صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 47

نام تاپیک: بنظرتون طراحی یه سی ام اس و فروش اون به قیمت 150 تومن به صرفه هست؟

Exclamation بنظرتون طراحی یه سی ام اس و فروش اون به قیمت 150 تومن به صرفه هست؟

من قراره برای یه شرکت یه سی ام اس حرفه ای طراحی کنم و اونها کار تبلیغات و بازاریابی رو انجام بدن و سی ام اس رو به قیمت 150000 تومن بفروشن و از هر سی ام اس 50 درصد برای منه و 50 درصد برای شرکت.

قراره چندین قالب طراحی کنم، ماژولهای مختلفی بنویسم و کنترل پنل هم باید فول ایجکس باشه.

خودشون می گن که با این کار براحتی می تونی در ماه حداقل 1 میلیون دربیاری.

بنظر شما این کار با این قیمت منصفانه هست؟

نقل قول: بنظرتون طراحی یه سی ام اس و فروش اون به قیمت 150 تومن به صرفه هست؟

البته باید بگم که وقتی سی ام اس و قالبها ساخته شد دیگه لازم به کد نویسی نیست و همون رو بصورت انبوه می فروشن.

با این شرایط نظر شما در مورد این کار چیه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهل کاشانم

با سلام
    راستش اگر برای فامیل هم کاری می کنی باید هواست رو کامل جمع کنی
    1- کد ها رو تمام و کمال در اختیار کسی قرار نده
    2- همیشه یه جایی رو برای ردگیری بزار که شما رو مطلع بکنه از راه اندازی. مثلا به شما میگن 10 تا فروختن ولی اطلاعات 14 تا ارسال میشه. می تونی مچشون رو بگیری
    3- خودت یه سایت بزن و همون رو هم بفروش. اینجوری هم می تونی بگی خدمات پشتیبانیش هست و هم تبلیغ. بالاخره وقتی خودت هم می تونی بفروشی چه کاریه
    4- قسمتی از کد رو کدگذاری کن که حتی شرکت هم نتونه دست توش ببره
    5- چیز خاصی یادم نمیاد

با تشکر

همه این موارد که گفتید رو می شه انجام داد ولی اون شرکت هم می تونن با بررسی کدها متوجه این موضوع بشن و غیرفعالش کنن. در این صورت فقط سر خودم رو کلاه گذاشتم ! نظرتون چیه؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهل کاشانم

عزیز من نه دیگه
    شما که قرار نیست بشینی یادشون بدی که کد های من چیکار می کنه
    استاد ما میگفت هر وقت کد نوشتید اسم متغیر ها رو چیزی بذارید که تا نگاهتون بهش خورد تا ته ماجرا بروید. ولی اگر خواستید همون کد رو به کسی بدید بلایی سرش بیارید که عقل جـن هم بهش نرسه

1- شما هم باید کد هایی رو کد شده بزاری مثلا بعضی مقادیر یا متغیر رو md5 کن و بزار
    2- همچنین اسم متغیر ها رو عجیب غریب کن و یه جدول واسه خودت درست کن که بعدا بدونی چی چیه
    3- همچنین با برنامه های کد گذاری یه تیکه کد رو کد شده بزار یعنی یه متغیر که همه جا ازش استفاده می شه رو اونجا مقدار دهی کن که اگه حذف شد سایت بالا نیاد
    4- گزینه 1
    5- خواستم 5 تا بشه

به هر حال هر کاری که بکنم طرف مقابل هم برنامه نویسه و می دونه چی به چیه.

منظور من در اینجا اینه که فروش یه سی ام اس با امکانات کامل که در حالت عادی 1.5 میلیون قیمتش هست رو 150000 تومن بفروشم و فقط 75000 تومن گیر من بیاد کار درستی هست؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهل کاشانم

سلام
    اگر فکر می کنی این شرکتی هست که می تونه تو یه ماه ده تا 20 تاشو بفروشه آره(ممکنه) ارزش داره
    ولی اگر نه که اصلا

همچنین می تونی اینی که طراحی کردی رو با تغییراتی جا های دیگه هم استفاده کنی. مثلا یه سایت خبری با یه سایت فروشگاهی در کار متفاوت ولی در عمل مشابه هستند(با وردپرس هم می تونی خبری بزنی و هم فروشگاه- خودم این کارو کردم)

بازم بستگی به شرکت مورد نظر داره

کاربر دائمی آواتار Unique
    محل زندگی
    ایران - اصفهان

راستش حیف نیست کار خودت را در اختیار کسی بگذاری و 50% بگیری ؟
    میدونی هر پشتیبانی که لازم باشه خودت باید انجام بدی ؟
    میدونی برای هر کاری آخرش مجبوری خودت کار را ارائه بدی و اونها ناظر هستند ؟
    میدونی ممکنه دورت بزنن و شما هم هیچوقت متوجه نشی ؟
    و خیلی میدونی دیگه که شاید ندونی ! اما اگه خودت جربزه داری CMS طراحی کن سایت تبلیغاتی واسش بزن پولشم بگذار جیب خودت نوش جونت !

با وردپرس هم می تونی خبری بزنی و هم فروشگاه- خودم این کارو کردم
    قیمت سایتی که با ورد پرس طراحی می شه چه تفاوتی با سایتی داره که بدون ورد پرس و از ابتدا توسط توسعه دهنده نوشته شده داره؟

راستش حیف نیست کار خودت را در اختیار کسی بگذاری و 50% بگیری ؟
    میدونی هر پشتیبانی که لازم باشه خودت باید انجام بدی ؟
    میدونی برای هر کاری آخرش مجبوری خودت کار را ارائه بدی و اونها ناظر هستند ؟
    میدونی ممکنه دورت بزنن و شما هم هیچوقت متوجه نشی ؟
    و خیلی میدونی دیگه که شاید ندونی !
    بنظرتون یه سی ام اس رو به قیمت 150 تومن می فروشن یا این شرکت دست پایین گرفته تا سود از پولش 75 تومن به من بده و بقیش رو خودش ورداره؟

اما اگه خودت جربزه داری CMS طراحی کن سایت تبلیغاتی واسش بزن پولشم بگذار جیب خودت نوش جونت !
    بنظرتون این کار درآمد داره ؟ پرداخت پول چطور انجام می شه؟ اعتماد کاربرها چطور جلب می شه؟ چقدر باید صبر کرد تا این به نتیجه برسه؟
    آخرین ویرایش به وسیله idocsidocs : یک شنبه 25 دی 1390 در 01:02 صبح

دیگه الان چیزی که زیاد شده فروشگاه ساز هست
    به فکر یه ایده نو باش و خودت به شخصه انجام بده
    اگه شده وام بگیر ، اما شریک نشو !!!
    حداقل میدونی فردا سودش کامل میره به جیب خودت

یگه الان چیزی که زیاد شده فروشگاه ساز هست
    به فکر یه ایده نو باش و خودت به شخصه انجام بده
    اگر بخوایم اینطوری حساب کنیم بهتره اصلا طراحی وب انجام ندیم.

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

میتونه قیمت خوبی باشه.
    اما سعی کنید طراحی جوری باشه که برای هر شرکت نیاز به بازسازی و تغییرات زیادی نباشه.

شما تو یه فایل CMS ت رو بر اساس Domain کاربر ست کن . یعنی Domain چک بشه که نتونن جای دیگه نصب کنن و هر CMS برای یک Domain هست. بعد هم کل کدت رو Zend کن . چون Zend از یه ورژنی به بعد دیگه Decode نمیشه. و یا یه کار بهتر. خودت سرور بگیر ، سورس هم نده ، اونها مشتری پیدا میکنن ، تو نصب میکنی برای مشتری روی سرور خودت و 50 درصد اونها رو بهشون میدی :D
    اما !
    با 75.000 در ماه بالای 1 میلیون میشه حدود 12 نسخه در ماه و 144 نسخه در سال و در 4 سال 576 نسخه ! بازار کشش رو داره ؟ نزدیک 600 نسخه ؟ دیگه رکورد فروش دست Ham3d حامد ساعتی هست که حدود 300 نسخه فروشگاه ساز فروخته که پلن هاش هم خیلی خوب و خوش قیمت بودن . 100.000 !
    در کل تو کار یاد میگیری که اصطلاحا برای دیگران " پله نشی " .

با 75.000 در ماه بالای 1 میلیون میشه حدود 12 نسخه در ماه و 144 نسخه در سال و در 4 سال 576 نسخه ! بازار کشش رو داره ؟ نزدیک 600 نسخه ؟ دیگه رکورد فروش دست Ham3d حامد ساعتی هست که حدود 300 نسخه فروشگاه ساز فروخته که پلن هاش هم خیلی خوب و خوش قیمت بودن . 100.000 !
    قیمت رو اصلاح کردن برای حداقل امکانات 200 تا 300 می گیرن و با افزایش امکانات قیمت به 1 میلیون تومن هم می رسه.
    در کل تو کار یاد میگیری که اصطلاحا برای دیگران " پله نشی " .
    کار اولمه و هنوز آنچنان راه نیافتادم که بخوام برای خودم و مستقل کار کنم. به همین دلیل برای کسب تجربه توی بازار باید هزینش رو پرداخت کنم !
    بعد هم کل کدت رو Zend کن
    اگر از زند استفاده کنم می تونم می تونم سایت رو توی هر سروری نصب کنم؟ یعنی ممکنه که بعضی از سرورها نتونن سایتی که با زند کد شده رو اجرا کنن؟

کاربر دائمی آواتار mbf5923
    محل زندگی
    vb.NET-قسمت کد ویو-لاین هفتم

خوب حالا اگه کاربر خرید و رفت خودش فروخت چی؟
    این برنامه نویسی وب 1001 اما و اگر داره

خوب حالا اگه کاربر خرید و رفت خودش فروخت چی؟
    این برنامه نویسی وب 1001 اما و اگر داره
    خب دیگه چیکار باید کرد؟

از زند هم استفاده کنم بعد از 6 ماه کرکش می یاد و همون 1001 اما و اگر .....

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    روبروی مانیتور

درود
    به نظر من قیمت نهایی رو بگیر و همه چیز رو واگذار کن به پای شرکت.
    اینطوری با 1001 اما و اگر روبرو نمیشی.
    و یا ریسک کن و همین گزینه رو انتخاب کن!!!!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اهل کاشانم

سلام
    به نظر من بهترین گزینه خودت هستی
    همه آدم ها همیشه یه اول داشتن. منم اولین باری که کد نوشتم یه برنامه حسابداری بود
    همش تو فکر این بودم که وای نکنه کد هام لو بره. نکنه یکی بیاد کرکش کنه و ....
    ولی حالا که فکرشو می کنم می بینم نه اشتباه نمی کردم ولی خییلی هم دست بالا گرفتم.
    خودم شروع کردم. خودم پاش وایسادم. یک ماه گیر ایراد هاش بودم درستش کردم و برام تجربه شد تا هیچ وقت همچین چیز هایی برام اتفاق نیفته
    نمی گم با شرکت کار نکن و نمی گم تنها هم کار کن

ولی اگر قدم بر میداری از همون اول قدم رو درست بردار.

به نظر من قیمت نهایی رو بگیر و همه چیز رو واگذار کن به پای شرکت.
    منظورتون رو متوجه نمی شم !

البته برنامه نویس ندارن و فعلا فقط من هستم و همه کار به عهده منه اما اگر بخوان می تونن کسی رو استخدام کنن.

محل زندگی

یه سری ترفند میتونی بزنی دوست من برای این کارها که بهترینش ایجاد قفل نرم افزاری هست که هرکس خواست CMS شما رو نصب کنه بر اساس اطلاعات دامنه و سرور یه کد بهش بده اونم اون کد رو برای شما ارسال منه و کد فعال سازی دریافت کنه
    راه دیگه اینه که شما این CMS رو کامل نفروشین یعنی یه سرور میگیرید و اون رو روی اون آپ میکنید و هرکس خواست یه هاست روی سرور شما میگیره و از CMS استفاده میکنه
    راه دیگه اینه که یه هاست بگیرین و قسمتی از cms رو روی اون بگذارید و در آدرس دهی هاتون به اون هاست آدرس بدین
    و........

راه دیگه اینه که یه هاست بگیرین و قسمتی از cms رو روی اون بگذارید و در آدرس دهی هاتون به اون هاست آدرس بدین
    چطور باید این کار رو انجام بدم و چه بخشهایی رو باید توی هاست خودم قرار بدم؟
    یه سری ترفند میتونی بزنی دوست من برای این کارها که بهترینش ایجاد قفل نرم افزاری هست که هرکس خواست CMS شما رو نصب کنه بر اساس اطلاعات دامنه و سرور یه کد بهش بده اونم اون کد رو برای شما ارسال منه و کد فعال سازی دریافت کنه
    چه نرم افزاری برای این کار مناسبه ؟

محل زندگی

چطور باید این کار رو انجام بدم و چه بخشهایی رو باید توی هاست خودم قرار بدم؟
    مثلا یه سری از تنظیمات مهم و قسمت هایی که با دیتابیس در ارتباط نیست رو میتونید روی هاست خودتون قرار بدین البته فکر میکنم با یه سری تغییرات در کانفیگ انجین PHP سرورتون بتونید حتی توابع رو هم از یه هاست دیگه فراخوانی کنید باید تحقیق کنید
    چه نرم افزاری برای این کار مناسبه ؟
    این کار باید توسط خودتون و با کد نویسی انجام بشه نرم افزار خاصی نداره.
    مثلا شما در هنگام نصب باید نام دامنه و یه سری اطلاعات از سرور رو توسط کدنویسی بگیرید و برنامتون بر اساس اونا یه کد تولید کنه و به کاربر نشون بده،بعد از اون کاربر این کد رو در سایتی که شما معرفی کردین وارد کنه و کد فعال سازی دریافت کنه و....

مثلا شما در هنگام نصب باید نام دامنه و یه سری اطلاعات از سرور رو توسط کدنویسی بگیرید و برنامتون بر اساس اونا یه کد تولید کنه و به کاربر نشون بده،بعد از اون کاربر این کد رو در سایتی که شما معرفی کردین وارد کنه و کد فعال سازی دریافت کنه و....
    یه برنامه نویس نمی تونه این کدها رو غیر فعال کنه یا دور بزنه؟

محل زندگی

اون کد فعال سازی رو اگه درست انجامش بدین 90% میشه بهش اتکا کرد
    نرم افزارهایی که با این روش قفل میشن معمولا سخت کرک میشن یا کرک نمیشن (مثل بازی گرشاسپ،نرم افزار هک و امنیت ستاره سبز و...)

نرم افزارهایی که با این روش قفل میشن معمولا سخت کرک میشن یا کرک نمیشن (مثل بازی گرشاسپ،نرم افزار هک و امنیت ستاره سبز و...)
    می گن زند قوی ترین نرم افزار در این زمینه هست ولی اون هم کرک هاش هر 6 ماه می یان. شما چطور می گید می شه به این کرک ها اعتماد کرد؟

نقل قول نوشته شده توسط idocsidocs مشاهده تاپیک
    قیمت سایتی که با ورد پرس طراحی می شه چه تفاوتی با سایتی داره که بدون ورد پرس و از ابتدا توسط توسعه دهنده نوشته شده داره؟
    جدا از این . من همیشه فکر میکنم واقعا کی می تونه به تنهایی cms مثل ورد پرس یا جوملا بنویسه ؟!

و کلا چرا وقتی همچنین سیستم های کد بازی هست که با ویرایششون میشه هرچی می خوای از توش در بیاری ، چرا باید یک نفر بشینه یک cms اختصاصی بنویسه؟!

و کلا چرا وقتی همچنین سیستم های کد بازی هست که با ویرایششون میشه هرچی می خوای از توش در بیاری ، چرا باید یک نفر بشینه یک cms اختصاصی بنویسه؟!
    اگر جوملا رو به یه نفر بفروشید 2 میلیون تومن، بنظرتون فکر نمی کنه که سرش کلاه گذاشتید؟
    چون شما یه نرم افزار رایگان رو فروختید ! اصلا این درسته ؟

اگر جوملا رو به یه نفر بفروشید 2 میلیون تومن، بنظرتون فکر نمی کنه که سرش کلاه گذاشتید؟
    چون شما یه نرم افزار رایگان رو فروختید ! اصلا این درسته ؟
    از ایم نظر حق با شماست. ولی منظور بنده از نظر فنی بود. وقتی از نظر فنی میشه با تغییر در یک نرم افزار رایگان به نتیجه ای با کیفیت و ساختار بهتری رسید چرا باید به سراغ نوشتن یک cms جدید و از پایه بریم؟

از ایم نظر حق با شماست. ولی منظور بنده از نظر فنی بود. وقتی از نظر فنی میشه با تغییر در یک نرم افزار رایگان به نتیجه ای با کیفیت و ساختار بهتری رسید چرا باید به سراغ نوشتن یک cms جدید و از پایه بریم؟
    بخاطر مسائل مالی !
    من یه سی ام اس می نویسم و اون رو یه میلیون تومن می فروشم. وقتی می تونم درآمدم رو بیشتر کنم چرا برای نوشتن یه سی ام اس وقت نذارم؟
    مسئله دیگه پرستژ شرکتها هست که نمی خوان بین رقبای خودشون کم بیارن و ...

بخاطر مسائل مالی !
    من یه سی ام اس می نویسم و اون رو یه میلیون تومن می فروشم. وقتی می تونم درآمدم رو بیشتر کنم چرا برای نوشتن یه سی ام اس وقت نذارم؟
    مسئله دیگه پرستژ شرکتها هست که نمی خوان بین رقبای خودشون کم بیارن و ...
    فکر نمی کنم دلیل منطقی باشه ، پرستیژ و این حرفا بگذریم. این مسئله هنوز برای بنده سوال هست.

ولی در مورد کار شما ، خود شرکت چی گفته ؟! نگفته می تونه به این تعداد بفروشه که حداقل کم کم 1.5 شما در بیاد؟
    اگر بتونی یه تضمین بگیری که حداقل فروش 20 نسحه را گارانتی کنند ، خیالتان راحتر خواهد بود.

ولی در مورد کار شما ، خود شرکت چی گفته ؟! نگفته می تونه به این تعداد بفروشه که حداقل کم کم 1.5 شما در بیاد؟
    قراره به قیمتهایی بین 300 تا یک میلیون بفروشیم و مشکلی از نظر مالی پیش نمی یاد.

خودم هم همین سوال رو از شرکت پرسیدم و گفتم چرا از ورد پرس یا جوملا استفاده نمی کنید، اونا گفتم اگر ورد پرس رو به قیمت یه میلیون بفروشیم به یه شرکت کلاه بردار معروف می شیم !

CMS با این مشخصات 300 تومن ؟ :|

مطمئنید تا حالا cms نوشتید ؟ چون اگه نوشته باشید قیمت رو 150 تایین نمیکنید !

CMS با این مشخصات 300 تومن ؟ :|
    اکثر ماژولهاش رو حذف می کنیم و به این قیمت می دیم. قیمت سی ام اس با همه امکانات یه میلیون تومن هست. قیمت مناسبی هست؟

مطمئنید تا حالا cms نوشتید ؟ چون اگه نوشته باشید قیمت رو 150 تایین نمیکنید !
    دفعه اول که با شرکت فروشنده صحبت کردم از این قیمت حرف زدیم ولی بعدا گفتم این قیمت پایینه و اونا هم قیمتها رو بالا بردن.
    شما سی ام اس نوشتید؟ با چه قیمتی و چه امکاناتی؟

اکثر ماژولهاش رو حذف می کنیم و به این قیمت می دیم. قیمت سی ام اس با همه امکانات یه میلیون تومن هست. قیمت مناسبی هست؟

دفعه اول که با شرکت فروشنده صحبت کردم از این قیمت حرف زدیم ولی بعدا گفتم این قیمت پایینه و اونا هم قیمتها رو بالا بردن.
    شما سی ام اس نوشتید؟ با چه قیمتی و چه امکاناتی؟
    میشه بفرماید زمینه کاری شرکت فروشنده چی هست؟گویا چندان اطلاعی ندارند. اگر این طور باشد حتما به مشکل بر می خورید در آینده نزدیک.

میشه بفرماید زمینه کاری شرکت فروشنده چی هست؟گویا چندان اطلاعی ندارند. اگر این طور باشد حتما به مشکل بر می خورید در آینده نزدیک.
    یه شرکت تبلیغاتی و بازاریابی هستن.
    بنظرتون به چه مشکلی بر می خورم؟

یه شرکت تبلیغاتی و بازاریابی هستن.
    بنظرتون به چه مشکلی بر می خورم؟
    اگر اون شرکت به خوبی با فضای وب آشنا نباشه به مشکلاتی بر می خورید چه از لحاظ فنی مثل پشتیبانی cms ها و موارد دیگه که ممکنه پیش بیاد و نمیشه الان بهشون اشاره کرد.

یه چیز دیگه اگر قرار پشتیبانی cms را شما بر عهده بگیرید سعی کنید یه حقوق ثابت هم درخواست کنید از شرکت.و به نوعی کارمند شرکت بشید.

اگر اون شرکت به خوبی با فضای وب آشنا نباشه به مشکلاتی بر می خورید چه از لحاظ فنی مثل پشتیبانی cms ها و موارد دیگه که ممکنه پیش بیاد و نمیشه الان بهشون اشاره کرد.
    می شه بیشتر توضیح بدید؟

می شه بیشتر توضیح بدید؟
    ببینید مثلا شرکت باید بدونه چطور تبلیغ کنه در سطح وب که بتونه مشتری پیدا کنه همین یک نکته کافی برای اینکه افرادی که توی شرکت هستند باید با محیط وب کاملا آشنایی داشته باشند.

ببینید مثلا شرکت باید بدونه چطور تبلیغ کنه در سطح وب که بتونه مشتری پیدا کنه همین یک نکته کافی برای اینکه افرادی که توی شرکت هستند باید با محیط وب کاملا آشنایی داشته باشند.
    تبلیغشون خوبه و مشتری می گیرن. مشکلی از این نظر نیست.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •