نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: رفع اشکالات کار با کامپوننت Telerik

رفع اشکالات کار با کامپوننت Telerik

سلام
    خیلی از دویستان از جمله خود من هنگام کار با کامپوننت تلکریک با مشکلاتی برخورد می کنیم که نیاز به یک راهنمای جامع که وجود ندارد داریم
    لذا از اساتید خواهش می کنم که در این تاپیک به مشکلاتی کهمطرح می شود توجه نمایند تا دست آخر بتوان از اطلاعات موجود در تاپیک یک راهنمای کار یا رفرنس رفع مشکل ساخت
    اولین مشکل هم من خودم مطرح می کنم
    من با استفاده از ابزار تلکریک در سی شارپ برنامه ای نوشته ام و دیتا گرید و .. را مورد استفاده قرار دادم
    بر روی سیستم خودم مشکلی نیست
    ستاپ ساختم و نصب کردم و بدون مشکل اجرا شد
    اما بعد از نصب در دیگر سیستم ها ارور زیر را می دهد و اجرا نمی شود بعد از نصب ویژوال استودیو بر روی ان سیستم هم اجرا نشد

The type initializer for 'Telerik.WinControls.UI.GridTableElement' threw an exception.

سورس را باز کردم
    از فونت Arial ایراد گرفت
    کلا جلوی مشتری ضایع شدم اگه میشه راه حل ساخت ستاپ برای هنگام استفاده از کامپوننت ها را توضیح دهید و نیم نگاهی هم به مشکل بنده باندازید

کاربر دائمی آواتار sanay_esh
    محل زندگی
    برنامه نویس !

نقل قول: رفع اشکالات کار با کامپوننت Telerik

سلام دوست عزیز
    با توجه به اینکه نیازی به نصب ویژوال در سمت مشتری نداشتید شما میتوانید پروژه خودتان را publish کرده و تمامی dll مورد استفاده خود را نیز به همراه پروژه در سمت مشتری گذاشته و برنامه بدون مشکل کار خواهد کرد

در مورد کار با ابزار تلریک و ایجاد مرجع راهنمایی برای استفاده از آنها تلاش نکن که فعلا کسی به اینجور مسائل توجه نمیکند

موارد خود را بصورت کامل اعلام کن و اگر بنده توانستم به شما کمک میکنم و اگر نه خیلی از دوستان و اساتید هستند که مشکلات را حل میکنند

ابزار تلریک هنگام نصب برروی رایانه شما یک سری dll ها را هم در سیستم شما کپی میکند در مورد اینکه شما از کدام ابزار تلریک استفاده میکنید میتوانید dll مربوط به آن را در سمت مشتری کپی کرده و برنامه خود را بدون مشکل اجرا نمائید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •