نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: نظر شما در مورد راه اندازی یک سرویس ایمیل در ایران

کاربر تازه وارد آواتار Engineer_Yasin
    محل زندگی
    خوزستان

Question نظر شما در مورد راه اندازی یک سرویس ایمیل در ایران

سلام به همه دوستان
    می خواستم نظر دوستان را در مورد راه اندازی سرویس ایمیل در ایران چیست؟ (سرویس مثل یاهو، جمیل، یا سرویس های ایرانی موجود)
    با توجه به فراگیر شدن بحث اینترنت ملی و ... ، همچنین خبرهای چند روز اخیر
    وزیر ارتباطات در نامه‌ای خطاب به رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: از این پس در هنگام افتتاح حساب، تنها ایمیل داخلی از مشتریان پذیرفته ‌شود و ارسال صورت‌حساب‌های بانکی به ایمیل خارجی ممنوع است.

نظر دوستان چیه؟ آیا با یک کار خوب، می توان امید بازگشت سرمایه اولیه راه اندازی و وقت گذاشته برای کار را داشت؟ آیا به سود دهی خواهد رسید؟
    تخصص خودم طراحی وب و برنامه نویسی هستش، دوستانی دارم که در کار شبکه تخصص دارند، به نظر خودم، توانایی راه اندازی یک میل سرور قوی وجود دارد. اما سوال اصلی من این است که دوستان نظرشان چیست؟ آیا این کار موفقیت آمیز خواهد بود؟ به سود دهی خواهد رسید؟

کاربر دائمی آواتار khanlo.javid
    محل زندگی
    قـزویــن

نقل قول: نظر شما در مورد راه اندازی یک سرویس ایمیل در ایران

دوست عزیز شما باید اینو در نظر داشه باشید که سرویس ایمیل متحمل هزینه های سنگینی برای خودتون میشه باید طوری حرفه ای کد بزنیدش که کاربرا کشیده بشن طرف شما همونطور که میدونید میل سرویس تو ایران چند تایی هم وجود داره مثل میهن میل که کاربرای زیادی هم داره یا خیلی از سرویس های ایمیل ایرانی. پس باید سرویس شما هم از نظر گرافیکی و تکنولوژی و همه چی از بقیه سرویس دهنده ها بالاتر باشه تا کاربر خود به خود به طرف شما کشیده بشه.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار golnouri

1.چنین پروژه هایی قبلا انجام شده (تا اونجایی که خودم دیدم 4 تا سرویس پست الکترونیک فارسی داریم)
    2.برای مثال سایت پر هزینه و کارمند tebyan مشغول توسعه چنین پروژه ای هستش
    3.اگه می خواهید چنین سرویسی رو ارائه بدید باید بدونید چندان مورد استقبال قرار نمی گیره (وقتی جیمیل ، و ... با فضاها و سرویس های آن چنانی هستن ...) از لحاظ فضای میزبانی و پشتیبانی هزینه ی زیادی رو طلب میکنه

iran.ir چنین سرویسی رو ارائه میده
    (از لحاظ فنی نرم افزار ارائه شده این سرویس فارسی شده یک نرم افزار خارجی است)

به نظر من نه ایده مناسب نیست

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

يكي از مشكلاتي راه اندازي همچين سرويسي امنيت ان است. اگه بتوني با تكنيك ssl كار كني خوبه.

کاربر تازه وارد آواتار Engineer_Yasin
    محل زندگی
    خوزستان

با تشکر از دوستان، میل سرورهای ایرانی فعلا قوی نیستند، نمونش همین Iran.ir که خیلی خنده داره!
    کسی از دوستان میتوانه، یک تخمین برای هزینه راه اندازی بزنه؟ مثلا خرید و یا راه اندازی میل سرور (که باید تو ایران باشه) و باقی خرج ها؟

تاپیک های مشابه

1. نظر شما در مورد ایجاد فاکتور
    نوشته شده توسط rezamim در بخش Foxpro
    پاسخ: 19
    آخرین پست: یک شنبه 27 خرداد 1386, 09:27 صبح
  2. راه اندازی یک سرویس Dial-up
    نوشته شده توسط un4given در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 6
    آخرین پست: شنبه 28 مرداد 1385, 06:51 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید