نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: Server Error در هنگام پابلیش سایت

کاربر دائمی

Server Error در هنگام پابلیش سایت

سلام دوستان من یک پروژه با ASPC#‎ نوشتم تو کامپیوترخودم همه چیز درسته اما وقتی تو شاخه ROOT هاست PUBLISH میکنم این خطا رو میده
    [IMG]file:///C:/WINDOWS/TEMP/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/WINDOWS/TEMP/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/WINDOWS/TEMP/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/WINDOWS/TEMP/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]
    500 - Internal server error.

There is a problem with the resource you are looking for, and it cannot be displayed.

هاست من بهنام هاست رایگان هست که asp رو نیز پوشش میده
    خطا HELPIR.COM

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: Server Error

سلام.
    اگر واقعا قصد شما یادگیری برنامه نویسی تحت وب هست یه هاست بگیرید ، حجم کم الان هاست خوب 30 تومان پیدا می شود . (حتی با توجه به گران شدن هارد دیسک ها )
    من خاطرم هست زمانی که هنوز درست نمی دونستم وب سایت چی هست و درامد هم نداشتم ، از پول توی جیبی خودم که یه هاست خریدم و باورتون نمی شه اگر بگم چقدر به رشد من کمک کرد .
    هاست های رایگان خیلی در این زمینه کمه و هم شما رو با مفهوم واقعی کار آشنا نمی کنه و هم چنین مشکلاتی رو بعضی اوقات پدید می یاره.
    اگر اشتباه نکنم ، کانفیگ سرور مشکل داره ، یعنی به درستی کانفیک نشده .
    عنوان تاپیک رو هم اشتباه انتخاب کردید باید گزینه سوال رو انتخاب می کردید ، اینطوری دوستان با تصور اشتباه وارد تاپیک می شوند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •