نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: تفاوت الگوریتم های مسیر یابی در شبکه های بیسیم و الگوریتم مسیر یابی در شبکه های بیسیم زیر آب

تفاوت الگوریتم های مسیر یابی در شبکه های بیسیم و الگوریتم مسیر یابی در شبکه های بیسیم زیر آب

سلا دوستان
    خواستم بدونم کسی اطلاعاتی راجع به الگوریتم های مسیر یابی شبکه های سنسوری بیسیم زیر آب داره؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید
    و اینکه کلا تفاوتش با غیر زیر آبی ها چیه؟

نقل قول: تفاوت الگوریتم های مسیر یابی در شبکه های بیسیم و الگوریتم مسیر یابی در شبکه های بیسیم زیر آ

در صورت تمایل ایملتون رو بدد تا براتون چند تا مقاله بفرستم
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

نقل قول: تفاوت الگوریتم های مسیر یابی در شبکه های بیسیم و الگوریتم مسیر یابی در شبکه های بیسیم زیر آ

نقل قول نوشته شده توسط manvaputra مشاهده تاپیک
    در صورت تمایل ایملتون رو بدد تا براتون چند تا مقاله بفرستم
    ممنون میشم
    b3hn00sh.k@gmail.com

کاربر دائمی آواتار aram_2
    محل زندگی
    زمین

خب مهمترین و اصلی تریت تفاوت در این شبکه ها رسانه انتقاله. تو زیر آب دیگه حرف از امواج الکترومغناطیس نیست.البته تو تا 100 متر از سطح آب رو میشه از این امواج استفاده کرد اما هر چه بیشتر پایین تر میره تضغیف بشدت خودشو نشون میده.پس ناچاراز صوت استفاده می کنند.خب سرعت صوت خیلی پایینه و بیشترین نرخ رو که من تو مقالات دیدم 30kbps گزارش کردند.هر چند الان شاید بیشتر شده باشه. connectivity تو زیر آب خیلی مهمه. از یه طرف دیگه اینکه شما باید اطلاعات جمع آوری شده رو به سطح اب برسونید خب اینجا برای شما مهمه که چه شعاعی از سنسور فرستنده در عملیات ارسال دخیل باشند.پس یه الگوریتم مسیریابی مبتنی بر عمق هست و شعاع . اگه توضیحات بیشتر خواستید بگید تا ارائه کنم.در ضمن شبیه ساز این شبکه ها رو هم بنده دارم و چند تا باهاش کار ساختم .

نقل قول نوشته شده توسط aram_2 مشاهده تاپیک
    خب مهمترین و اصلی تریت تفاوت در این شبکه ها رسانه انتقاله. تو زیر آب دیگه حرف از امواج الکترومغناطیس نیست.البته تو تا 100 متر از سطح آب رو میشه از این امواج استفاده کرد اما هر چه بیشتر پایین تر میره تضغیف بشدت خودشو نشون میده.پس ناچاراز صوت استفاده می کنند.خب سرعت صوت خیلی پایینه و بیشترین نرخ رو که من تو مقالات دیدم 30kbps گزارش کردند.هر چند الان شاید بیشتر شده باشه. connectivity تو زیر آب خیلی مهمه. از یه طرف دیگه اینکه شما باید اطلاعات جمع آوری شده رو به سطح اب برسونید خب اینجا برای شما مهمه که چه شعاعی از سنسور فرستنده در عملیات ارسال دخیل باشند.پس یه الگوریتم مسیریابی مبتنی بر عمق هست و شعاع . اگه توضیحات بیشتر خواستید بگید تا ارائه کنم.در ضمن شبیه ساز این شبکه ها رو هم بنده دارم و چند تا باهاش کار ساختم .
    ممنون از شما دوست عزیز
    و ممنون میشم اگر اطلاعات بیشتری در ضمینه ی الگوریتمهای مسیر یابی شبکه های سنسوری زیر آب دارید ارایه کنید یا به ایمیلم بفرستید برام
    یک دنیا ممنون

تاپیک های مشابه

1. آیا برنامه نویسی تحت شبکه بانک اطلاعاتی با برنامه نویسی بدون تحت شبکه فرق میکنه؟
    نوشته شده توسط delsoft در بخش توسعه نرم افزارهای تحت شبکه
    پاسخ: 9
    آخرین پست: شنبه 04 دی 1389, 00:52 صبح
  2. تفاوت ها و شباهت های شبکه های عصبی، منطق فازی و الگوریتم ژنتیک
    نوشته شده توسط Sh. Holmes در بخش الگوریتم، کامپایلر، هوش مصنوعی و ساختمان داده ها
    پاسخ: 8
    آخرین پست: پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 18:55 عصر
  3. الگوریتم STRASEN (استراسن) آقا من تو پیاده سازی این الگوریتم موندم راسش برنامشو میخام
    نوشته شده توسط mahbod.xman در بخش برنامه نویسی با زبان C و ++C
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 25 مرداد 1385, 13:35 عصر
  4. map کردن یک مسیر شبکه در برنامه های VB
    نوشته شده توسط hosseinrp در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 24 خرداد 1384, 00:41 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید