع نمایش جدول سمت راست قرار

چون شما در CSS جدولتون رو راست چین تعیین کردی
    من توی سی اس اس برای جدول هیچ استایلی تعیین نکردم.

خب در استایل body یا کلی ( * ) چطور ؟

کاربر دائمی آواتار sara_aryanfar
    محل زندگی
    جایی در ایران

در بخشی که می خواهید جدول نمایش داده بشه div ها رو چک کنید احتمال زیاد براش تکس آلاگین و دایرکشن راست ست کردین

خب در استایل body یا کلی ( * ) چطور ؟
    توی سی اس اس این کد هست:
    * { margin:0; }

وقتی این کد رو حذف می کنم مشکل برطرف می شه ولی به این کد نیاز هست. راه دیگه ای نیست که بشه مشکل رو برطرف کرد ؟ مثلا توی جدولها کاری کنم که این استایل به ارث نرسه؟

این دستور رو به css اضافه کن :
    table { margin:auto;}

سلام
    دوست عزیز اگه از css reset استفاده کنید این مشکلات بوجود نمیاد
    موفق باشی..

دوست عزیز اگه از css reset استفاده کنید این مشکلات بوجود نمیاد
    من از css reset که توسط یاهو ارائه شده استفاده می کنم و چنین دستوری توی این فایل وجود نداره.

بنظرتون بهترین css reset کدوم هست؟

سلام
    نه خوب یاهو سایت بزرگی هست و استفده از css reset اون درست نیست شما می تونید از css reset زیر استفاده کنی..
    مثال یک :

*{
    margin:0;
    padding:0;
    }

مثال دو :

html,body,div,span,applet,object,iframe,h1,h2,h3,h 4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,bi g,cite,code,del,dfn,em,font,img,ins,kbd,q,s,samp,s mall,strike,strong,sub,sup,tt,var,b,u,i,center,dl, dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,table,ca ption,tbody,tfoot,thead,tr,th,td{background:transp arent;border:0;font-size:100%;margin:0;outline:0;padding:0;vertical-align:baseline}body{line-height:1}ol,ul{list-style:none}blockquote,q{quotes:none}blockquote:bef ore,blockquote:after,q:before,q:after{content:none }:focus{outline:0}ins{text-decoration:none}del{text-decoration:line-through}table{border-collapse:collapse;border-spacing:0}

و از این لینک می تونی css reset سایت های معروف دنیا رو با هم مقایسه کنی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •