صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 117 از 117

نام تاپیک: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات

کاربر دائمی آواتار emami.sie
    محل زندگی
    طبس

نقل قول: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات

نقل قول نوشته شده توسط aliflash مشاهده تاپیک
    جناب امامی عزیز سلام
    ممنون از پاسختون.
    درست می فرمائید.همه این مراحل به درستی انجام می شود. من در حدود 200 رکورد داشتم به امید اینکه ذخیره دارم ولی زمانیکه فایل اصلی رو در یک درایو دیگه داشتم و اجرا کردم و دیدم 14 رکورد بیشتر ندارم .BACKUP رو منتقل کردم بازهم چیزی نیامد. رفتم فایلی که روی اون کار میکردم باز کردم دیدم اون هم همین تعداد رکورد را ذخیره داره و رکوردهای قبلی پاک شدن .زمانیکه مثلا شما یک نفر به پرسنل خود اضافه می کنید و backup می گیرید و همین فایل را در کامپیوتر دیگر منتقل می کنید اون شخص جدید وارد نمیشه .تمام مراحل طبق فرمایش خودتون طی شده.
    با سلام
    موضوع مجددا مطابق با گفته های شما تست شد، اما مشکلی مشاهده نگردید... اینکه در سیستم شما و انتقال آن به سیستم دیگر چه اتفاقی رخ داده در حیطه بحث ما نیست اما همونطور که گفتم اشکال ساختاری نبوده و بیشتر خطای کاربری بنظر میرسد در غیر اینصورت در سیستم بنده هم باید همان خطا رخ می داد...
    موفق باشید
    یا علی

باسلام خدمت تمامی دوستان
    ضمن عرض تشکر وخسته نباشد،اینجانب نیز بابهره گیری از مطالب این سایت وهمچنین باتوجه به شاغل بودن در واحد PMیک شرکت تولیدی ونسبتا بزرگ، تصمیم به تهیه یک نرم افزار باقابلیت تحت شبکه با4کاربر راگرفتم که تمامی مواردلازم درزمینه نت رادربرداشته باشد وهم اکنون 90درصد آن تکمیل شده است .(پایگاه داده آن SQLو)وازاساتید محترم میخواهم در صورت توافق آن رابرای استفاده سایر دوستان همکار قرار دهم. لازم بذکر است که نرم افزار مذکور تلفیقی از SQL,اکسس میباشد.
    باتشکر

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

سلام،
    بسیار عالی بی صبرانه منتظریم.

سلام. این نرم افزار خیلی کامل بود اما من یه مشکلی دارم باهاش، اونم اینه که موقعی که برنامه های pm رو مینویسم و زمانبندی هم میکنم و میرم که pm generate کنم، دکمه ش رو هرچی میزنم اتفاقی نمیفته.
    تاریخها رو به دقت و میلادی وارد میکنم ولی اصلا دکمه کاری انجام نمیده. دکمه view pm رو میگم. اصلا عجیبه. کسی میتونه کمک کنه؟

کاربر جدید آواتار bbk.mo
    محل زندگی
    Ekbatan

سلام خسته نباشید برنامه را در اختیار دوستان قرار نمیدید ؟

درخواست نرم افزار

با سلام اینجانب نیازمند نرم افزار تعمیرات و نگهداری حرفه ای در محیط دلفی 7 با دیتا بیس اس کیو ال 2000 می باشم و حاضرم هزینه آن را نیز پرداخت کنم در صورتیکه تمایل به همکاری داشتید با اینجانب تماس بگیرید. 09122140694

نقل قول: برنامه نسبتا کامل نگهداری و تعمیرات (CMMS)

سلام ممنونم از نرم افزاری که برای دانلود گذاشتید اما من نتونستم دانلودش کنم میشه راهنماییم کنید چ جوری میتونم دانلودش کنم؟ ممنونم

سلام آقای امامی
    خیلی ممنونم که آموزشی برای این نرم افزار تهیه کردید من چه جوری میتونم این آموزش رو داشته باشم؟میشه شرایط دریافت اموزشو ب ایمیلم بفرستید، یک دنیا ممنونم ar6686z@yahoo.com

سلام
    میشه لینک دانلود رو بگید از کجا میشه انجام داد.

من لینک دانلود رو پیدا نکردم

باسلام خدمت تمامی دوستان
    از اینکه فرصت نکردم تا برنامه ای روکه آماده کرده بودم برای دوستان قرار دهم عذر خواهی می کنم،باتوجه به مشغله کاری ومشکلاتی که داشتم متاسفانه نتونستم نرم افزار روبه صورت 100%کامل کنم اما در صورت اجازه دادن مدیران میتونم نسخه اولیه آن را برای استفاده تمامی دوستان قرار دهم تا ضمن استفاده جهت رفع مشکلات احتمالی مارایاری نمایند(نرم افزار تلفیقی از اکسس واس کیو ال میباشد و با ایده گرفتن از مطالب بسیار مفید این سایت تهیه شده است.) باتشکر

اسلام خدمت تمامی دوستان
    از اینکه فرصت نکردم تا برنامه ای روکه آماده کرده بودم برای دوستان قرار دهم عذر خواهی می کنم،باتوجه به مشغله کاری ومشکلاتی که داشتم متاسفانه نتونستم نرم افزار روبه صورت 100%کامل کنم اما در صورت اجازه دادن مدیران میتونم نسخه اولیه آن را برای استفاده تمامی دوستان قرار دهم تا ضمن استفاده جهت رفع مشکلات احتمالی مارایاری نمایند(نرم افزار تلفیقی از اکسس واس کیو ال میباشد و با ایده گرفتن از مطالب بسیار مفید این سایت تهیه شده است.) باتشکر

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و تشکر فراوان از اقای امامی که اینچنین حاصل زحمات خودشون رو در اختیار ما میزارن.واقعا تشکر میکنم ازتون اقای امامی. امیدوارم نتیجه این کار مثبتتون تو زندگیتون شاهد باشیم.
    فقط جسارتا من یه مشکلی دارم. راستش مجموعه افیس من 2013 هستش ک روی ویندوز 8 تصب کردم.بد از دانلود فایل و اکسترکت کردنش نمیتونم فعالش کنم.
    اون قسمتم که گفته بودین واسه شیفت اکتیویشن انجام میدم و برنامه رو بسته و دوباره باز میکنم اما هیچ تغیری اتفاق نمیوفته و دوباره برمیگردم به همین صفحه اصلی.ینی من هیچی از دیتابیس رو ندارم و فقط همین قسمتی که عکسشو میزارم میبینم.
    لطفا اگه امکانش هست کمکم کنید.Untitled.jpg

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و تشکر فراوان از اقای امامی که اینچنین حاصل زحمات خودشون رو در اختیار ما میزارن.واقعا تشکر میکنم ازتون اقای امامی. امیدوارم نتیجه این کار مثبتتون تو زندگیتون شاهد باشیم.
    فقط جسارتا من یه مشکلی دارم. راستش مجموعه افیس من 2013 هستش ک روی ویندوز 8 تصب کردم.بد از دانلود فایل و اکسترکت کردنش نمیتونم فعالش کنم.
    اون قسمتم که گفته بودین واسه شیفت اکتیویشن انجام میدم و برنامه رو بسته و دوباره باز میکنم اما هیچ تغیری اتفاق نمیوفته و دوباره برمیگردم به همین صفحه اصلی.ینی من هیچی از دیتابیس رو ندارم و فقط همین قسمتی که عکسشو میزارم میبینم.
    لطفا اگه امکانش هست کمکم کنید.Untitled.jpg

محل زندگی
    طبس

لطفا اگه امکانش هست کمکم کنید.
    با سلام
    از نظر لطفتون ممنونم و اینکه امیدوارم تونسته باشم بخشی از مشکلات دوستان در زمینه نگهداری و تعمیرات رو مرتفع کرده باشم...
    در مورد سئوالتون باید خدمتتون عرض کنم که بعد از فعالسازی شیفت (Shift activation)، زمانی که خواستید برنامه رو در حالت دیزاین باز کنید باید دکمه شیفت کیبورد رو نگهدارید و همزمان برنامه رو باز کنید...
    موفق باشید
    یا علی

سلام مجدد.
    اقای امامی من شیفتم نگه داشتم اما تاثیر نداشت؛ فقط به جای یک پنجره چندتا پنجره اکسس باز شد.
    حالا موندم چیکار کنم؟
    به نظر شما لازمه ااکسسم رو پاک کنم و 2010 نصب کنم؟
    از طرفی فک میکنم شاید به خاطر 64 بیتی بودن ویندوزم باشه.Untitled.png

سلام مجدد.
    اقای امامی من شیفتم نگه داشتم اما تاثیر نداشت؛ فقط به جای یک پنجره چندتا پنجره اکسس باز شد.
    حالا موندم چیکار کنم؟

محل زندگی
    طبس

نقل قول نوشته شده توسط AM_HNZ مشاهده تاپیک
    سلام مجدد.
    حالا موندم چیکار کنم؟
    با سلام
    من خودم درحال حاضر با اکسس 2010، نسخه 32 بیتی اون کار می کنم و با هیچ مشکلی هم مواجه نشدم... ضمن اینکه در ورژن 2013 اکسس، Pivot chart از برنامه حذف شده و به معضلی برای من تبدیل شده...
    لذا درحال حاضر توصیه می کنم همون ورژن 2010 و نسخه 32 بیتی رو روی سیستمتون نصب کنید تا مشکلتون حل بشه...
    موفق باشید
    یا علی

نقل قول نوشته شده توسط AM_HNZ مشاهده تاپیک
    سلام مجدد.
    حالا موندم چیکار کنم؟
    مشکل دقیقا به خاطر 64 بیتی بودن ویندوزتون هست.
    برای رفع این مشکل در قسمتی که قرمز رنگ هست هر کجا عبارت Declare را دیدید بعدش عبارت Ptrsafe را مرقوم بفرمایید

دوستان من اصلا با اکسس آشنایی ندارم. تنها کاری که میخوام بکنم اینه که بتونم چنتا از لغات رو فارسی کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام آقای/خانم امامی، من برای پایان نامه ام نیاز فوری به این نرم افزار دارم، متاسفاااانه هیچ لینک دانلودی وجود نداره. در صورت امکان از طریق یک راه ارتباطی، لطفا منو برای دریافت فایلی که در این پست ضمیمه کردید راهنمایی کنید. اگر لطف کنید شماره یا ایمیلی از شما داشته باشم بسیااار سپاس گذارم.

این کجاش آموزش بود؟ تعریف بود همه فایل ها هم یکی هست!!!!!

سلام خسته نباشید. من نیاز به ایمیل و یا شماره همراهتان جهت آموزش دارم لطفا شماره همراه و یا ایمیل خود را در اختیار بنده قرار دهید

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

با سلام
    احتراما ضمن عرض تبریک شب یلدا،پیرو ارسال ایمیل قبلی، بنده مایل به دریافت نسخه کامل برنامه جنابعالی با راهنمای مربوطه میباشم.
    لطفا شرایط دریافت را اعلام نمایید.ب
    یصبرانه منتظر اعلام نظر جنابعالی میباشم.با تشکر

کاربر جدید
    محل زندگی
    Iran

سلام دوست عزیز
    بنده هم نیازمند نسخه اصلاح شده کامل با راهنمای فارسی میباشم.
    یکی دو بار هم ایمیل فرستادم ولی متاسفانه آقای امامی بدلیل مشغله کاری هنوز جواب نداده اند.

ایمیل آقای امامی

email : emami.sie@gmail.com

........................
    آخرین ویرایش به وسیله Shahramdindoust : شنبه 06 دی 1399 در 16:50 عصر

ایمیل آقای امامی در تصویر آواتار خودشون(یا همون تصویر پروفایل) حک شده دیگه
    آخرین ویرایش به وسیله Shahramdindoust : شنبه 06 دی 1399 در 17:59 عصر

سلام جناب مهندس!
    تشکر از زحماتی که در این زمینه کشیده اید. جناب مهندس برنامه را دانلود کردم اما اجرا نمیشود. حتی پسورد وارد کردم.

÷÷ضظظظظظظظظظصصزظظظظطسظییص ضشششششششششششششششششششششششش ششششششششششششششششششششششششش ششش

باسلام فایل دانلود کردم و از زیپ باز کردم ولی ران نمیشه

سلام لطفا اگر امكانش هست پسورد رو هم جهت استفاده بديد ممنون

برنامه برای ویندوز 32 بیت هست
    شیفت هم با 32 باز میشه

نقل قول نوشته شده توسط emami.sie مشاهده تاپیک
    با سلام مجدد
    در نمونه ضمیمه شده حتما پس از دانلود 4 قسمت ، پارت 1 رو Extract کرده و از برنامه استفاده کنید،‌ بخاطر اینکه اینتر فیس از دیتابیس جدا هستش و باید بهم لینک بشن (البته برای این موضوع فرمهای لازم وجود داره)
    در مورد سئوال دوستم که فرمودند مگه MDE نبود ، باید بگم من از نسخه Free برنامه استفاده کردم و تا حدودی بسطش دادم...
    و درمورد سرعت برنامه: ببینید در این برنامه از ماژولهای متعددی استفاده شده و روی دیتا پروسه های مختلفی صورت میگیره، مثلا شما در شرکت شاید ده ها و یا صدها چک لیست روزانه، هفتگی، 2 هفتگی، ماهانه، 3 ماهه و ... داشته باشید، که این نرم افزار باید برنامه ریزی اونها رو انجام بده و در تاریخ مقرر بهتون نشونشون بده (هر روز این پروسه تکرار میشه) (ما تو شرکت درحال حاضر با حدود 1000 چک لیست داریم کار می کنیم)، این خیلی فرق می کنه که شما فقط یک سری دیتا ثبت برنامه کنید و نهایتا گزارشگیری...
    بهرحال زمان اجرای این پروسیجرها، افت سرعت برنامه، مخصوصا زمان Generate چک لیست ها قابل لمس خواهد بود...
    فعلا برنامه رو ببینید، بعد با هم مفصل صحبت خواهیم کرد - انشاا...
    موفق باشید
    یا علی

با توجه به پیغامهای خصوصی، ایمیلهای مکرر و درخواست دوستان، آموزشی صوتی و تصویری به صورت گام به گام جهت استفاده اصولی و بهینه از نرم افزار توسط اینجانب تهیه شده (البته غیر رایگان) که دوستان درصورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونند از طریق ایمیل با بنده در ارتباط باشند. همچنین جهت استفاده از برنامه با تاریخ شمسی من تغییراتی رو در برنامه دادم که با نرم افزار شمسی سازی رایگان کار می کنه و اون رو هم می تونم در اختیار دوستان قرار بدم.

موفق و مؤید باشید
    یا علی
    سلام من نیاز به فایل آموزش برنامه دارم لطفا برای دریافت اون راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته شده توسط emami.sie مشاهده تاپیک
    با سلام خدمت دوستان
    اين هم آموزش برنامه (البته اين آموزش فقط براي دوستاني كاربرد داره كه مي خوان از اين نرم افزار در واحد نت (نگهداري و تعميرات) استفاده اجرايي بكنن...
    موفق باشيد
    يا علي
    سلام دوست عزیز وقت بخیر.من وقتی فایل زیپ رو باز میکنم نمیتونم وارد بشم.بهم پیغام volume میده.آیا فایل کد ورود داره؟یا روش دیگه ای برای باز کردن فایل اکسس هست؟

سلام و ارادت
    دوستان من یکسری تغییرات و اطلاعات وارد این نرم افزار کردم و پسوورد رو تغییر دادم اما پسوورد رو فراموش کردم از بزرگواران کسی میتونه راهنماییم کنه راهی برای بازیابی پسوورد و یا حذفش هست؟
    خیلی گیرم ممنون میشم کمک کنید

سلام و ارادت
    دوستان من یکسری تغییرات و اطلاعات وارد این نرم افزار کردم و پسوورد رو تغییر دادم اما پسوورد رو فراموش کردم از بزرگواران کسی میتونه راهنماییم کنه راهی برای بازیابی پسوورد و یا حذفش هست؟
    خیلی گیرم ممنون میشم کمک کنید
    حجم فایل زیاده اینجا آپلود کردم:
    https://sharefast.me/xbq

یا اینجا:
    https://pixeldrain.com/u/PQ6NB1SW
    آخرین ویرایش به وسیله rizayoo : یک شنبه 26 فروردین 1403 در 19:48 عصر

کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

............
    آخرین ویرایش به وسیله eb_1345 : یک شنبه 26 فروردین 1403 در 13:16 عصر