نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: بعد از آشنایی مختصر با مباحث طراحی وب از کجا شروع کنیم؟

بعد از آشنایی مختصر با مباحث طراحی وب از کجا شروع کنیم؟

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

برای کسی که آشنایی مختصری با html , css , php داره. یعنی با ساختار همه آشنا هست اما تا حالا فقط برای ویرایش و کار های جزئی از آنها استفاده کرده چند عنوان ساده به جهت طراحی عنوان کنید.

همانطور که شما اساتید می فرماید بستن کتاب و شروع به نوشتن کد بهترین راه آموزش زبان برنامه نویسی هست.

بیشتر هم علاقه مند به برنامه نویسی هستم ( php ) تا طراحی وب.لطفا عناوینی که مطرح می فرماید بیشتر به زبان php نزدیک باشه تا طراحی وب.

پیشاپیش از همه ی دوستان و اساتید ممنونم.

کاربر دائمی آواتار mbf5923
    محل زندگی
    vb.NET-قسمت کد ویو-لاین هفتم

نقل قول: بعد از آشنایی مختصر با مباحث طراحی وب از کجا شروع کنیم؟

بهترین شروع برای فراگیری php طراحی و اجرای یه وبلاگ هستش با امکاناتی مثل عضویت کاربران و ....

اگر با دستورات آشنایی کامل دارید یک سایت خبری بزنید برای شروع با امکانات زیر :
    عضو گیری - ویرایش پنل کاربران - اضافه نمودن خبر به سایت - ویرایش و حذف خبرها - ....

نقل قول نوشته شده توسط reza10wert مشاهده تاپیک
    اگر با دستورات آشنایی کامل دارید یک سایت خبری بزنید برای شروع با امکانات زیر :
    عضو گیری - ویرایش پنل کاربران - اضافه نمودن خبر به سایت - ویرایش و حذف خبرها - ....
    نقل قول نوشته شده توسط mbf5923 مشاهده تاپیک
    بهترین شروع برای فراگیری php طراحی و اجرای یه وبلاگ هستش با امکاناتی مثل عضویت کاربران و ....
    سلام و ممنون از شما

البته امیدوار بودم که عنوان ساده تری را پیش پام قرار بدید ولی فکر کنم از قسمت های سادترشون به قسمت های پیچیده تر شروع کنم چیز بدی نباشه.

سوال دیگه ای که برام مطرح هست این هست که هر برنامه نویس به نوعی کد می نویسه یکی یه چیز رو تو یک خط کامل میکنه یکی توی پنج خط.

و کلا شیوه نوشتن و مسائل مختلف دیگه ای که شاید من باهاشون هنوز برخورد نکردم ، اما به واقعه چطور می توان کدی نوشت که دارای ارزش باشه ، یعنی چه از لحاظ امنیتی که توی وب بسیار مهم هست و ساده نویسی و به قولی درست نوشتن.یک مسئله را می توان به شیوه های مختلف حل کرد اما طریقه حل کردن هم مهمه هست. در این زمینه دوستان چه پیشنهادی دارید؟

ممنونم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •