نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: پنل SMS

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

پنل SMS

من یک پنل SMS دارم که تونستم با استفاده از وب سرویس پیامک ارسال کنم و مشکلی نیست. حالا می خواهم به این صورت کار کنم که مثلا به شماره سامانه که یک عدد خاصی مثلا 100 ارسال شد سامانه بتونه این عدد 100 رو بفرسته به صفجه PHP مورد نظر من در یک سایت که براساس عدد آمده یکسری عملیات انجام بدم.

با تشکر

نقل قول: پنل SMS

دوست عزیز، توی سامانه پیامک شما بخشی وجود داره به نام انتقال پیامک که یکی از بخشهای اون، انتقال به اسکریپت هست. از اونجا میتونید کاری که میخواین رو انجام بدین. مثلاً بگین هر پیامکی که برای فلان شماره اختصاصی شما اومد، به اسکریپت خاصی Forward بشه. توضیحات و نحوه کار هم همونجا ذکر شده. این قابلیت ارتباطی به وب سرویس نداره چون وب سرویس عکس این کار رو انجام میده (اسکریپت بتونه به سامانه وصل بشه نه سامانه برای اسکریپت چیزی رو ارسال کنه).
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام
    در قسمت انتقال پیامک ظاهرا تنها می توان پیامک آمده را فقط به شماره دیگری پیامک نمود.
    عکس پیوست را ببیتید.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار mohsen24000
    محل زندگی
    شهر مقدس قم

این کار انتقال پیامک نیست! بلکه شما در پنل تعریف می کنید تمامی رویدادهایی که اتفاق میوفته به یک اسکریپت شما که از قبل مشخص کردید از طریق GET ارسال بشه...
    مثلا
    www.yourdomain.ir/smscenter/sms.php

بعد اطلاعات مورد نیاز توسط پنل برای آدرس فوق ارسال شده و شما با بررسی اون عملیات موردنظرتون رو انجام می دید.

شرمنده اشتباهاً گفتم انتقال پیامک. توی قسمت تنظیمات، گزینه ثبت URL رو باید انتخاب کنید. این هم نمونه صفحه مربوطه:
    SMS.jpg
    موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •