صفحه 7 از 7 اولاول ... 567
نمایش نتایج 241 تا 251 از 251

نام تاپیک: آموزش کامل کار با نرم افزار InstallShield

نقل قول: آموزش کامل کار با نرم افزار InstallShield

سلام برادر ... دست شما بابت اموزش ها درد نکنه...چند سوال داشتم...ممنون میشم راهنماییم بفرمایید...
    1-چجوری میشه فایل ستاپ با قابلیت جستوجوی خودکار ساخت تا یک یا چند فایل مشخص شده رو خودش پیدا کنه و بعد فایل ها رو همون جا بریزه نه اینکه به صورت دستی موقع نصب ادرس دهی شه.مثل برنامه های addon که برای برنامه های اصلی ساخته میشن.برای جستوجو و پیدا کردن فایل ها کد نویسی میخواد که من بلد نیستم که باید تو قسمت command داده بشن.
    2-چجوری یه فایل exe یا dll ساخت که لینک باشه به یک فایل مادر و اصلی exe دیگه که وقتی برنامه مادر اجرا شد،خود به خود اون فایل exe یا dll که لینک هستن اجرا بشن و چند فایل رو در قسمت های مشخص کپی کنند بصورتاتماتیک و وقتی هم که برنامه اصلی یا مادر بسته شد اون فایل ها با بسته شدن exe یا dll لینک،پاک شن.(این قسمت مربوط به ساخت setup نیست بلکه یه برنامه نویسی جداگونه ی دیگه ای میخواد)
    با تشکر از زحمات شما....

سلام دوست عزیز وتشکر برای تایپک آموزندهت
    چطور بعد از تکمیل عملیا ت نصب تعدادی فایل اجرای را از محل نصب اجرا کرد

کاربر دائمی آواتار ghasem110deh
    محل زندگی
    تهران

سلام چطور میشه توی اینستال شیلد ستاپ فارسی و سفارشی ساخت ؟
    تا حداقل یه عکس عوض کرد ؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    یزد ، بلوار امامزاده جعفر علیه السلام

سلام من یه Setup ساختم بعد نصب برنامه مشکلی نداره ولی هر برنامه بعد از این نصب میشه و میاد یالا میره تو windows installer همون برنامه خودم که نصب کردم قبلا روی سیستم

چرا علت چیست بد ستاپ گرفتم برنامه خودم را ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام فایل نصبی من روی سیستم هایی کا میکنه که ویژوال استودیو نصبه چیکار میسه کرد

کاربر دائمی
    محل زندگی
    اصفهان

دوستان اینم یه پست مفید درباره نصب سایلنت sql و اتچ پایگاه و... با installshield
    https://barnamenevis.org/showthread.p...install-shield

نقل قول نوشته شده توسط ghasem110deh مشاهده تاپیک
    سلام چطور میشه توی اینستال شیلد ستاپ فارسی و سفارشی ساخت ؟
    تا حداقل یه عکس عوض کرد ؟
    قارسی که نمیتونید تایپ کنید، چون پشتیبانی نمیکنه. میتونید عکس های setup رو عوض کنید.
    به سربرگ سوم یعنی installation designer برید و سپس به قسمت dialogs برید. در سمت راست روی علامت + هر کدوم از دیالوگ ها که کلیک کنید و english ... رو بزنید عکس و مخلفات دیالوگ مربوطه میاد.
    حالا دیالوگ هایی که عکس داره رو میتونید عکسش رو انتخاب کنید و در منوی سمت راست آدرس عکس خودتون رو بدید و یا عکس ، لینک ، نوشته یا... اضافه کنید.

کاربر دائمی آواتار ابوالفضل عباسی
    محل زندگی
    Inside Esfahan

باید وقتی که برنامه تون رو نصب کرد در تنظیمات اینستال شیلد باید اخرین ورژن ستاپ ویژوال استدیو رو بهش بدید که اون رو هم همراش نصب کنه.
    مثل نصب یک برنامه گرافیکی که بعدش directx نصب میشه

سلام خدمت همه اساتید . دوستان من یه مشکل اساسی دارم وقتی که اینستال شیلد رو نصب می کنم گزینه زیر رو اصلا ندارم همین گزینه ای که در دورش کادر قرمز کشیدم
    45.jpg
    ورژن نمر افزارم هم این ورژن هست
    44.jpg

ممنون میشیم راهنمایی کنید

موفق و سربلند باشید

کاربر دائمی آواتار ابوالفضل عباسی
    محل زندگی
    Inside Esfahan

اخرین ورژن رو نصب کنید
    چون این قسمت روی حالت full یعنی (ک ر ک شده) اگر خواستید باید ورژن prefesional رو دانلود کنید

سلام به همه ی دوستان
    من می خوام با استفاده از نرم افزار اینستال شیلد یک فایل ست اپ بسازم. در واقع می خوام دیالوگی داشته باشم که در اون یک ادیت فیلد باشه وکاربر موقع نصب توی اون ادیت فیلد عدد یا رشته ای رو وارد کنه واین عدد یا رشته با مقدار valueهای کلید های رجیستری من در ویندوزم مقایسه شه, اگر اون value موجود بود به دیالوگ بعدی بره واگر موجود نبود فایل exe ی نرم افزاری رو فراخوانی کنه وبعد از فراخوانی فایل .exe ی اون نرم افزار ونصب اش به دیالوگ اینستال شیلدم برگرده ودیالوگ های بعدی اش اجرا بشوند. در واقع این نرم افزار در ویوی Redistributable نیست وهمین طور در هر بار نصب مقداری که توسط کاربر وارد میشه قابل تغییره.
    ممنون میشم را هنمایی ام کنید که باید چی کارکنم. چون چند وقته دارم سرچ میزنم اما متاسفانه چیز زیادی به دست نیاوردم برای همین تصمیم گرفتم سوالمو اینجا مطرح کنم.

سلام اینجا کسی میدونه چجوری فولدر installdir رو توی installshield می تونم Share کنم ؟

صفحه 7 از 7 اولاول ... 567

تاپیک های مشابه

1. InstallShield
    نوشته شده توسط javid_p84 در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 6
    آخرین پست: جمعه 10 آبان 1387, 00:22 صبح
  2. با installshield خود دلفی یا installshield رایگان دیگر SQL Sever 2000 را setup کنم؟
    نوشته شده توسط ali_abbasi22145 در بخش تولید و توسعه برنامه های Setup و Install
    پاسخ: 11
    آخرین پست: جمعه 03 خرداد 1387, 23:19 عصر
  3. باز هم موضوع تکراری InstallShield
    نوشته شده توسط vahid64 در بخش مباحث عمومی دلفی و پاسکال
    پاسخ: 6
    آخرین پست: سه شنبه 23 مرداد 1386, 22:33 عصر
  4. نصب InstallShield 11.5
    نوشته شده توسط Amir Taghavi در بخش Setup و Deployment
    پاسخ: 19
    آخرین پست: چهارشنبه 25 بهمن 1385, 17:41 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار