نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: پیغام خطا .net4 در زمان اجرای برنامه نوشته شده با C#‎ .net4 با وجود نصب .net4

Question پیغام خطا .net4 در زمان اجرای برنامه نوشته شده با C#‎ .net4 با وجود نصب .net4

با سلام
    یه برنامه win application با C#‎ in .net4 نوشتم فقط هم از اجزای استاندارد ویندوز استفاده کردم و دیتابیس هم ندارد و یک فرم ساده است
    ویندوزم رو عوض کردم و با اینکه دات نت 4 رو نصب کردم و ویندوزم آپدیت شده و آخرین نسخه دات نت هم آپدیت شده باز هم در زمان اجرا پیغام عدم وجود دات نت 4 را میدهد و به سایت و آپدیت .net 4 ارسال میکند.
    الان که ویژوال استودیو 2010 را نصب کردم بدرستی کار میکنه ولی روی کامپیوتر دیگه که وپژوال استودیو نداره کار نمیکنه.
    لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار کنم که این مشکل برطرف شود؟
    Error_ParTools_001.png
    وقتی میخوام ورژن برنامه را به 3.5 تغییر بدهم تا در کامپیوترهایی که ورژن 4 دارند کار کند پیغام زیر را میدهد:
    Error	2	Could not load file or assembly 'System.Drawing, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b03f5f7f11d50a3a' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified. Line 123, position 5.	D:\ParTools\ParTools\ParTools\Properties\Resources  .resx	123	5	ParTools

با تشکر

نقل قول: پیغام خطا .net4 در زمان اجرای برنامه نوشته شده با C#‎ .net4 با وجود نصب .net4

این یک باگ در دات نت هست که شما رو مجبور می کنه اگر گرافیکی در ریسورس دارید برید سراغ دات نت ورژن 4 .
    میشه دستی آدرس رو از 4 به 3.5 تغییر بدهید. در فایل تنظیمات یا مانیفست.

نقل قول: پیغام خطا .net4 در زمان اجرای برنامه نوشته شده با C#‎ .net4 با وجود نصب .net4

با سلام
    با تشکر از لطف و راهنمایی شما
    خوب من هم در زمان برنامه نویسی از دات نت 4 استفاده میکنم و هم در زمان اجرا روی کامپیوتر دیگه ، اون کامپیوتر دات نت 4 آپدیت شده داره، ولی باز هم پیغام خطای نصب دات نت 4 را میدهد
    با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط hakim22 مشاهده تاپیک
    این یک باگ در دات نت هست که شما رو مجبور می کنه اگر گرافیکی در ریسورس دارید برید سراغ دات نت ورژن 4 .
    میشه دستی آدرس رو از 4 به 3.5 تغییر بدهید. در فایل تنظیمات یا مانیفست.
    با سلام
    اگه ممکنه یه مقداری در مورد "میشه دستی آدرس رو از 4 به 3.5 تغییر بدهید. در فایل تنظیمات یا مانیفس" توضیح بفرمایید و اینکه چجوری؟
    با تشکر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •