صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 51

نام تاپیک: بازار کار php ؟

Question بازار کار php ؟

سلام دوستان
    من مدتیه دارم php میخونم حدود 4 ماه بعلاوه html css jauery من میخوام که این درسا را تا 4 ماهه دیگه خوب یاد بگیرم بعدش نمیدونم چه جوری وارد بازار کار بشم کجا کار پیدا کنم از کجا سفارش بگیرم اصلا نمیدونم اینده کاری داره یا نه اگه میشه راهنمایی کنید که چطوری وارد بازار کار بشم

کاربر دائمی آواتار mtchabok
    محل زندگی
    مازندران - ساری

نقل قول: بازار کار php?

می تونید از سایتهای مشاغل شروع کنین و یا به دوستان سفارش کنین .
    البته بهتره که در ابتدا یه سایت رو با خلاقیت ایجاد کنین و به عنوان یه نمونه کار داشته باشین . (نیاز نیس که خیلی پیچیده باشه بلکه فقط کافیه در طراحی و خدمت رسانی خلاقیت به خرج بدین )

کاربر دائمی آواتار billgivz
    محل زندگی
    شیراز

بهت پیشنهاد میکنم واسه خودت یک مدیرت محتوا بنویس

چون هم ماهر تر میشی و 100٪‌ اطرافیان نزدکیت به مدیریت محتوا احتیاج پیدا میکنند و میتونی پول در بیاری

یعنی یه چیزایی شبیه جوملا خیلی سخته اگه خودت نوشتی یه خورده راجع بهش توضیح بده و بعد امکانش هست که ببینم مدیریت محتوای

کاربر دائمی آواتار billgivz
    محل زندگی
    شیراز

منظورم جوملا نیست

کم کم شروع کن مثلا یک سایت واسه شرکت که توش یک سری محصولات و غیره داخلش هست که طرف بتونه محتوای داخل سایت رو به آسونی مدیریت کنه

کاربر دائمی آواتار plague
    محل زندگی
    اهواز

از همین سایتهای فری لنس شروع کن که کم کم دارن زیاد میشن
    پارس کدرز و برنامه جو هستن یکی هم همین الان دسته منه دارم میسازم برای مشتری خیلی پرجزئیات تر از اون دو
    سعی کن یکی دوتا کار اونجا انجام بدی کم کم چند نفر با کارت آشنا میشن و به بقیه هم معرفیت میکننن و میتونه شروع خوبی باشه
    البته بستگی به کار خودت هم داره

نقل قول نوشته شده توسط billgivz مشاهده تاپیک
    منظورم جوملا نیست

کم کم شروع کن مثلا یک سایت واسه شرکت که توش یک سری محصولات و غیره داخلش هست که طرف بتونه محتوای داخل سایت رو به آسونی مدیریت کنه
    یه سایتی از این مدل لینک میدید که ببینم

نقل قول نوشته شده توسط plague مشاهده تاپیک
    از همین سایتهای فری لنس شروع کن که کم کم دارن زیاد میشن
    پارس کدرز و برنامه جو هستن یکی هم همین الان دسته منه دارم میسازم برای مشتری خیلی پرجزئیات تر از اون دو
    سعی کن یکی دوتا کار اونجا انجام بدی کم کم چند نفر با کارت آشنا میشن و به بقیه هم معرفیت میکننن و میتونه شروع خوبی باشه
    البته بستگی به کار خودت هم داره
    چی فری لنس یعنی چی ؟
    این دوتا یعنی چی پارس کدرز و برنامه جو ؟
    یه سایتی از این مدل لینک میدید که ببینم

کاربر دائمی آواتار dousti_design
    محل زندگی
    زنجان - تهران

ponisha.ir
    www.barnamejoo.com
    www.parscoders.com
    .
    سی ام اس بنویسی خیلی خوبه اما خیلی وقت گیره. بهتره یه سایت برای خودت بنویسی و توش توانایی ها و خلاقیت هات رو نشون بدی

نقل قول نوشته شده توسط dousti_design مشاهده تاپیک
    ponisha.ir
    www.barnamejoo.com
    www.parscoders.com
    .
    سی ام اس بنویسی خیلی خوبه اما خیلی وقت گیره. بهتره یه سایت برای خودت بنویسی و توش توانایی ها و خلاقیت هات رو نشون بدی
    دستت درد نکنه رفتم تو ی سایت دیدم ی خورده خیالم راحت شد بخاطر بازار کار بعد من رفتم تو چند تا از این سایتهایی که بعضیها نمونه کار گذاشته بودند خیلی طراحیش بالا بود از نظر گرافیکی و خلاقیت زیادی داشتند
    مشکل من اینه که میتونم از اینا چشمی کپی بگیرم ولی ذهنه خلاق باری طراحی ندارم میشه میشه یخورده راهنمایی کنید و بگید چی کار کنم که بتونم سایتهایی با طرحهایی ابداعی از خودم داشته باشم و ذهنی خلاق؟

توی این کار تنها چیزی که مهمه جذب مشتریه.
    بعد هم حرفه ای بودن و ...

سی ام اس بنویسید خیلی سود داره.

نقل قول نوشته شده توسط idocsidocs مشاهده تاپیک
    توی این کار تنها چیزی که مهمه جذب مشتریه.
    بعد هم حرفه ای بودن و ...

سی ام اس بنویسید خیلی سود داره.
    به چه زبانهایی نیاز است برای ساخت سی ام اس ؟
    یه چند تا سایت معرفی میکنین مه سی ام اس باشه؟

به چه زبانهایی نیاز است برای ساخت سی ام اس ؟
    php, ajax, css, javascript, jquery
    یه چند تا سایت معرفی میکنین مه سی ام اس باشه؟
    ماژول های پورتال | آریانا
    قیمت این ماژولها رو هم ببینید

من اصلا ajax بلد نیستم ولی میتونم jquery را خوب یاد بگیرم ایا کافیه به جای ajax?
    بعدش فکر نکنم کاره یه نفر باشه cms درست کردن اره؟
    آخرین ویرایش به وسیله mosi2007 : یک شنبه 23 بهمن 1390 در 02:13 صبح

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    روبروی مانیتور

عزیزم اگه جی کوئری رو یاد بگیری 30 دقیقه وقت میخواد تا آژاکس رو یاد بگیری.شاید هم کمتر.....

عزیزم اگه جی کوئری رو یاد بگیری 30 دقیقه وقت میخواد تا آژاکس رو یاد بگیری.شاید هم کمتر.....
    البته قبلش هم باید جاوا اسکریپت رو یاد بگیرید.
    در کل مطمئن باشید که حداقل یکسال طول می کشه تا درآمد داشته باشید. چون فقط یاد گرفتن دستور ها کافی نیست.

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    روبروی مانیتور

خلاصه مطلب اینو بگم که اگه قشنگ بدون هیچ وقفه ای کار تحت وب رو دنبال کنی بهت قول میدم بیکار نمیمونی.اونایی که بیکارن تخصص کافی رو ندارن.اینو مطمعن باشد.افراد حرفه ای در هر زمینه ای بیکار نمیمونن.و همیشه در کار خودت رو جای مشتری بذار ببین اگه تو مشتری باشی کارت رو به فردی مثل خودت میدی یا متخصص؟؟؟؟!!!!!!!!

نقل قول نوشته شده توسط mosi2007 مشاهده تاپیک
    دستت درد نکنه رفتم تو ی سایت دیدم ی خورده خیالم راحت شد بخاطر بازار کار بعد من رفتم تو چند تا از این سایتهایی که بعضیها نمونه کار گذاشته بودند خیلی طراحیش بالا بود از نظر گرافیکی و خلاقیت زیادی داشتند
    مشکل من اینه که میتونم از اینا چشمی کپی بگیرم ولی ذهنه خلاق برای طراحی ندارم میشه میشه یخورده راهنمایی کنید و بگید چی کار کنم که بتونم سایتهایی با طرحهایی ابداعی از خودم داشته باشم و ذهنی خلاق؟
    اینم جواب بدید بعد دیگه مزاحم نمیشم
    بعدش cms درست کردن کار چند نفره ایا یه نفر میتونه درست کنه؟

می شه چندتا از خلاقیتهایی که کشف کردید رو بهم بگید؟
    خلاقیت کجا بود؟ یه اسلاید شو، یه قالب و چندتا ابزار تکراری که دیگه این حرفا رو نداره !

طراحی قالب باید بلد باشید.

نقل قول نوشته شده توسط mosi2007 مشاهده تاپیک
    مشکل من اینه که میتونم از اینا چشمی کپی بگیرم ولی ذهنه خلاق باری طراحی ندارم میشه میشه یخورده راهنمایی کنید و بگید چی کار کنم که بتونم سایتهایی با طرحهایی ابداعی از خودم داشته باشم و ذهنی خلاق؟
    می شه چندتا از خلاقیتهایی که کشف کردید رو بهم بگید؟ طراحی قالب باید بلد باشید.خلاقیت کجا بود؟ یه اسلاید شو، یه قالب و چندتا ابزار تکراری که دیگه این حرفا رو نداره !
    1=بعد چند تا سایت که قالبهای html پولی یا رایگان دارند را معرفی میکنی ؟
    2=طراحی قالب را با html , css میشه ساخت اره ؟

1=بعد چند تا سایت که قالبهای html پولی یا رایگان دارند را معرفی میکنی ؟
    2=طراحی قالب را با html , css میشه ساخت اره ؟
    شروع کنید به یادگیری و همه این موارد کم کم دستتون می یاد.
    می تونید 5000 قالب مانستر رو با قیمت 12000 تومن بخرید و یه عمر استفاده کنید !

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    روبروی مانیتور

شروع کنید به یادگیری و همه این موارد کم کم دستتون می یاد.
    می تونید 5000 قالب مانستر رو با قیمت 12000 تومن بخرید و یه عمر استفاده کنید !
    از اینجا میتونی رایگان دانلود کنی.
    http://mihandownload.com/2011/07/%D8...B%8C%D8%AA.php

از اینجا میتونی رایگان دانلود کنی.
    شما این مجموعه رو از میهن دانلود، دانلود کردید؟ توی میهن دانلود فقط یک گیگ هست ولی توی لینک زیر این مجموعه 50 گیگ هست!
    http://parstools.com/shop-template-monster/

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    روبروی مانیتور

شما این مجموعه رو از میهن دانلود، دانلود کردید؟ توی میهن دانلود فقط یک گیگ هست ولی توی لینک زیر این مجموعه 50 گیگ هست!
    http://parstools.com/shop-template-monster/
    آره دادا.شاید باهم فرق دارن!!!!!

سازمانی پیشرفته 13 میلیون !!!

نقل قول: بازار کار php ؟

فکر کنم ریال باشه!

فکر کنم ریال باشه!
    مهندس تومنه !

جالبه! من اگه 13 میلیون میخواستم خرج کنم، این پول رو هزینه کلاسهای آموزشی میکردم و به بهترین شکل یاد میگرفتم که خودم اینچنین سیستمی طراحی کنم و از اون به بعد هم نصف این قیمت میفروختمش!

نقل قول نوشته شده توسط MMSHFE مشاهده تاپیک
    جالبه! من اگه 13 میلیون میخواستم خرج کنم، این پول رو هزینه کلاسهای آموزشی میکردم و به بهترین شکل یاد میگرفتم که خودم اینچنین سیستمی طراحی کنم و از اون به بعد هم نصف این قیمت میفروختمش!
    فکر نکنم کار یه نفر باشه باید بصورت گروهی انجام بشه

بازم اگه حساب کنید، مجموع دستمزد همه این افراد روی هم 13 میلیون تومان نمیشه! تازه اگه بشه هم قرار نیست از تک تک مشتریها این پول رو بگیریم. ناسلامتی به تولید انبوه رسیده!

مشتریهای این وب سایتها شرکتهای بزرگ هستن که برای خودشون مدیر خرید دارن.
    این سایت رو هم ببینید:http://www.kaspid.com
    این شرکت قیمت کمتر از 10 میلیون تومن نمی گیره.
    فکر کنم 5-6 شرکت دیگه هم هست که اونها هم همین قیمتها رو دارن.

تعجب می کنم که چطور تا حالا با این موارد برخورد نداشتید.

بازم اگه حساب کنید، مجموع دستمزد همه این افراد روی هم 13 میلیون تومان نمیشه! تازه اگه بشه هم قرار نیست از تک تک مشتریها این پول رو بگیریم. ناسلامتی به تولید انبوه رسیده!
    مهندس قیمت مقطوعه ! بعد از تولید انبود 13 میلیون می فروشن !

فکر نکنم کار یه نفر باشه باید بصورت گروهی انجام بشه
    گروه که چه عرض کنم فوقش 6-7 نفر برنامه نویس جمع می کنن و ماهی نهایتش 1 میلیون بهشون می دن و کلی سود می برن !

توی بازار نرم افزار واسطه ها بیشترین سود رو می کنن.

شما اگر بجای یادگیری طراحی وب بتونید بازاریابی کنید و چند نفر برنامه نویس رو دور خودتون جمع کنید از این راه کلی سود می کنید
    آخرین ویرایش به وسیله idocsidocs : چهارشنبه 03 اسفند 1390 در 16:31 عصر

قیمتها رو که میدونم بالاست ولی معمولاً چنین قیمتهایی رو برای CMSهای اختصاصی میگیرن. حالا اگه چنین شرکتهایی اینطوری پول میگیرن نوش جونشون ولی من یکی حاضر نیستم چنین پولهایی بدم یا بگیرم. ضمناً لذتی که توی طراحی و رفع مشکلات دوستان هست، برای من شخصاً توی دلالی و واسطه گری نیست. حتی اگه درآمدش چندین برابر باشه.

قیمتها رو که میدونم بالاست ولی معمولاً چنین قیمتهایی رو برای CMSهای اختصاصی میگیرن. حالا اگه چنین شرکتهایی اینطوری پول میگیرن نوش جونشون ولی من یکی حاضر نیستم چنین پولهایی بدم یا بگیرم. ضمناً لذتی که توی طراحی و رفع مشکلات دوستان هست، برای من شخصاً توی دلالی و واسطه گری نیست. حتی اگه درآمدش چندین برابر باشه.
    به هرحال هر کس از یه کاری لذت می بره !

محروم شده
    محل زندگی
    تهران

به نظرم به عنوان کارآموز توی یه شرکت کار کنید و بعد یه مدت هم همونجا استخدامتون میکنند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

ایکاش به تاریخ پست هم یه نگاه میانداختید

کاربر دائمی آواتار Farshid007
    محل زندگی
    Karaj

نقل قول نوشته شده توسط tehranloole مشاهده تاپیک
    ولی به هر حال طراحی وب خیلی کار سختیه
    برای مثال این سایتو http://tehranloole.com 15 تومن طراحی کردن .
    15 میلیون :/
    :/
    :/
    ایراد هم خیلی داره حالا

سلام دوست عزیز . خیلی قیمت بالایی گفتن . این سایت رو من پرسیدم http://paytakht-service.com گفتن 600 گرفتن ازشون . طراحی اختصاصی و حرفه ای و ریسپانسیو و پشتیبانی 1 ساله رایگان وآموزش سئو و بهینه سازی هم دادن بهشون !!!!

درود ؛

نمیخواهم نا امیدت کنم , اما برای کسب درامد اونم تو ایران و در زمینه برنامه نویسی و یا آی تی شاید زیادی زوده براتون . ( هر چند من ایران زندگی نمیکنم در حال حاضر و خبری از بازار کار الان ندارم , تنها تجربه کاری من در ایام داخل ایران بود که گفتم )
    و اما دوستانی که پیشنهاد داده بودند سریع برو یه سی ام اس بنویس و برا بقیه بفروش ( نوشتن سی ام اس به همین سادگی که فکر میکنید نیست , خیلی چیزا است که باید رعایت بشه که شما در ابتدای کار هستین و نیاز به اموزش های کافی در این زمینه است . )

بنظر من شما به این چند تا سوال در وجود خودتان پی ببرید و بهشون پاسخ بدین قطعا بعد از به جواب رسیدن راهتان را پیدا میکنید .

1. چرا سراغ برنامه نویسی امدید ؟
    2. بیشتر به طراحی و خلاقیت (فرانت ایند front end ) علاقه دارید و یا به برنامه نویسی ( بک ایند back end ) ؟
    3. از یاد گیری برنامه نویسی چه انتظاری از خودتان در اینده دارید ؟

بازار کار خارج از ایران برای شغل برنامه نویسی :
    - توی اتریش و المان به جرات میشه گفت درامد خیلی خوبی داره و متخصص در این زمینه تا جایی که من دیدم کم است .
    - پول خوبی دریافت میکنی . متوسط ماهیانه 2500 یورو تا 5000 یورو البته ناخالص بدون کسری مالیات و ...
    - در احظای این دست مزد قطعا کار هم میخواهن ازت ( تخصص در زمینه های خیلی زیادی و خارج از این چند زبانی که نوشتید )

و اگر دسترسی به یوتیوب دارید در ایران , به چنل های مختلفی که زبان پی اچ پی اموزش میدن مراجع کنید . ( لطفا به اموزش هایی به زبان انگلیسی بیشتر مراجعه کنید تا فارسی )

نقل قول نوشته شده توسط realAnvari مشاهده تاپیک
    درود ؛

نمیخواهم نا امیدت کنم , اما برای کسب درامد اونم تخلیه چاه تو ایران و در زمینه برنامه نویسی و یا آی تی شاید زیادی زوده براتون . ( هر چند من ایران زندگی نمیکنم در حال حاضر و خبری از بازار کار الان ندارم , تنها تجربه کاری من در ایام داخل ایران بود که گفتم )
    و اما دوستانی که پیشنهاد داده بودند سریع برو یه سی ام اس بنویس و برا بقیه بفروش ( نوشتن سی ام اس به همین سادگی که فکر میکنید نیست , خیلی چیزا است که باید رعایت بشه که شما در ابتدای کار هستین و نیاز به اموزش های کافی در این زمینه است . )

بنظر من شما به این چند تا سوال در وجود خودتان پی ببرید و بهشون پاسخ بدین قطعا بعد از به جواب رسیدن راهتان را پیدا میکنید .

1. چرا سراغ برنامه نویسی امدید ؟
    2. بیشتر به طراحی و خلاقیت (فرانت ایند front end ) علاقه دارید و یا به برنامه نویسی ( بک ایند back end ) ؟
    3. از یاد گیری برنامه نویسی چه انتظاری از خودتان در اینده دارید ؟

بازار کار خارج از ایران برای شغل برنامه نویسی :
    - توی اتریش و المان به جرات میشه گفت درامد لوله بازکنی خیلی خوبی داره و متخصص در این زمینه تا جایی که من دیدم کم است .
    - پول خوبی دریافت میکنی . متوسط ماهیانه 2500 یورو تا 5000 یورو البته ناخالص بدون کسری مالیات و ...
    - در احظای این دست مزد قطعا کار هم میخواهن ازت ( تخصص در زمینه های خیلی زیادی و خارج از این چند زبانی که نوشتید )

و اگر دسترسی به یوتیوب دارید در ایران , به چنل های مختلفی که زبان پی اچ پی اموزش میدن مراجع کنید . ( لطفا به اموزش هایی به زبان انگلیسی بیشتر مراجعه کنید تا فارسی )
    سلام بسیار عالی بود
    میزان توجه به برنامه نویس تو کشور خودمون خیلی پایین هست.

نقل قول نوشته شده توسط masoud.karaji مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز . خیلی قیمت بالایی گفتن . این سایت رو من پرسیدم http://paytakht-service.com گفتن 600 گرفتن ازشون . طراحی اختصاصی و حرفه ای و ریسپانسیو و پشتیبانی 1 ساله رایگان وآموزش سئو و بهینه سازی هم دادن بهشون !!!!
    تازه برای کلمات کلیدی مثل لوله بازکنی، تخلیه چاه ، لوله بازکنی شمال تهران ، لوله بازکنی جنوب تهران ، لوله بازکنی غرب تهران ، لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی مرکز تهران و لوله بازکنی در تمام مناطق تهران و... رو 3 میلیون گرفتن با طراحی سایت اختصاصی که واقعا کم نظیره .!!!

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •