نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: چگونه میتوان کل یک پروژه asp.net رو dll کرد یا encrypt کرد حتی فایلهای aspx ascx?

چگونه میتوان کل یک پروژه asp.net رو dll کرد یا encrypt کرد حتی فایلهای aspx ascx?

سلام به همه کسانی که این مطلب رو میخونن و دوستی رو ازشون طلبکارم!
    من یه پروژه مهم دارم که میخوام اونو رو MS Win Server 2008+IIS 7.0 اجرایی کنم ولی مشکل اصلیم کپی رایت و محافظت از کد نرم افزاره و میخوام کل پروژه رو کد کنم بعدش نصب کنم
    اگه یه راه حل خوب به من نشون بدید خیلی ممنونتون میشم
    و اینکه اصلا این شرکتای بزرگ که نرم افزارهای تحت وب برای اتوماسیون های اداری ارائه میدن چطور از کداشون محافظت میکنن؟

نقل قول: چگونه میتوان کل یک پروژه asp.net رو dll کرد یا encrypt کرد حتی فایلهای aspx ascx?

شما وب سایتت رو پابلیش کن بعد وب سایت پابلیش شده رو تحویل میدی و صفحات کد بیهایندت همه به صورت یک DLL به نام پروژه در میاد

نقل قول: چگونه میتوان کل یک پروژه asp.net رو dll کرد یا encrypt کرد حتی فایلهای aspx ascx?

این کارو کردم ولی میخوام خود صفحات aspx هم DLL بشن چون رو یک سری صفحات Query دارم واسه SQL DataSource

کاربر دائمی آواتار mahmood_4246
    محل زندگی
    تهران - mahmoodnajafi.ir

فایل های کد تبدیل به DLL میشن .. اگه میخوایین که امنیت DLL بیشتر بشن یه سری نرم افزار باسه این کار هست .. برای جلوگیری از DeCompile کردن .. مثل SmartAssembly

یعنی هیچ راهی برای این کار نیست؟
    اگه نمیشه aspx ها رو هم DLL کرد پس لطفا لیست نرم افزارای بالا بردن امنیت DLL رو برام بزارین؟ممنون؟
    اگه لینک دانلود هم بدین دیگه خیلی خیلی ممنون میشم

کاربر دائمی آواتار mahmood_4246
    محل زندگی
    تهران - mahmoodnajafi.ir

Smart Assembly

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •