نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: چگونه اندازه صفحات وب سایت را تنظیم کنیم که در همه سایز مانیتور ها درست نشان داده شود؟

کاربر تازه وارد

چگونه اندازه صفحات وب سایت را تنظیم کنیم که در همه سایز مانیتور ها درست نشان داده شود؟

اندازه صفحات را چگونه تنظیم کنیم که در همه سایز مانیتور درست دیده شود ؟ یعنی نیاز به اسکرول نباشد و یا اینکه کناره های ان خالی نباشد؟

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: چگونه اندازه صفحات وب سایت را تنظیم کنیم که در همه سایز مانیتور ها درست نشان داده شود؟

به درصد بدید.
    کد HTML:
    hight:100%;
    و بعد overflow رو برابر با auto قرار بدید.
    گاهی لازمه تا float هم بدید تا یه قالب منسجم داشته باشید.

موفق باشی.

کاربر تازه وارد

نقل قول: چگونه اندازه صفحات وب سایت را تنظیم کنیم که در همه سایز مانیتور ها درست نشان داده شود؟

ممنون از راهنماییتون

یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که بعد از اینکه سایت رو ران می کنم ، جای باتن ها و ... با چیزی که در دیزاین تعیین کردم فرق می کنه. مشکل از چیه؟

ببین باید تمام جزییات توی table باشه حتی کوچکترین چیز
    در ضمن اندازه جدول هارو با درصد نده بلکه باید عدد بدی

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط amir-aa مشاهده تاپیک
    ببین باید تمام جزییات توی table باشه حتی کوچکترین چیز
    در ضمن اندازه جدول هارو با درصد نده بلکه باید عدد بدی
    می خواهند در هر سایز مانیتور و رزولوشن باز شود و اسکرول نخورد ، ابعا دادن با عدد = اسکرول در رزولوشن + مانیتور های قدمی (14)(17) + کوچک بودن اندازه مروگر
    یه نکته که الان به ذهنم امد ، اینکه اگر مرورگر از حد معمول کوچکتر شود ، خواه نا خواه ظاهر به هم می ریزد و بنا براین باید جوانب در نظر گرفته شود.
    اندازه صفحات را چگونه تنظیم کنیم که در همه سایز مانیتور درست دیده شود ؟ یعنی نیاز به اسکرول نباشد و یا اینکه کناره های ان خالی نباشد؟
    مورد بعدی اینکه خیلی وقته تیبل جایگاهی در طراحی نداره به جز لیست های داده ای و جداول اطلاعاتی ، دیر وقت هست مفهمومی به نام Table Lass جای خودش رو به طراحی به کمک جداول داده است.
    در این شیوه به جای تیبل از div (دایو) استفاده می کنیم ، کار زیاد سختی نیست ، من سالهاست به این شکل طراحی می کنم و هم حجم صفحات کم هست ، هم استاندارد w3c هست و هم تابع متد طراحی table lass هست و هم شامل قابلیت cross browser هست که البته در table هم هست ، مزایای دیگه هم داشته که خاطرم نیست.

یه مشکل دیگه هم که دارم اینه که بعد از اینکه سایت رو ران می کنم ، جای باتن ها و ... با چیزی که در دیزاین تعیین کردم فرق می کنه. مشکل از چیه؟
    بهتر بود این سوال در بخش "طراحی وب" مطرح می شد ، به قول دوستمون هر المنت رو باید در یه div قرار بدید و بعد به اون div با css مختصات بدید و بعد یه حالت لایه ای به وجود می یاد ، یعنی المنت شما داخل یه div هست که اون div داخل یه div والد قرار می گیره ، و کل اونها در یه body قرار می گیرند .
    ابتدا کمی سخت است ولی با تمرین زیاد ، کار ساده ای می شود و از محاسن کار ساخت قالب cross browser هست .

کاربر تازه وارد

با تشکر از راهنمایی هاتون ، روش هایی رو که گفتین امتحان می کنم. ممنون

کاربر دائمی آواتار hamid_kha
    محل زندگی
    دات نت

یه راحش اینه که:
    شما اون DIV اصلی رو که محتویات کنترلها داخلش هست رو خاصیتmargin:auto
    بزارید که با این کار محتویات صفحه در "وسط صفحه" نشون داده میشه.

کاربر دائمی آواتار sara_aryanfar
    محل زندگی
    جایی در ایران

مورد بعدی اینکه خیلی وقته تیبل جایگاهی در طراحی نداره به جز لیست های داده ای و جداول اطلاعاتی ، دیر وقت هست مفهمومی به نام Table Lass جای خودش رو به طراحی به کمک جداول داده است.
    دوستمون کاملا صحیح می فرماین در ضمن روشی که من ودم استفاده می کنم اینه که یک دیو اصلی تعیین میشه متناسب با استاندارد مونیتور ها و مقدار px بعد همه کنترلها داخل اون قرار می گیرن البته این یک روش هست و اگر بخواهید کلا درصدی هم کار کنید اونم میشه

salam dustan mikhastam bedunam chetor mishe safhe saitamo tarahi konam ta hame browser ha b surate estandard namayesh bedano scroll nakhore?

کاربر دائمی آواتار saeed_sho
    محل زندگی
    تهران

طراحی با دایو اولش سخته بعد اینکه عادت کنی برات عادی میشه

عرض صفحه رو من همیشه 960px میدم مشکلی هم ندارم البته margin سمت چپ و راست رو auto بده

کاربر دائمی آواتار hamed_hossani
    محل زندگی
    بوشهر

سلام
    شما باید از کد css
    @media Screen
    استفاده کنید
    http://webdesignerwall.com/
    را نگاه کنید>>اندازه browser خود را کوچک کنید >>اندازه موبایل یا تب لت!
    در سایت هم توضیحاتش(LTR] @media Screen[/LTR] ) هست
    آخرین ویرایش به وسیله hamed_hossani : چهارشنبه 17 آبان 1391 در 01:02 صبح دلیل: css

به دلیل استفاده زیاد از تبلت و موبایل برای دیدن صفحات وب، سال 2013 رو سال responsive design نامیدن

سوالی هم که شما فرمودین به این مبحث مربوط میشه، که مطالب زیادی در مورد اون نوشته شده

اگه کسی میخواد در این مورد اطلاعات کسب کنه، پیشنهاد می کنم به لینک زیر مراجعه کنه
    http://msdn.microsoft.com/en-us/magazine/hh653584.aspx

تاپیک های مشابه

1. تعیین اندازه استاندارد برای صفحات ( فرمهای ) سایت
    نوشته شده توسط amir_masoud در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 4
    آخرین پست: پنج شنبه 03 شهریور 1390, 18:09 عصر
  2. چگونه یک فیلد DateTime در دو ستون Date و Time مجزا نشان داده شود؟
    نوشته شده توسط mafazel در بخش بانک های اطلاعاتی در Delphi
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 12 بهمن 1389, 14:50 عصر
  3. سوال: چگونه وقتی موس بر روی یک عنصر قرار میگیرد سریعاً tooltip آن نشان داده شود؟
    نوشته شده توسط online68 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 21 فروردین 1389, 18:38 عصر
  4. چگونه اندازه جدول را در صفحه وب خود پویا کنیم
    نوشته شده توسط fg_sahel در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 30 آبان 1385, 16:58 عصر
  5. اندازه صفحات سایت
    نوشته شده توسط بندرعباس در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 11
    آخرین پست: سه شنبه 23 فروردین 1384, 12:05 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •