نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: قیمت برنامه نویسان جاوا و اوراکل

قیمت برنامه نویسان جاوا و اوراکل

سلام دوستان
    من از یک سازمان دولتی هستم ، احتیاج به یک نرم افزار داریم که تحت جاوا و با دیتا بیس اوراکل کار می کنه
    لطفا موارد زیر را به اطلاع من برسونین:
    1- هزینه جاوا کار حرفه ای و نیمه حرفه ای چقدر هست؟
    2- هزینه اوراکل کار حرفه ای و نیمه حرفه ای چقدر هست؟

کاربر دائمی آواتار persianshadow
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: قیمت برنامه نویسان جاوا و اوراکل

ببینید این موضوع واقعآ بستگی داره به فرد و تجربه اون.فرضآ کسی ممکنه ۱۰ سال هم تجربه داشته باشه ولی در حد پروژه های متوسط و یکی ۱ سال تجربه داشته باشه ولی در یه پروژه ملی.سوابق فرد و همچنین آشنایی اون با ابزارهای مختلف دستمزد فرد رو مشخص میکنه.
    یعنی کلآ شما نمی‌تونید نرخ نعیین کنید :). و باید رزومه افراد رو دریافت کنید و از خود فرد بخواهید که دستمزدش رو اعلام کنه و بعد تصمیم بگیرید.

نقل قول: قیمت برنامه نویسان جاوا و اوراکل

با سلام
    با در نظر گرفتن روند برنامه نویسی بازار و استخدام هایی که در آن صورت می گیره برای افراد حرفه ای نرخ نمیشه تعیین کرد بیشتر حالت توافقی داره
    ولی برای برنامه نویس های حد متوسط جاوا کار که حداقل یک سال سابقه کاری مفید در سطح برنامه نویسی متوسط داشته باشن با عنایت به اینکه تا حدودی هم با Design Pattern ها آشنایی داشته باشن اگه پایه از 2 میلیون کمتر بدین نا مردی هستش.
    چون یک برنامه نویس دات نت که با ASP.Net داره کار می کنه یه 2 یا 3 سالی سابقه داشته باشه راحت می تونه پایه یک میلیون رو در بیاره حالا این رو در نظر بگیرین که این جاواست حتی رویایه دات نت کارای با سابقه هم هستش و این رو هم لحاظ کنید که از 100 برنامه نویس 90 تاش دات نتی باشن 10 تاش جاوا کارن.
    البته این نظر تماما شخصی هستش و تجربه ی خود منه

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •