نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نظرتون در مورد سود دهی چنین کاری چیه؟ (تاسیس شرکت و دادن 3.5 میلیون تومن حقوق به برنامه نویس ها)

Cool نظرتون در مورد سود دهی چنین کاری چیه؟ (تاسیس شرکت و دادن 3.5 میلیون تومن حقوق به برنامه نویس ها)

می خوان نظرتون رو نسبت به این کار بدونم:

اگر کسی توی تهران یه شرکت طراحی وب تاسیس کنه، 5 نفر طراح و برنامه نویس وب استخدام کنه و به هر کدوم 700 تومن حقوق بده.

اگر این تیم با استفاده از PHP یه CMS قوی بنویسه و بعد از آماده شدن CMS تبلیغات رو شروع کنه و برای تبلیغات هم پول خوبی خرج کنه، آیا چنین کاری می تونه سود دهی داشته باشه و هزینه های اولیه رو جبران کنه؟

نقل قول: نظرتون در مورد سود دهی چنین کاری چیه؟ (تاسیس شرکت و دادن 3.5 میلیون تومن حقوق به برنامه نوی

چرا که نه.!! مهم همون تبلیغات و یافتن مشتریه. ماهی 700 تومن خوبه ((یعنی زیاد نیست.) معمولا برنامه نویسهایی که تجربه زیاد دارن با این حقوق کار نمی کنن.!! البته نظر شخصی بنده است.)
    ولی به نظر من با 5 نفر شروع نکن. برای شروع یه گرافیست و برنامه نویس که کار بلد بشن مناسبه و با توجه به افزایش سطح پروژه ها و درخواست های بیشتر کم کم تعداد نفرات رو بیشتر کن. (البته بازم میگم نظر شخصیه)

نقل قول: نظرتون در مورد سود دهی چنین کاری چیه؟ (تاسیس شرکت و دادن 3.5 میلیون تومن حقوق به برنامه نوی

جدا از این که فکر خوبیه

خواهش میکنم ، خواهش میکنم کل مطلبتون رو داخل عنوان نچپونید

شما بلد نیستید کار با فروم رو ؟

رعایت کنید برادر من

کاربر دائمی آواتار khanlo.javid
    محل زندگی
    قـزویــن

به نظر من فکر خوبی هستش ولی فکر نکنم تو ایران جواب بده چون تو ایران به برنامه نویس ها ارزش قائل نمیشن و بازار طراحی هم اونقدر مشتری نداره مگر اینکه تو شهر های دیگه هم تبلیغات کنه و از شهر های دیگه هم مشتری جذب کنه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •