نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: date set , date table

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

date set , date table

سلام ، من می خوام اطلاعات را برای ثبت نام از کاربر بگیرم اما در بانک ذخیره نشود و هنگامی که مدیر سایت صفحه خودش را لود می کند لیست ثبت نام شدگان جدید را ببیند و بتواند هر کدام را که خواست تایید نهایی کند تا در بانک ثبت شوند. من اطلاعات کاربر را در یک دیتا تیبل ذخیره میکنم اما نمی دانم چطور می توان اطلاعات دیتاتیبل را در صفحه دیگر خواند واستفاده کرد لطفا راهنمایی ام کنید. خیلی عجله دارم
    با تشکر

مدیر بخش آواتار ahmad156
    محل زندگی
    شیراز

نقل قول: date set , date table

دوست عزیز شما میتونین از session ها استفاده کنین ولی یه خرده صفحه تون رو سنگین میکنه!!!!
    خب چرا اطلاعات رو توی database ذخیره نمیکنین بعد مدیر هر کدوم رو خواست حذف یا ویرایش کنه؟؟

کاربر دائمی آواتار d_derakhshani
    محل زندگی
    تهران، d.derakhshani@yahoo.com

در مورد شما ذخیره نکردن اطلاعات کاربر در دیتابیس کار اشتباهیه(هرچند که میشه با شی application این کار رو کرد)
    شما رکورد ر تو دیتابیس ذخیره کنید و یک فیلد confim هم بزارید اگه false بود یعنی تایید نشده و لیست تایید نشده ها رو به مدیر نشون بدید تا تایید کنه

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

مرسی از راهنمایی تون. اما من تقریبا مجبورم این کار رو بکنم چون این کاریه که ازم خواسته شده. من یکبار این رو امتحان کردم که داده ها رو سشن ریختم و در صفحه بعد استفاده کردم اما مسئله اینجاست که فکر می کنم قبل از اینکه مدیر اون رو ثبت کنه اگه یک نفر دیگه ثبت نام کنه اطلاعات قبلی از بین می ره. الان هم دارم سعی می کنم که کل دیتا تیبل رو سیشن بریزم . می تونید کمکم کنید لطفا. متشکرم.

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط arusha مشاهده تاپیک
    مرسی از راهنمایی تون. اما من تقریبا مجبورم این کار رو بکنم چون این کاریه که ازم خواسته شده. من یکبار این رو امتحان کردم که داده ها رو سشن ریختم و در صفحه بعد استفاده کردم اما مسئله اینجاست که فکر می کنم قبل از اینکه مدیر اون رو ثبت کنه اگه یک نفر دیگه ثبت نام کنه اطلاعات قبلی از بین می ره. الان هم دارم سعی می کنم که کل دیتا تیبل رو سیشن بریزم . می تونید کمکم کنید لطفا. متشکرم.
    من متوجه نمیشم یعنی چی که ازتون خواسته شده؟یعنی خواسته شده شما حتما به فلان مدل کد بزنید؟مگه میشه برای برنامه نویس تعیین تکلیف کرد اونم به این شکل؟یعنی کسی که ازتون خواسته اگه از دیتابیس استفاده کنید قبول نمی کنه؟
    روشی که پیش گرفتید کاملا روش غلطیه و هیچ آدم کار بلدی همچین کاری نمیکنه. اگه کسی هم ازتون خواسته که حتما این روش باشه گیر یه نابلد افتادید.

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

عصبانی نشید رئیسمه که خودش برنامه نویسه این کار رو به من گفته انجام بدم اما من راه درستش رو بلد نیستم. خواسته که اول که کاربر ثبت نام میکنه چیزی تو بانک ذخیره نشه تا وقتی که مدیر خودش تایید کنه و ثبت در بانک اطلاعاتی انجام بشه. بازم از اینکه کمک می کنید سپاسگزارم.

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط arusha مشاهده تاپیک
    عصبانی نشید رئیسمه که خودش برنامه نویسه این کار رو به من گفته انجام بدم اما من راه درستش رو بلد نیستم. خواسته که اول که کاربر ثبت نام میکنه چیزی تو بانک ذخیره نشه تا وقتی که مدیر خودش تایید کنه و ثبت در بانک اطلاعاتی انجام بشه. بازم از اینکه کمک می کنید سپاسگزارم.
    پس به رئیس تون بگید یکم علم شون رو پیشرفت بدن.(از دست این طور آدما عصبانی میشم. نمی دونن روش درست و اصولی کدومه اصرار دارن با روش اشتباهشون هم کار کنن)
    ببین دو راه میمونه یا فایل یا رم. اگه از فایل استفاده کنید که چه کاریه(چه کار خنده داریه) تو دیتابیس می نوشتیم دیگه.
    اگه تو رم باشه(Session یا Application(که Session نمیشه قاعدتا چون مخصوص هر کاربر مجزاست)، اگه IIS به هر دلیل(که خیلی هم رایجه) recycle کنه اطلاعات میپره بعد شما اطلاعات رو از کجا میارید؟.
    لطفا این دو مورد رو به رئیس تون گوشزد کنید که در نظر اشتباهشون تجدید نظر کنن

کاربر جدید
    محل زندگی
    مشهد

واقعا از کمکتون ممنونم. باعث شد تماس بگیرم و متوجه بشم که من اشتباه فهمیدم. موفق باشید.(البته جسارتا اگه باز هم سوالی پیش اومد می پرسم اگه اشکال نداره)

تاپیک های مشابه

1. index is out of date
    نوشته شده توسط alimrb در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 6
    آخرین پست: چهارشنبه 25 دی 1387, 22:08 عصر
  2. توابع date و $date
    نوشته شده توسط mohsenaminzare در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 25 فروردین 1386, 12:40 عصر
  3. farsi date
    نوشته شده توسط melika_1st در بخش ASP.NET Web Forms
    آخرین پست: سه شنبه 27 بهمن 1383, 08:59 صبح
  4. جرا بعضی از برنامه ها Up date نمی شن؟
    نوشته شده توسط mehdi_nan در بخش VB.NET
    آخرین پست: دوشنبه 06 بهمن 1382, 17:21 عصر
  5. Date type
    نوشته شده توسط linux در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: دوشنبه 17 شهریور 1382, 18:47 عصر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید