نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: کسی نیست جواب تایپیک (چگونه میشود برای یک textbox خصوصیت autocomplete را تنظیم کرد به شکلی که دیتا )

Question کسی نیست جواب تایپیک (چگونه میشود برای یک textbox خصوصیت autocomplete را تنظیم کرد به شکلی که دیتا )

کاربر دائمی آواتار ROSTAM2
    محل زندگی
    فارس

نقل قول: کسی نیست جواب تایپیک (چگونه میشود برای یک textbox خصوصیت autocomplete را تنظیم کرد به شکلی

باید توسط کد نویسی اطلاعات وارد شده رو ذخیره کنی بعد باز خوانی کنی و توسط خصوصیت ...Customsource از اونها استفاده کنی

کاربر دائمی آواتار فرید نجفلو
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: کسی نیست جواب تایپیک (چگونه میشود برای یک textbox خصوصیت autocomplete را تنظیم کرد به شکلی

باید توسط کد نویسی اطلاعات وارد شده رو ذخیره کنی بعد باز خوانی کنی و توسط خصوصیت ...Customsource از اونها استفاده کنی
    دوست عزیز
    لطفا قبل از پاسخ به تاپیک ها به تاریخ تاپیک و تاپیک های اطراف اون دقت کنید
    ایجاد کننده تاپیک واسه سوالشون دو تا تاپیک زده بودن(که مغایر قوانینه) و در تاپیک اصلی بهشون پاسخ داده شده(از اسم این تاپیک هم معلوم که یه تاپیک دیگه وجد داره!!!)

سلام
    دوستان یه جای کار میلنگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من این تایپیک رو دوباره نزدم به هیچ وجه !!!!!!!!!!!!!!

کاربر دائمی آواتار فرید نجفلو
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول نوشته شده توسط aftabeshargh مشاهده تاپیک
    سلام
    دوستان یه جای کار میلنگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! من این تایپیک رو دوباره نزدم به هیچ وجه !!!!!!!!!!!!!!
    هیچ جایه کار نمی لنگه من خودم تو تاپیک اصلی شما شرکت کردم و دقیقا یادم هست شما چه بلا هایی سر ما آوردید
    واین تاپیک رو چون یکمی در پاسخ به اون تاپیک تاخیر دید ایجاد کردید
    چون ما اون موقع از اصل قضیه مطلع بودیم دیگه تو این تاپیک چیزی نفرستادیم و تو تاپیک اصلی جواب دادیم
    حالا این دوستمون که تازه عضو شدن رفتن اینو از نا کجا آباد کشیدن بیرون و وقت و من وشما رو تلف می کنن
    همین جا هم از ایشون و کلیه دوستان صمیمانه خواهش می کنم از این کارها نکن
    اگه می خواید یه تاپیک رو بالا بیارید اول به تاریخ تاپیک ، پاسخ های داده شده و مفید بودن تاپیک توجه کنید بعد این کار رو انجام بدید!

ای بابا فرید جون بابت رهنمایی های بی دریغت ممنون

کاربر دائمی آواتار saeidpsl
    محل زندگی
    مریخ

بفرما برنامشو برات نوشتم

http://up98.org/upload/server1/02/e/...csy1evj551.zip

برای تست از این اسم ها استفاده کن

امير
    انوش
    انوشيروان
    ايرج
    رامتين
    زال
    زامياد
    فرشيد
    فرهاد