نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: برنامه نویسی تحت شبکه

کاربر دائمی آواتار Microsoft.net
    محل زندگی
    مشهد

برنامه نویسی تحت شبکه

man chan ta moshkel daram har ki midoone javab bede lotfan
    man ba ado bar name nevisi mikonam mikham bedoonam chjori adreese filam ro ke roye server garar dare to bar name bezaram va dovom inke har kari mikonam az toye forme 2 nemitoonam toye form 1 tagirat bedam javab nemide ye motegair ham az noe on form dorost kardam vali bazam javab nemide

کاربر دائمی آواتار کم حوصله
    محل زندگی
    ایران - مشهد
    سلام
    در مورد 1 خود برنامه شما برروی سرور است و shortcut آن برروی استیشن ها و یا نه برنامه برروی هر استیشن جدا نصب می شود و فقط پایگاه داده شما برروی سرور است ؟؟؟
    در مورد 2 شما جهت انجام عملیات برروی متغییر های تعریف شده در فرم دیگر بایدان متقییر را در بخش general آن فرم به صورت public تعریف کنید تا در فرمهای دیگر قابل صدا زدن باشد در ضمن : مثال در فرم 2 جهت صدا زدن متغییر از فرم 1 اینچنین باید عمل کرد
    تعریف متغییر در فرم 1

'general
    public s as string

صدا زدم متغییر فرم 1 در فرم 2

form1.s= " رشته دلخواه "

:wink:

محل زندگی
    مشهد
    آقای کو حوصله در مورد اول اینکه پایگاه داده روی سرور باشه عزیزم و دز مورد دوم اینکه اینو خودم می دونم که متغییر با ید به صورت پابلیک باشه ولی منظور من اینکه مثلا می خوام از فرم 2 فرم 1 رو غیر فعال کنم عمل نمی کنه form1.enable=false یا هر کاری شبیه این

مهمان
    در مورد استفاده از فرم ها، احتمالا متغییر شما از نوع فرمتون هست ولی یا مقدار ندارد و یا اینکه مقدار اون با فرم فعال شما یکی نیست.
    می تونین یک متغییر از نوع فرمتون و به صورت WithEvents تعریف کنین و زمانی که می خوایین فرم رو نمایش بدین این متغییری رو که تعریف کردین Create کنین و بعد از این متغییر استفاده کنین.

مهمان
    در مورد سوال اولتون:
    نمی دونم در SQL Server چه تابعی برای بگرداندن مسیر فایل وجود داره ولی اگر این تابع رو پیدا کنین می تونین اون رو در یک Function در SQL Server قرار بدین و در ابتدای اجرای برنامه این Function رو فراخوانی کنید. با این کار شما مسیر فایل در سرور رو خواهید داشت.

محل زندگی
    مشهد
    ببخشید میشه یه مثال بزنید نحوه تعریف و استفاده اون رو در دات نت :wink:

مهمان
    اگر مثال برای استفاده از فرم ها می خوایین، اینجا
    http://www.barnamenevis.org/vi...698&highlight=
    قبلا یک مثال گذاشته بودم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید