نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: نرم افزار تجمیع سخت افزار در شبکه

نرم افزار تجمیع سخت افزار در شبکه

با سلام
    من یه سئوال خیلی ضروری و فوری دارم امیدوارم لطف کنید راهنمایی بفرمایید
    من یه نرم افزاری میخوام که مشخصات سخت افزاری کل کلاینتهای رایانه ها رو در شبکه داخلی برام تجمیع و گزارش گیری کنه .با تشکر

نقل قول: نرم افزار تجمیع سخت افزار در شبکه

سیستم شما باید از دو نسخه کلاینت و سرور تشکیل بشه، به طوری که برنامه کلاینت اطلاعات سخت افزاری را جمع آوری کرده و آن را برای برنامه سرور ارسال کند.

کاربر دائمی آواتار zman123456
    محل زندگی
    بندرعباس

سلام
    اگه بخواهيم كه نرم افزار ريموتي كار كنه و احتياج به كلاينت نداشته باشه.چطوريه؟

باید از WMI به صورت Remote استفاده کنید , تو ‌MSDN توضیحات بسیار عالی در موردش داده شده ولی در کل اگر تازه کار هستید کار چندانی نمیتونید از پیش ببرید .

نقل قول نوشته شده توسط مجتبی تاجیک مشاهده تاپیک
    باید از WMI به صورت Remote استفاده کنید , تو ‌MSDN توضیحات بسیار عالی در موردش داده شده ولی در کل اگر تازه کار هستید کار چندانی نمیتونید از پیش ببرید .
    با عرض معذرت. این روش یه محدودیت داره. و اونم اینه که شما باید دسترسی فول داشته باشی به کلاینتها.
    البته من استفاده از ابزار رایگان Pstools رو پیشنهاد میکنم.

البته من استفاده از ابزار رایگان Pstools رو پیشنهاد میکنم.
    psTools ؟! چه ربطی به گرفتن اطلاعات سخت افزاری داشت‌ , psTools یکسری ابزارهای مدیریت شبکه رو به صورت Coomand Line در اختیار شما میزاره , WMI کجا و psTools کجا , در ضمن با همون WMI میشه دسترسی های لازم رو با داشتن اطلاعات Admin برای سیستم مورد نظر Set کرد , WMI خیلی گسترده تر از این حرف هاست ...

در توانمندی wmi شکی نیست.
    اما برای کارهای اینچنینی من از مجموعه Pstools برنامه PsInfo.exe رو پیشنهاد میکنم.

اما برای کارهای اینچنینی من از مجموعه Pstools برنامه PsInfo.exe رو پیشنهاد میکنم.
    برا کار راه انداختن مناسبه ولی برای کار اصولی من WMI رو ترجیح میدم چون دستت همه جوره بازه , بماند که همون psTools هم داره از WMI استفاده میکنه ... !

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •