نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: فعال سازی namespace

Post فعال سازی namespace

سلام خسته نباشین برنامه نویسان خوبو
    هنگامی که از تو msdn میخونم چیزی رو مثلا میگه از طریق namespace فلان در کلاس فلان قابل دسترسی است مثال system.media.photo .اما نمی تونم به این namespace و کلاس دسترسی پیدا کنم و نمیشناسه.اگه میشه بگین چطوری میشه یه namespace و کلاساش رو فعال کرد یا آیا باید از اینترنت دانلود کنم مثل پلاگین های فتوشاپ و نصب کنم؟

نقل قول: فعال سازی namespace

نقل قول نوشته شده توسط sirafemaa مشاهده تاپیک
    سلام خسته نباشین برنامه نویسان خوبو هنگامی که از تو msdn میخونم چیزی رو مثلا میگه از طریق namespace فلان در کلاس فلان قابل دسترسی است مثال system.media.photo .اما نمی تونم به این namespace و کلاس دسترسی پیدا کنم و نمیشناسه.اگه میشه بگین چطوری میشه یه namespace و کلاساش رو فعال کرد یا آیا باید از اینترنت دانلود کنم مثل پلاگین های فتوشاپ و نصب کنم؟
    سلام.
    شما namespace رو فعال سازی نمی کنید (برای درک مفهوم namespace، این مطلب رو مطالعه کنید). فرض کنیم که می خواهید از کلاس BitmapCodecInfo استفاده کنید. به MSDN میرید، namespace اش رو بالای فایل با استفاده از using (مثل بقیه namespace ها) declare می کنید. در مر حله بعد، اگر دقت کنید، در همون صفحه MSDN جایی نوشته شده: Assembly: PresentationCore (in PresentationCore.dll) این به این معنی هستش که شما باید PresentationCore.dll رو به لیست Reference های برنامه اضافه کنید (روی References رایت کلیک کنید، Add References رو بزنید و DLL مورد نظر رو با توجه به نسخه .NET Framework به پروژه اضافه کنید). حالا namespace رو می شناسه و بدون مشکل برنامه شما کامپایل خواهد شد.

موفق باشید.

تاپیک های مشابه

1. غیر فعال سازی کلید back
    نوشته شده توسط tabib_m در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 6
    آخرین پست: دوشنبه 29 مرداد 1386, 09:36 صبح
  2. فعال سازی زیر منو های کلید
    نوشته شده توسط دماوندی در بخش Flash و ActionScript
    پاسخ: 0
    آخرین پست: چهارشنبه 25 آبان 1384, 18:48 عصر
  3. نحوه فعال سازی ASP.NET در یک Host
    نوشته شده توسط marandi در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 07 دی 1382, 03:37 صبح
  4. فعال سازی دگمه های غیر فعال با اشاره ماوس
    نوشته شده توسط Developer Programmer در بخش برنامه نویسی در Delphi