نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: کتاب Jquery in Action

Question کتاب Jquery in Action

نظرتون راجع به این کتاب چیه؟

ارزش خریدن داره؟

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول: کتاب Jquery in Action

به نظرم خود اينترنت از هر كتابي در مورد جي كوئري بهتره.
    شما اگه قوانين اوليه ي اون رو بلد باشه بعد بگردي توابعش رو هم ياد بگيري خيلي راحت خود ميتوني برنامه بنويسي

اکثر اینها هم ترجمه هایی هستند که بسیار دیدم پر اشتباه هستند کسی که کتابی رو مینویسه باید تسط بسیاری روش داشته باشه که اغلب اینظوری نیست. خودتون از نت استفاده کنید بسیار به نفعتون خواهد بود

نقل قول نوشته شده توسط Sirwan Afifi مشاهده تاپیک
    نظرتون راجع به این کتاب چیه؟ ارزش خریدن داره؟
    سلام.
    من نسخه فارسی این کتاب رو نخونده ام، اما به jQuery با خوندن نسخه انگلیسی همین کتاب تسلط پیدا کردم (من چاپ اولش رو خونده ام، چاپ دومش تغییرات زیادی داره، اما اونو مطالعه نکرده ام). بدون شک این کتاب، نسبت به کتب دیگه ای که در مورد jQuery نوشته شده، کتاب خوبی هستش و تا مدتها، تنها کتابی بودش که John Resig اونو توصیه می کرد...

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

ببخشيد ولي اين كتاب هم كتاب خوبيه من با اين كتاب و منابع ديگه توي اينترنت جي كوئري رو ياد گرفتم.
    http://www.fordownload.blogsky.com/1390/09/24/post-18/

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نه برنامه نویسی رو با کتاب نمی شه یاد گرفت یعنی به نظر من اشتباه ، اکادمیک چیه با نوشتتن سمپل های مختلف می تونی راحت و سریع یاد بگیری و اون موقع مشکلشون با انواع مرورگر ها رو هم می فهمی ولی این کتاب ها همه با ie می گن که من واقعا از ie بدم می یاد.

نقل قول نوشته شده توسط zootos مشاهده تاپیک
    نه برنامه نویسی رو با کتاب نمی شه یاد گرفت یعنی به نظر من اشتباه ، اکادمیک چیه با نوشتتن سمپل های مختلف می تونی راحت و سریع یاد بگیری و اون موقع مشکلشون با انواع مرورگر ها رو هم می فهمی ولی این کتاب ها همه با ie می گن که من واقعا از ie بدم می یاد.
    سلام.
    برنامه نویسی رو میشه با مطالعه کتاب و سپس ممارست در انجام کارها یاد گرفت (یا بالعکس). به اعتقاد من هر کدوم از این دو تواما وجود نداشته باشه، موفقیت چشمگیری حاصل نمیشه. وقتی شما میگید "این کتاب ها همه با ie می گن" یعنی اینکه اطلاعاتتون در مورد jQuery ناقصه (فارغ از اینکه از چه روشی برای فراگیری jQuery استفاده کرده باشید). بسیاری از تفاوت ها بین مرورگر ها در jQuery لحاظ شده و برنامه نویس مطلقا نیازی نیست نگران اونها باشه:

• در IE برای Establish کردن listener ها در IE باید از attachEvent استفاده کرد، اما در سایر Browser ها باید از addEventListener استفاده کرد.
    • در IE برای اعمال Opacity باید از Alpha Filter ها استفاده کرد، اما بطور نمونه در Firefox باید از -moz-opacity استفاده کرد (یا opacity، بسته به شرایط).
    • تفاوت بین Box Model ها در IE و سایر Browser ها.
    • styleFloat برای IE و cssFloat برای سایر Browser ها.
    • و ...

در نتیجه، اینکه فلان کتاب jQuery رو با IE توضیح میده، بی معناست، چون jQuery خودش در وهله اول، Cross Browser هستش.

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •