نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: سوال :ارسال اطلاعات يك تيبل از يك بانك sql server2005 به يك بانك sql server 2008 بر روي سرور دوم؟

سوال :ارسال اطلاعات يك تيبل از يك بانك sql server2005 به يك بانك sql server 2008 بر روي سرور دوم؟

دو تا سرور دارم يكي روش sql server 2005 نصبه و روي دومي sql server2008 ميخواهم اطلاعات يك جدول از سرور 2005 را به صورت اتوماتيك به سرور 2008 منتقل و اضافه كنم چون سرور 2005 مربوط به يك شركت خصوصي هست نميتونم تغييري تو تنظيماتش انجام بدم به نظرتون بهترين كاري كه ميتونم انجام بدم چيه؟ ميتونم يك برنامه واسط داشته باشم كه ديتارو برام منتقل كنه ولي دنبال يك چيز بهتر هستم
    رمز saهردو سرور رو هم دارم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: سوال :ارسال اطلاعات يك تيبل از يك بانك sql server2005 به يك بانك sql server 2008 بر روي سرو

سلام

ارتباط بین این دو دیتابیس به چه صورت است؟ بین این دو دیتابیس شبکه است؟

می توانید از لینک سرور استفاده کنید و یک job بگذارید که سر یک ساعتی اطلاعات را انتقال بدهد.

نقل قول: سوال :ارسال اطلاعات يك تيبل از يك بانك sql server2005 به يك بانك sql server 2008 بر روي سرو

بله شبكه وجود داره يكي از گزينه هاي خودم هم همين بود كه فعلا پياده سازيش كردم ولي ميخواهم بدونم روش بهتري هم وجود داره؟يا خير

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام

از Replication نیز می توانید استفاده کنید.

نقل قول نوشته شده توسط micro24 مشاهده تاپیک
    سلام

از Replication نیز می توانید استفاده کنید.
    تو این حالت نیازی به تنظیم در هردو سرور نیست؟ چون تو یکی از سرور ها نمیتونم چیزی تعریف کنم
    وب سرویس هم گزینه بدی نیست نظر شما چیه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •