نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: انتخاب دیتابیس در spoon

انتخاب دیتابیس در spoon

سلام
    من یه برنامه با vs2010 و sqlserver2008 نوشتم میخوام با spoon اونو پرتابل کنم با .net4 مشکلی ندارم ولی سر دیتابیسم مشکل دار شدم spoon فقط sql server 2005 express رو ساپورت میکنه من sql server 2005 express رو هم نصب کردم و دیتابیسم رو هم ایجاد کردم اون طوری که تو help خود spoon خوندم تو قسمت runtime باید sqlserver 2005 رو انتخاب کنم در لیست attach database باید نام دیتابیس من بیاد ولی من دیتابسم رو نمیبینم که بخوام انتخابش کنم و به برنامم الحاق بشه میشه نحوه اضافه کردن دیتابیس به spoon رو کسی آموزش بده

کاربر دائمی آواتار aghayex
    محل زندگی
    https://telegram.me/Sed_kazem18

نقل قول: انتخاب دیتابیس در spoon

دوست عزیز من خودم تا امروز با این برنامه کار نکردم ولی در آینده یکی از هدف هامه
    در مورد دیتابیس اکسپرس باید اینو بگم که شما دو فایل دیتابیست رو مثل بقیه فایل های پروژت کپی کن و تو کانکشن استرینگ آدرس دیتابیست رو بده وسلام
    اصلا اس کیو ال اکسپرس نیازی به اتچ شدن دستی دیتابیس نداره هر موقع خاستی ازش استفاده کنی اتچ می شه و هر موقع ازش استفاده نکنی دی اتچ می شه

ممنون ولی من می خوام بدون نصب sql برنامم اجرا بشه

کاربر دائمی آواتار PetekDincos
    محل زندگی
    توهم

با سلام
    برای دات نت مشکلی نیست اما برای sql server فکر نکنم بشه کاری کرد نه با این نرم افزار نه با نرم افزار دیگه ای با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط PetekDincos مشاهده تاپیک
    با سلام
    برای دات نت مشکلی نیست اما برای sql server فکر نکنم بشه کاری کرد نه با این نرم افزار نه با نرم افزار دیگه ای با تشکر
    برام قابل قبول نیست این متنیه که در help خود spoon وجود داره :
    You can use Spoon Virtual Application Studio to embed SQL Server 2005 Express directly into the executable file. This enables executables to run an SQL Server user-instance for a virtual .mdf database file.

Complete the following steps to embed SQL Server 2005 Express:

1.Select the Runtimes button on the ribbon bar.
    2.Choose the SQL Server 2005 Express option.
    Configuring Applications to Use an Embedded Database
    The code displayed in the database configuration dialog provides an example of how to create a connection string. This is for connecting to the user-instance database that loads an .mdf file from the virtual filesystem.

The virtualized SQL Server 2005 Express default instance name is stored in a variable named %SQLXENOCODE%. A unique instance of this name is created at build time and is not user-configurable.

Complete the following steps to embed a database file:

1.Verify the desired .mdf database file is added to the virtual filesystem.
    2.Choose the .mdf database file to attach using the AttachDBFilename drop-down menu. This path is stored in the %AttachDBFilename% environment variable.

به نظر میاد که باید بتونم دیتابیس ساخته شده با sql express 2005 رو اضافه كنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •