نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: تبادل لینک در سئو SEO

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران-شهر زیبا

Thumbs up تبادل لینک در سئو SEO

با سلام خدمت شما عزیزان و عرض خسته نباشید.
    با توجه به اینکه تبادل لینک یکی از مهمترین کارهایی است که در بهینه ساری سایت باید انجام دهیم، از کسانی که در این زمینه تجربه دارند می خوام در این بحث شرکت کنند.
    اول سوالاتی که برای خودم پیش آمده:
    ارزش لینک های یک طرفه چقدر از لینک های دوطرفه بیشتره؟
    ارزش لینک هایی که در سایت های مرتبط با کلمه کلیدی گذاشته می شود از آنهایی که در سایت های غیر مرتبط لینک داده می شوند چقدر بیشتر است؟
    اگر ما در فوروم ها و تالار های گفتگو مانند همینجا به صورت پست لینک سایتمان را بگذاریم آیا این هم لینک حساب می شود و ارزشی دارد؟
    اینکه لینک ما در کدام صفحه سایت باشد مهم است؟
    اگر سایتی از طریق دستورات برنامه نویسی مانند respons.redirect به ما لینک بدهد آیا ارزشی دارد؟
    آیا برنامه ای هست که بصورت خودکار لینک ما را در سایت های مختلف اضافه کند؟
    من در یکی از پست هایم در فیس بوک لینک سایتم را گذاشته ام! با توجه به اینکه فیس بوک دارای PageRank 9 می باشد آیا این لینک من خیلی ارزش داره؟ و یک لینک یک طرفه حساب میشه؟
    و...
    مواردی هم هست که من الان به ذهنم نمی رسه. اگه تجربش کردید در اختیار ما بگذارید.
    با تشکر از همه زحمت کشای این سایت.

نقل قول: تبادل لینک در سئو SEO

سلام. طبق اون چیزایی که من دستگریم شده (اگه درست باشه)
    ارزش لینک های یک طرفه چقدر از لینک های دوطرفه بیشتره؟
    نباید تفاوتی داشته باشه
    ارزش لینک هایی که در سایت های مرتبط با کلمه کلیدی گذاشته می شود از آنهایی که در سایت های غیر مرتبط لینک داده می شوند چقدر بیشتر است؟
    این موضوع میتونه تو رنکینگ سایت شما تاثیر بذاره. چون اگر کلمات کلیدی سایت شما و سایت مورد نظر هم سان باشند، با جستجوی اون سایت، خزنده ها سری هم به سایت شما میزنند.
    اگر ما در فوروم ها و تالار های گفتگو مانند همینجا به صورت پست لینک سایتمان را بگذاریم آیا این هم لینک حساب می شود و ارزشی دارد؟
    اگر اون پست یک پست پربازدید باشه، قطعا تاثیرگذار هست. چون لینک شما در یک سایت پربازدید داره به تعداد دیده میشه . البته این مغایر با قوانین انجمن ها است(همون کاری که بعضی از دوستان کردن و تو امضاشون تبلیغ سایتشون رو میکنن)
    اینکه لینک ما در کدام صفحه سایت باشد مهم است؟
    معمولا اگر سایت درست از لحاظ مسائل سئو طراحی شده باشه هر صفحه به طور مجزا بهینه شده و فرقی نمیکنه
    اگر سایتی از طریق دستورات برنامه نویسی مانند respons.redirect به ما لینک بدهد آیا ارزشی دارد؟
    خیر. از طریق redirect ساده هیچ ارزشی نداره. ولی اگر میخواهید ارزش یک صفحه به صفحه ای دیگه انتقال پیدا کنه باید از ارجاع 301 استفاده کنید
    آیا برنامه ای هست که بصورت خودکار لینک ما را در سایت های مختلف اضافه کند؟
    منظورتون تو دایرکتوری ها و موتورهای جستجوی مختلف هست؟ آره این سایت و چندین سایت دیگه. مثلا این
    من در یکی از پست هایم در فیس بوک لینک سایتم را گذاشته ام! با توجه به اینکه فیس بوک دارای PageRank 9 می باشد آیا این لینک من خیلی ارزش داره؟ و یک لینک یک طرفه حساب میشه؟
    خیر. خزنده ها لینکهای داخل فیس بوک و توییتر رو ایندکس نمیکنن. هرچند طبق آخرین گفته گوگل و بینگ، سیگنالهای این دوسایت رو ارزش گذاری میکنن.

امیدوارم بدردتون خورده باشه

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •