صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 117

نام تاپیک: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات

کاربر دائمی آواتار emami.sie
    محل زندگی
    طبس

نقل قول: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات (CMMS)

نقل قول نوشته شده توسط spring91 مشاهده تاپیک
    سلام
    اول جا داره از نرم افزاری که گذاشتید تشکر کنم
    راستش من نرم افزار رو دانلود کردم ولی اصلا نمی تونم واردش بشم!!!!!!
    کد 123 که برای ورودش لازمه کار نمی کنه
    لطفا بهم کمک کنید
    با سلام
    احتمالا شما از اکسس نسخه 2007 استفاده می کنید؛ لذا با توجه به اینکه گفته اید -کد 123 که برای ورودش لازمه کار نمی کنه- به نظر میرسه تنظیمات Security اکسس شما روی Disable all Macro With Notification تنظیم شده باشه. لذا یا باید زمانی که برنامه رو باز می کنید از قسمت زیر ریبون گزینه Option رو انتخاب و بعد Enable all Macro رو انتخاب کنید و یا در قسمت تنظیمات خود اکسس و قسمت Trust Center گزینه Enable all Macro... رو فعال کنید... انشالله مشکلتون حل میشه. آموزش نرم افزار و سایر تنظیمات برنامه هم در پستهای اول کامل توضیح داده شده که حتما مطالعه بفرمایید...
    موفق باشید
    یا علی

نقل قول: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات

سلام

نشر علم و اینکه شما انقدر با رغبت به دیگران پاسخ میدین خیلی کار ارزشمندیه
    ایشالا خدا گنجینه های علم رو بیش از پیش برای شما باز کنه

ممنون از کار قشنگتون

می تونیم با هم همکاری کنیم و کل نرم افزار رو فارسی کنیم؟ فک کنم بهتر بشه مورد استفاده عموم قرار بگیره.... من خیلی به دستورات اکسس مسلط نیستم (یعنی تا حالا کد نویسی نکردم) اگر راهنماییم کنید می تونیم نرم افزار مناسب تری رو در اختیار دیگران قرار بدیم

محل زندگی
    طبس

سلام
    با تشکر از شما دوست عزیز
    من وظیفمو انجام دادم و امیدوارم با ایجور کارها، فرهنگ نگهداری و تعمیرات در تمام سازمانها،کارخانجات،معادن و... یک روزی کاملا جا بیفته تا در نهایت به رشد و توسعه تولیدات کشورمون کمک بشه... (متاسفانه مقوله ی علم نت بسیار در کشور ما ناشناخته باقی مونده (بخصوص در شهرهای کوچیک) و وقتی من به برخی شرکتها مراجعه می کنم و میشنوم که حتی در فرهنگ لغت دوستان، واژه ای بنام نگهداری و تعمیرات وجود نداره واقعا تاسف می خورم)
    البته لازم به توضیحه که این نرم افزار هم کامل نیست و پس از استفاده در یک دوره زمانی، به کمبودهای آن پی خواهید برد و در آینده شما رو مجبور خواهد کرد که برید سراغ یک نرم افزار کاملتر... (اما جهت شروع و فرهنگ سازی نت در سازمان (که بنظر من سخت ترین مرحله ی کاره) بسیار مثمر ثمر واقع خواهد شد)
    در مورد قسمت آخر پستتون هم، هر سئوالی بود من در خدمتم ... برای فارسی کردن نیاز زیادی به کد نویسی نیست و تنها کافیه برخی از فیلدهای جداول، تمامی لیبلها در فرمها و گزارشات و مسیج باکسهای نرم افزار به فارسی تبدیل بشن... (که البته کار زمانبریه و من شخصا نیازی به این کار نمیبینم چون سرجمع کلماتی که کاربر در این نرم افزار باید باهاشون آشنا بشه، کمتر از انگشتان 2 تا دسته)
    البته نسخه فارسی این نرم افزار هم موجوده اما شامل تغییراتی که من در این نرم افزار دادم نمیشه (ولی میتونید ازش کمک بگیرید و اگه اشتباه نکنم در یکی از پستهای همین تاپیک هم آپلود شده)
    موفق و مؤید باشید
    یا علی

با سپاس فراوان از آقای امامی
    امیدوارم همیشه موفق باشید من ازاین نرم افزار اطلاعات زیادی کسب کردم

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز
    دوستان من در حال طراحی یه نرم افزار نگهداری تعمیرات هستم ، منتها در برخی از موضوعات دچار شک و ابهام هستم که امیدوارم با کمک شما عزیزان بتونم براین مشکلات غلبه کنم و برنامه رو به پیش ببرم
    1) قابليت دسترسي
    این شاخص بر ا ساس فورمول زیر بدست میاد:
    قابليت دسترسي = (كل زمان در دسترس ماشين-مدت توقف ماشين)/(كل زمان در دسترس ماشين)
    که من برای بدست اوردن "کل زمان در دسترس ماشین" دارم یه تقویم طراحی میکنم که روزهای کاری ماشین رو به اون تقویم نسبت بدم تا از این طریق این زمان رو محاسبه کنم.
    خب حالا میزان توقفات رو باید چطوری ثبت و ضبط کنم؟ آیا یه جدول با فیلدهای کد ماشین ،تاریخ شروع توقف ، تاریخ پایان توقف و مدت زمان توقف برای نگهداری اطلاعات توقف کفایت میکنه؟
    2) شاخص هایی مثل MTBF ، MTTR و OEE رو چطور میتونم محاسبه کنم؟
    3)CM و فرقش با EM؟
    ممنون و متشکر از لطفتون
    یاعلی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلا اصفهان

به نام خدا
    با سلام. عجالتا درباره بند اول بايد عرض كنم كه براي تعيين دقيق تر زمان دسترسي يا درصد دسترسي موارد ذيل را هم بايد در نظر گرفت
    1 - ماشين در زمان ركورد گيري با چه ظرفيتي كار مي كند؟
    2 - از عمر دستگاه چقدر مي گذر؟ (درصد استهلاك استاندارد)
    3 - زمان توقف چگونه ثبت مي شود و براي چيست؟ بصورت دستي و يا توسط اپراتور خودكار. به هرحال توقف ناشي از نبود برنامه نمي شود جزو اين درصد گيري محسوب كرد. توقف اجباري ناشي از تعميرات و خرابي مهم است.
    درصورتيكه ماشين با حداكثر توان اسمي كاركند مي شود موارد توقف را بسته به نوع ثبت آن و اعمال ضريب مناسب(1>) براي خطا و اعمال ضريب استهلاك (بازهم كوچكتر از يك ). يك درصد دسترسي قابل اطمينان ارايه نمود. حالا اگر ماشين در بين توقف ها با درصدي از توان اسمي كاركند طبعا بايد به فكر يك ضريب جديد(البته بزرگتر از يك ) هم بود. اين ضريب اگر بصورت پارامتري باشد كار درست مي شود. مثلا جمع توان مصرف شده در بازه زماني در ضريب مربوطه يك پاسخ تقريبا درست به درخواست توانايي ماشين مزبور است.
    اينها بصورت تجربي ديده شده است. زيرا به علت محدوديت ها و تنوعي كه سازندگان لوازم يدكي ماشين ها اجبارا پيدا شده، تقريبا نمي شود يك برنامه تعمير و نگهداري دلپذير مطابق با مزاج ماشين تدارك ديد.
    بعد از تحرير:
    راستي اينها را در مداركم پيدا كردم سري بزنيد بد نيست
    http://www.tirage-machine.ir/fa/tran...nd-repair.html
    و
    http://www.irannetbook.com/showbook.aspx?t=4&id=7101
    آخرین ویرایش به وسیله RESMAILY : سه شنبه 07 شهریور 1391 در 09:07 صبح

ممنونم
    در مورد سایر موارد هم منتظر نظراتتون هستم
    یاعلی

کاربر جدید
    محل زندگی
    شیراز

Post نقل قول: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات (CMMS)

سلام دوست عزیز
    فکر کنم جدول زیر برای طراحی بخش oee بتونه بهت کمک کنه
    در ضمم فراموش نشه که ما هدفمون از محاسبه oee اینه که بتونیم علتایی که باعث کم شدنشه از بین ببریم
    پس بهتره توی این نرم افزاری که می خوایی طراحی کنی همه علت ها ثبت بشه
    البته اگه می خوایی نرم افزارت خیلی کامل باشه

oee حاص ضرب سه فاکتور کیفیت، دسترسی و عملکرده

در دسترس بودن
    از کار افتادگی تجهیزات
    در نظر گرفتن برنامه های نت
    خرابی های کلی

خرابی تجهیزات
    تنظیم تغییر
    کمبود مواد اولیه
    کمبود اپراتور
    تنظیمات اساسی
    زمان آماده شدن دستگاه

عملکرد
    کند شدم جریان تولید
    گیر کردن اجزا
    تغذیه نامناسب
    از کار افتادن سنسورها
    بررسی پاکیزگی
    راه اندازی اولیه
    ظرفیت اسمی پایین تابلو
    ظرفیت پایین طراحی
    فرسودگی تجهیزات
    نا کارآیی اپراتور

کیفیت
    قطعه
    مونتاژ نادرست
    دوباره کاری
    خرابی حین تولید
    انقضا حین تولید

آخرین ویرایش به وسیله spring91 : یک شنبه 12 شهریور 1391 در 08:11 صبح

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

از دوستانی که در راستای نشر علم و ارائه مطالب مفید و کاربردی قدم بر میدارند بسیار تشکر می کنم ولی ایکاش دوستانی که در این تاپیکها بدنبال برنامه میگردند فقط به دنباله استفاده نباشند و اینجا منبعی باشه واسه الهام گرفتن و نمونه کار تا بتونیم برنامه های بهتر رو با استفاده از این مثالها و نمونه ها بیافرینیم

سلام خدمت شما
    آقا من برنامه را فارسی کردم اما حالا تا می خواهم دکمه masters را باز کنم ارور های زیر را میده(عکس ها ضمیمه هست) لطفا بگید باید چکار کنم . ممنون
    لطفا با توضیحات بگید چون زیاد وارد نیستم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

سلام از آقایون کسی نیست به من کمک کنه این برنامه را نیازش دارما ....

سلام،یه مشکلی دارم، برنامه را دانلود کردم ولی متاسفانه به من این ارور را میده،چیکار کنم
    certain content
    in the data base has been disabled

سلام،من میخوام برنامه را خودم بنویسم ولی چجوری شروع به نوشتنش کنم

مرسی کلی.............................

محل زندگی
    طبس

با توجه به پیغامهای خصوصی، ایمیلهای مکرر و درخواست دوستان، آموزشی صوتی و تصویری به صورت گام به گام جهت استفاده اصولی و بهینه از نرم افزار توسط اینجانب تهیه شده (البته غیر رایگان) که دوستان درصورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونند از طریق ایمیل با بنده در ارتباط باشند. همچنین جهت استفاده از برنامه با تاریخ شمسی من تغییراتی رو در برنامه دادم که با نرم افزار شمسی سازی رایگان کار می کنه و اون رو هم می تونم در اختیار دوستان قرار بدم.
    موفق و مؤید باشید
    یا علی

سلام. چه پسوردی باید به نرم افزار بدم؟ پسورد میخواد

محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط toktam000 مشاهده تاپیک
    سلام. چه پسوردی باید به نرم افزار بدم؟ پسورد میخواد
    با سلام به پست شماره 8 همین تاپیک مراجعه بفرمایید... یا علی

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

با سلام و تشکر از لطف شما. من مدتها بود دنبال یک همچین برنامه ای می گشتم و ازش چیزهای زیادی یاد گرفتم. واقعا ممنونم.

سلام با تشکر از برنامه خوبتون
    من این برنامه رو دانلود کردم برنامه خوبیه ولی یک مورد توی اون ندیدم و اون مورد نبود لیست اجناس مصرفی برای کارهای انجام شده و تعداد اجناس مصرفی که بتونیم گزارش از اون بگیریم.
    همچنین مورد دیگه اینکه برای صدور حکم کار فقط نام یک نفر رو میشه وارد کرد و در بیشتر موارد 2 یا چند نفر برای انجام کار استفاده میشه.
    اگر از اساتید کسی بتونه این دو مشکل رو برطرف کنه خیلی ممنون میشم.

محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط aliflash مشاهده تاپیک
    سلام با تشکر از برنامه خوبتون
    من این برنامه رو دانلود کردم برنامه خوبیه ولی یک مورد توی اون ندیدم و اون مورد نبود لیست اجناس مصرفی برای کارهای انجام شده و تعداد اجناس مصرفی که بتونیم گزارش از اون بگیریم.
    همچنین مورد دیگه اینکه برای صدور حکم کار فقط نام یک نفر رو میشه وارد کرد و در بیشتر موارد 2 یا چند نفر برای انجام کار استفاده میشه.
    اگر از اساتید کسی بتونه این دو مشکل رو برطرف کنه خیلی ممنون میشم.
    با سلام
    توضیح اولیه: در برنامه نگهداری و تعمیرات حاضر ما یک بحث صدور دستور کار داریم و ادامه اون هم بستن دستور کار...
    پاسخ مورد اول: هنگام بستن دستورکار (WorkOrder Closing) تبی وجود داره بنام Direct Issue که برای قطعات یدکی و متریال مصرفی در نظر گرفته شده است و گزارشات اون هم در بخش Reports موجود است.
    پاسخ مورد دوم: شما یک دستور کار رو به یک نفر منتسب می کنید اما چند نفر روی اون، کار انجام میدن پس هنگام صدور یک دستور کار باید اون رو به یک نفر (مثلا سرپرست قسمت) ارجاع بدید و هنگام بستن دستور کار (WorkOrder Closing) از تب Labour می تونید هر چند نفری که کار انجام دادند رو با جزییاتش ثبت کنید....
    موفق باشید
    یا علی

ممنون از راهنماییتون.عالی بود.

با سلام
    شرمنده من باز هم مزاحم شدم
    سوالاتی که برام پیش اومد این بود:
    1- این نرم افزار با تاریخ ویندوز کار نمیکنه؟ چون تو گزارش گیری هیچ رکوردی نشون نمیده .حتما باید از نرم افزار مبدل تاریخ استفاده کرد؟
    2- تاریخ های حکم کار که برای بستن حکم کار گذاشته شده مثل شروع و پایان به صورت دستی وارد میشه؟
    3- زمانی که حکم کار بسته میشه چرا هنوز قابل ویرایش باقی میمونه و میشه به راحتی دستکاری کرد؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید

محل زندگی
    طبس

با سلام
    شرمنده من باز هم مزاحم شدم
    سوالاتی که برام پیش اومد این بود:
    1- این نرم افزار با تاریخ ویندوز کار نمیکنه؟ چون تو گزارش گیری هیچ رکوردی نشون نمیده .حتما باید از نرم افزار مبدل تاریخ استفاده کرد؟
    2- تاریخ های حکم کار که برای بستن حکم کار گذاشته شده مثل شروع و پایان به صورت دستی وارد میشه؟
    3- زمانی که حکم کار بسته میشه چرا هنوز قابل ویرایش باقی میمونه و میشه به راحتی دستکاری کرد؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید
    با سلام
    پاسخ مورد 1: این نرم افزار با تاریخ ویندوز کار می کنه و لزومی برای استفاده از شمسی ساز نیست... می تونید با تاریخ میلادی کار کنید و گزارشات رو هم باید در همون محدوده تاریخ میلادی جستجو کنید...
    پاسخ مورد 2: بله، تاریخ و ساعت شروع و پایان کار باید دستی وارد بشه...
    پاسخ مورد 3: خیر، اینگونه نیست. شما وقتی دستور کاری رو Close کنید دیگه قابل ویرایش نخواهد بود...
    موفق و موید باشید
    یا علی

با سلام
    من دارم روی برنامه کار میکنم و یکسری تغییرات روی اون میدم.از جمله اینکه در گزارشات می خواهم گزارش از location history داشته باشم .دقیقا مثل
    Labor History که با دادن کد location و تاریخ شروع و پایان گزارش نمایش داده بشه. اگه لطف کنید به صورت دقیق توضیح بدید که چیکار باید کرد ممنون میشم.
    در ضمن وقتی حکم کار صادر میشه و پرینت میگیریم توی پرینت لوازم و تاریخ ها ثبت نمیشه.
    بازهم تشکر میکنم

محل زندگی
    طبس

با سلام
    من دارم روی برنامه کار میکنم و یکسری تغییرات روی اون میدم.از جمله اینکه در گزارشات می خواهم گزارش از location history داشته باشم .دقیقا مثل
    Labor History که با دادن کد location و تاریخ شروع و پایان گزارش نمایش داده بشه. اگه لطف کنید به صورت دقیق توضیح بدید که چیکار باید کرد ممنون میشم.
    در ضمن وقتی حکم کار صادر میشه و پرینت میگیریم توی پرینت لوازم و تاریخ ها ثبت نمیشه.
    بازهم تشکر میکنم
    با سلام
    خیلی خلاصه پاسختون رو میدم چون با عرض پوزش اصلا فرصت ندارم...
    بخش 1 سئوال: بنده خودم قبلا این گزارشات رو به برنامه اضافه کردم، اگه به قسمت لوکیشین یا اسِت برید و روی هر آیتم دابل کلیک کنید، جزییات اون رو مشاهده خواهید کرد (این برای تمامی فرمهای برنامه صادقه) حالا در پایین فرم باز شده یک قسمت طراحی کردم برای نمایش History لوکیشن ها و تجهیزات...
    بخش دوم سئوال: قرار نیست مشخصات نیروی انسانی و قطعات یدکی و متریال در دستور کار چاپ بشه، بلکه باید دستور کار صادر شده به خط تولید رفته و توسط پرسنل نت تکمیل بشه، بعد از اون اطلاعات درج شده در برگه در نرم افزار ثبت خواهد شد...
    موفق باشید
    یا علی

با سلام
    ممنون از پاسختون.
    1- درست میفرمائید گزارش ها وجود دارند ولی بنده می خواهم گزارش location مثل employee history که در قسمت report برای اون دکمه تعریف شده درست کنم که بتونم پرینت هر location رو مثل اون بگیرم.
    2- در قسمت گزارش کار که فرمودید بعد از ثبت کار می تونیم اجناس مصرفی را وارد کنیم ،تا اینجا درسته ولی برای این اجناس گزارش می شود گرفت؟من هرچی گشتم ندیدم.

بازم شرمنده
    خواستم یک جور دیگه درخواستمو بگم:
    میخواهم تمام کارهایی که یک نفر انجام داده یا تمام کارهایی که در یک مکان انجام شده را بتونم پرینت بگیرم.برای این قضیه چه کارهایی باید انجام داد؟
    شرمنده که زیاد مزاحم میشم.

محل زندگی
    طبس

بازم شرمنده
    خواستم یک جور دیگه درخواستمو بگم:
    میخواهم تمام کارهایی که یک نفر انجام داده یا تمام کارهایی که در یک مکان انجام شده را بتونم پرینت بگیرم.برای این قضیه چه کارهایی باید انجام داد؟
    شرمنده که زیاد مزاحم میشم.
    با سلام
    لطفا تمامی بخشهای برنامه رو با دقت بیشتری بررسی کنید، پاسخ تمام سئوالاتتون در نرم افزار موجود هست...
    هر جایی هم که خواستید آیتمی رو اضافه کنید می تونید از مهندسی معکوس بهره ببرید...
    موفق باشید
    یا علی

بازهم سلام
    چرا رکوردها با جابه جایی فایل اصلی حذف میشن؟
    چطور میشه بک آپ گرفت که اطلاعات از بین نرن؟
    شرمنده زیاد سوال میکنم چون تازه کارم.

محل زندگی
    طبس

بازهم سلام
    چرا رکوردها با جابه جایی فایل اصلی حذف میشن؟
    چطور میشه بک آپ گرفت که اطلاعات از بین نرن؟
    شرمنده زیاد سوال میکنم چون تازه کارم.
    با سلام
    پاسخ سئوال1) طراحی برنامه بصورت BackEnd و FrontEnd انجام شده، و جداول اینترفیس برنامه به دیتابیس لینک میشه... لذا در صورتی که دیتابیس رو جابجا کنید، اتصال لینک برقرار نخواهد شد...
    پاسخ سئوال 2) در منوی فایل زیرمنویی رو گذاشتم با عنوان Backup Database که می تونید ازش بهره ببرید...
    موفق باشید
    یا علی

خوب من اگه بخواهم کل برنامه همراه با رکوردها را به یک کامپیوتر دیگه منتقل کنم باید چیکار کنم؟

محل زندگی
    طبس

خوب من اگه بخواهم کل برنامه همراه با رکوردها را به یک کامپیوتر دیگه منتقل کنم باید چیکار کنم؟
    با سلام
    کافیست فایل BackEnd یا همان دیتابیس را به سیستم مقصد انتقال داده و از منوی File و زیرمنوی DataSource لینک را برقرار نمایید...
    موفق باشید
    یا علی

نقل قول نوشته شده توسط emami.sie مشاهده تاپیک
    با سلام
    کافیست فایل BackEnd یا همان دیتابیس را به سیستم مقصد انتقال داده و از منوی File و زیرمنوی DataSource لینک را برقرار نمایید...
    موفق باشید
    یا علی
    با سلام من یه backup گرفتم با این نام ذخیره شد: (20150110 CMMSFoc_db)
    بعد تو همون مسیری که گفتین از منوی File و زیرمنوی DataSource لینک را برقرار کردم ولی بازهم 14 تا رکورد را باز میکنه .علت رو متوجه نشدم . میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

با سلام و ارادت خدمت برادر امامی

با تشکر از برنامه ساده و مفیدتان ، با اینکه در زمینه Access مبتدی هستم ولی می توان باسانی مطالب شما را هضم کرد . جسارتا در مورد ارتباط با انبار و موجودی ان پس از

انجام تعمیرات ، ایا می توان مواردی را اضافه کرد یا اینکه برنامه شما این امکان را دارد ؟ با سپاس

با سلام
    مشکل پریدن رکوردها با جابه جایی فایل اصلی چی میتونه باشه؟؟؟؟
    کل رکوردها حذف میشن . فقط 14 تا میمونه.
    کمک لطفا

محل زندگی
    طبس

با سلام من یه backup گرفتم با این نام ذخیره شد: (20150110 CMMSFoc_db)
    بعد تو همون مسیری که گفتین از منوی File و زیرمنوی DataSource لینک را برقرار کردم ولی بازهم 14 تا رکورد را باز میکنه .علت رو متوجه نشدم . میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟
    با سلام
    ببینید، عمل بک آپ در این نرم افزار (درصورتیکه کامل انجام شود و خطایی رخ ندهد) به اینگونه است که تنها یک کپی از کل فایل دیتابس اصلی را در محلی دیگر ذخیره می کند...
    لذا موردی که شما می فرمایید (با توجه به توضیح فوق) بعید بنظر میرسد... (دقت کنید آدرس دیتابیسی که از آن می خواهید بک آپ بگیرید در قسمت اول فرم بک آپ درست انتخاب شده باشد یا به عبارتی با آدرس دیتاسورس فعلی شما یکی باشد)
    درصورتی که نتوانستید مشکل را حل کنید، نمونه خود را ضمیمه کنید تا بررسی شود...
    موفق باشید
    یا علی

محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط moradi49 مشاهده تاپیک
    با سلام و ارادت خدمت برادر امامی

با تشکر از برنامه ساده و مفیدتان ، با اینکه در زمینه Access مبتدی هستم ولی می توان باسانی مطالب شما را هضم کرد . جسارتا در مورد ارتباط با انبار و موجودی ان پس از

انجام تعمیرات ، ایا می توان مواردی را اضافه کرد یا اینکه برنامه شما این امکان را دارد ؟ با سپاس
    با سلام
    مطمئنا، با توجه به اینکه برنامه سورس باز است امکان هر گونه تغییری توسط کاربران وجود دارد... فقط مستلزم کمی مهارت و صرف زمان می باشد...
    موفق باشید
    یا علی

با سلام
    ببینید، عمل بک آپ در این نرم افزار (درصورتیکه کامل انجام شود و خطایی رخ ندهد) به اینگونه است که تنها یک کپی از کل فایل دیتابس اصلی را در محلی دیگر ذخیره می کند...
    لذا موردی که شما می فرمایید (با توجه به توضیح فوق) بعید بنظر میرسد... (دقت کنید آدرس دیتابیسی که از آن می خواهید بک آپ بگیرید در قسمت اول فرم بک آپ درست انتخاب شده باشد یا به عبارتی با آدرس دیتاسورس فعلی شما یکی باشد)
    درصورتی که نتوانستید مشکل را حل کنید، نمونه خود را ضمیمه کنید تا بررسی شود...
    موفق باشید
    یا علی
    آقای امامی عزیز
    سلام
    این فایل من هست که تا حدودی ترجمه کردم .من اگه یک نفر اضافه کنم یا یک خرابی یا یک رکورد اضافه کنم وبعد روی یک سیستم دیگه بریزم تمام اونها یی که اضافه شده حذف میشن.
    ممنون از پاشخگویی شما
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

محل زندگی
    طبس

آقای امامی عزیز
    سلام
    این فایل من هست که تا حدودی ترجمه کردم .من اگه یک نفر اضافه کنم یا یک خرابی یا یک رکورد اضافه کنم وبعد روی یک سیستم دیگه بریزم تمام اونها یی که اضافه شده حذف میشن.
    ممنون از پاشخگویی شما
    سلام
    نمونه شما بررسی شد و مشکلی مشاهده نگردید... من با دیتابیس دیگری هم امتحان کردم...
    به بخشهای قرمز رنگ شکل زیر دقت کنید... همونطور که در پست قبلی هم توضیح دادم احتمالا سورسی که شما ازش بک آپ می گیرید آدرسش درست انتخاب نشده...
    حتما هم باید پیغام All steps complete ok رو در بخش Result مشاهده کنید...

1.jpg

موفق باشید
    یا علی

سلام
    نمونه شما بررسی شد و مشکلی مشاهده نگردید... من با دیتابیس دیگری هم امتحان کردم...
    به بخشهای قرمز رنگ شکل زیر دقت کنید... همونطور که در پست قبلی هم توضیح دادم احتمالا سورسی که شما ازش بک آپ می گیرید آدرسش درست انتخاب نشده...
    حتما هم باید پیغام All steps complete ok رو در بخش Result مشاهده کنید...

1.jpg

موفق باشید
    یا علی
    جناب امامی عزیز سلام
    ممنون از پاسختون.
    درست می فرمائید.همه این مراحل به درستی انجام می شود. من در حدود 200 رکورد داشتم به امید اینکه ذخیره دارم ولی زمانیکه فایل اصلی رو در یک درایو دیگه داشتم و اجرا کردم و دیدم 14 رکورد بیشتر ندارم .BACKUP رو منتقل کردم بازهم چیزی نیامد. رفتم فایلی که روی اون کار میکردم باز کردم دیدم اون هم همین تعداد رکورد را ذخیره داره و رکوردهای قبلی پاک شدن .زمانیکه مثلا شما یک نفر به پرسنل خود اضافه می کنید و backup می گیرید و همین فایل را در کامپیوتر دیگر منتقل می کنید اون شخص جدید وارد نمیشه .تمام مراحل طبق فرمایش خودتون طی شده.

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •