نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نحوه ی نمایش عکس در گزارش+ توضیح کد

Thumbs up نحوه ی نمایش عکس در گزارش+ توضیح کد

سلام دوستان ، عیدتون پیشاپیش مبارک ،

با توجه به اینکه تاپیک های زیادی در مورد نحوه ی نمایش عکس در گزارش ایجاد میشد تصمیم گرفتم یک مثال خوب رو واستون بنویسم و برای اینکه اکثر افراد کد های به کار رفته رو خوب بفهمن اومدم کدها رو هم توضیح دادم و در یک فایل پی دی اف واسه دوستان قرار دادم.امیدوارم بهره ی کافی رو از آموزش ببرید.

دانلود نمونه برنامه

دانلود توضیحات کد

موفق باشید./

نقل قول: نحوه ی نمایش عکس در گزارش+ توضیح کد

متاسفانه نتونستم برنامه رو باز کنم اما pdf رو خوندم
    اگه اشتباه نکنم " یعنی اینکه دیگه برا نشون دادن عکس تو کریستال نیاز نیست دیگه باز مستقیما به دیتابیس کانکشن ساخت و رجوع کرد به دیتابیس ؟

سلام دوست عزیز ، نه دوست عزیز نیازی نیست.

البته من در این برنامه از دیتابیس استفاده کردم و مسیر عکس رو داخل بانک ذخیره کردم ولی شما میتونین مسیر رو مستقیم بخونین و دیگه از بانک استفاده نکنین.

موفق باشید./

کاربر دائمی آواتار فرید نجفلو
    محل زندگی
    تبریز

نکته مهم:
    کد های دوست عزیزم vbBoss به شرطی قابل اجراست که شما فقط مسیر تصویر رو ذخیره می کنید نه زمانی که خود تصویر رو در دیتابیس(با فرمت فیلد Image) ذخیره کرده باشید
    در نتیجه اگه شما از دیتابیس خودتون پشتیبان بگیرید و بخواید در یک سیستم دیگه استفاده کنید باید تصویر(های) مورد نظر رو هم به اون سیستم و مهمتر از همه درست به همون مسیر انتقال بدید!

عمو سیاوش یه آموزش بزار که اسم یارو بنویسیم عکس شو تو picturebox نشون بده بانک اطلاعاتیشم access باشه.دست درد نکنه

عمو سیاوش یه آموزش بزار که اسم یارو بنویسیم عکس شو تو picturebox نشون بده بانک اطلاعاتیشم access باشه.دست درد نکنه
    سلام ، در تاپیک زیر یک پروژه رو واسه دانلود گذاشتم که جواب سوال شما هم داخلش هست(بانکش هم اکسس هست) ،

سورسه برنامه ساده مدیریت عکاسی
    آخرین ویرایش به وسیله Hybrid : پنج شنبه 09 شهریور 1391 در 21:33 عصر دلیل: تصحیح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •