نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: انجام یک پروژه نسبا متوسط

انجام یک پروژه نسبا متوسط

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    من php ر و کاملا بلدم و کار هم کردم ولی چند وقن پیش یک برنامه دسم اومد که مشتری میخواست برنامه غیر از php باشه حالا دلایلشو نمی دونم حالا باشه ........ میخواستم ببینک انتراوب میتونه پاسخگوس یک برنامه عملی باشه یا نه اصلا در برابر pp , asp چیزی برزای گفتن داره

نقل قول: انجام یک پروژه نسبا متوسط

بستگی داره اون برنامه چی باشه ؟
    در کل خیر Intraweb برای پاسخگویی به نیازهای برنامه نویسان دلفی به وجود اومد تا وقتی نیاز دارن تو یک پروژه قسمت هایی رو تحت وب بسازن و ... به زبان دیگه ای سوئیچ نکنن و فعلا نمیشه با ASP و PHP مقایسش کرد ...

[QUOTE=مجتبی تاجیک;1471749]بستگی داره اون برنامه چی باشه ؟
    در کل خیر Intraweb برای پاسخگویی به نیازهای برنامه نویسان دلفی به وجود اومد تا وقتی نیاز دارن تو یک پروژه قسمت هایی رو تحت وب بسازن و ... به زبان دیگه ای سوئیچ نکنن و فعلا نمیشه با ASP و PHP مقایسش کرد ...[/QUOممنون از حوابت ببینید من دوست ندارم الان به asp سویچ کنم برنامه من هم زیاد پیچیده نیست یه مطبه میخواد لیست بیماراشو با تعداد قرصی که به اونا تحویل میده و تاری مراجعه دوبارشونو داشته باشه چیز زیاد پیچیده ای نیست میشه با انتراوب روش مانور داد یا برم سریه زبونه دیگه

من پروژه خیلی پیچیده تر از این رو هم با اینتراوب انجام دادم ، اگر پروژتون همینی هست که گفتید مشکلی نخواهید داشت ، فقط حواستون باشه که منابع جامعی نمیتونید در موردش پیدا کنید .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •