نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: بارکد خوان

بارکد خوان

سلام
    من میخوام یه برنامه بارکد خوان بنویسم ولی نمیدونم که واسه این کار باید imagre processing انجام بشه یا راههای ساده تری هم هست . آخه در پایان این برنامه باید روی میکرو پیاده سازی بشه .

اگه راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم .
    آخرین ویرایش به وسیله mehran126 : سه شنبه 25 بهمن 1390 در 21:19 عصر

کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

نقل قول: بارکد خوان

نه راه ساده تری وجود نداره باید تو زمینه image processing اطلاعات داشته باشید تو مواردی نویزی در واقع به یک پروژه پردازش تصویر مشکل تبدیل میشه.
    برای اطلاعات بیشتر به این پست مراجعه کنید.
    آخرین ویرایش به وسیله مصطفی ساتکی : دوشنبه 02 دی 1392 در 23:30 عصر

میتونین منبعی واسش معرفی کنین . مهم نیست فارسی باشه یا لاتین کامل بودنش مهمتره .

کاربر جدید آواتار EhsanHejazi
    محل زندگی
    قم

سلام دوست عزیز،من کله نت رو گشتم و چیز به درد بخوری پیدا نمی کنید چه برسه که فارسی باشه.من به همراهیه دوست بسیار خوبم آقای یوسف شه نهاد داریم این کار رو انجام میدیم...در ضمن نرم افزار bcwebcam(تولید آلمان) تنها نرم افزار تحته ویندوزی هست که این کار رو به طور کامل انجام داده البته بازم سرعت بالایی نداره، به خصوص اگر که webcam اتو فوکوس نباشه خوب جواب نمی ده.به هر حال این کار آسونی نیست و نسبتا پیچیده است، به خصوص اگر کار رو از پایه انجام بدید نه با opencv و matlab و استفاده از دستورات آماده. گروهه ما کاره خودش رو با C#‎‎‎‎‎‎‎ انجام میده و حتی از دستوراتی مثل setpixel و getpixel هم استفاده نکرده چون سرعته بسیار پایینی دارند...اگه خواستید می تونم در رابطه با image processing در C#‎‎‎‎‎ کمکتون کنم...
    آخرین ویرایش به وسیله EhsanHejazi : یک شنبه 13 فروردین 1391 در 23:56 عصر

کاربر جدید آواتار EhsanHejazi
    محل زندگی
    قم

برای پیاده سازی روی میکرو می تونید از میکرو کنترل های سری ARM استفاده کنید و روی سیستم عامل لینوکس این کار رو انجام بدید...می تونید نرم افزار را به صورت تحت ویندوز بنویسید و بعد با یک شبیه ساز اون رو روی سیستم عامل لینوکس پیاده سازی کنید،در رابطه با استفاده از cam هم در سری ARM مشکلی وجود نداره...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •