صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 55 از 55

نام تاپیک: فعال کردن تنظیمات ماکرو و کد در اکسس به صورت خودکار

کاربر دائمی آواتار eb_1345
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: فعال کردن تنظیمات ماکرو و کد در اکسس به صورت خودکار

........................................
    آخرین ویرایش به وسیله eb_1345 : سه شنبه 23 دی 1399 در 11:08 صبح

نقل قول نوشته شده توسط New Account مشاهده تاپیک
    سلام

ضمیمه 152907
    ضمیمه 152906

در خصوص سوالتون هم , خیر از طریق برنامه نویسی نمیشه .

بر روی دستگاه کاربران مگه برنامه رو قرار نیست نصب کنید؟ شما این کار رو میسپرید به برنامه ستاپ ساز.

موفق باشید
    عذرخواهی مجدد
    برنامه ستاپ ساز من برنامه smart install maker هست این امکان رو توش ندیدم شما از کدوم برنامه استفاده می کنید

عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: png 123.png‏ (9.5 کیلوبایت, 46 دیدار)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

سلام

توی پست قبلی که اسمش رو نوشته بودم
    Advanced Installer

Smart Install Maker دیگه منسوخه دوست من .

موفق باشید .

اهان بله
    Advanced Installer

نقل قول نوشته شده توسط eb_1345 مشاهده تاپیک
    ........................................
    استاد مطالب اون سایت رو قدم به قدم رفتم دیگه نمیدونم چرا نشد بذار از برنامه که دوستمون میگه استفاده کنم"
    Advanced Installer" ببینم چی میشه فعلا

سلام

توی پست قبلی که اسمش رو نوشته بودم
    Advanced Installer

Smart Install Maker دیگه منسوخه دوست من .

موفق باشید .

خیلی پیشرفته و سخته منوهای تو در تو.
    باید برم تحقیق کنم درباره استفاده اش
    ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله Shahramdindoust : سه شنبه 23 دی 1399 در 22:02 عصر

کاربر دائمی آواتار mohammadsaleh
    محل زندگی
    تهران

در خصوص مشکل readonly بودن فایلها باید به این نکته توجه کرد برنامه شما در چه پلتفرمی از اکسس تولید شده و قرار است در چه پلتفرمی مصرف شود. به نظرم مشکل مربوط به پلتفرم ناهمگون شما با دریافت کننده برنامه بشود. اصولا بهترین کارایی از فایلهای تولیدی در اکسس مربوط به زمانی است که چه از نظر ویندوز و چه از نظر آفیس ورژن های مشابهی در کامپیوتر تولید شده و کامپیوتر مصرف کننده باشد. کافی است شما بدانید برنامه را برای چه مقصدی تولید می کنید و مشخصات مقصد چیست. حال اگر مقصد را نمی دانید کار کمی مشکل می شود چرا که باید در کدهای نوع ویندوز را در نظر بگیرید و کد نویسی کنید و در خصوص فایل اکسس هم ورژنهای متفاوتی تولید کنید که مثلا از آفیس 2000 تا 2019 را تحت پوشش قرار دهد. الیته کار سخت و بیهوده ای است.
    بنابرین اگر مشخصات مصرف کنندگان را می دانید بهترین کار این است که با همان ورژن مصرف کنندگان برنامه خود را تولید کنید. ضمنا آن نوار زرد رنگ به این معنی است که این ورژنی که شما تولید کرده اید ابتدا با با ورزنی که در کامپیوتر مقصد وجود دارد همسان شود یعنی یک فایل با ورزن موجود ذخیره شود. بحث فعال نبودن ماکرو چیز دیگری است که باید با روش اعتماد سازی آن را انجام دهید که ظاهرا آن را رعایت کرده اید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول نوشته شده توسط mohammadsaleh مشاهده تاپیک
    در خصوص مشکل readonly بودن فایلها باید به این نکته توجه کرد برنامه شما در چه پلتفرمی از اکسس تولید شده و قرار است در چه پلتفرمی مصرف شود. به نظرم مشکل مربوط به پلتفرم ناهمگون شما با دریافت کننده برنامه بشود. اصولا بهترین کارایی از فایلهای تولیدی در اکسس مربوط به زمانی است که چه از نظر ویندوز و چه از نظر آفیس ورژن های مشابهی در کامپیوتر تولید شده و کامپیوتر مصرف کننده باشد. کافی است شما بدانید برنامه را برای چه مقصدی تولید می کنید و مشخصات مقصد چیست. حال اگر مقصد را نمی دانید کار کمی مشکل می شود چرا که باید در کدهای نوع ویندوز را در نظر بگیرید و کد نویسی کنید و در خصوص فایل اکسس هم ورژنهای متفاوتی تولید کنید که مثلا از آفیس 2000 تا 2019 را تحت پوشش قرار دهد. الیته کار سخت و بیهوده ای است.
    بنابرین اگر مشخصات مصرف کنندگان را می دانید بهترین کار این است که با همان ورژن مصرف کنندگان برنامه خود را تولید کنید. ضمنا آن نوار زرد رنگ به این معنی است که این ورژنی که شما تولید کرده اید ابتدا با با ورزنی که در کامپیوتر مقصد وجود دارد همسان شود یعنی یک فایل با ورزن موجود ذخیره شود. بحث فعال نبودن ماکرو چیز دیگری است که باید با روش اعتماد سازی آن را انجام دهید که ظاهرا آن را رعایت کرده اید
    سلام Shahramdindoust

شما فقط به اون نکته ای که عرض کردم خدمتتون توجه کنید مشکلتون کاملا حل میشه ( سطح دسترسی رو به گونه ای که عرض کردم تغییر بدید )

این دوستمون مطالبی رو درج کردند شاید در رابطه با مسائلی کلی درست باشه ولی هیچ ارتباطی به مشکل شما ندارند .

تا حالا باید با اون راهنمایی حلش کرده باشید علت اینهمه تعلل معلوم نیست چیه ؟

موفق باشید

تعلل من رو در جواب ببخشید من این روزها خیلی سرم شلوغ است(فروشنده ام). مجبور به عوض کردن ویندوز شدم و بجای سریع شدن سیستم برعکس شده شاید باور نکنید برای لود شدن این صفحه حدود ده دقیقه زمان رفته. و مشکلات تمامی ندارند باید دوباره یه نسخه دیگه ویندوز بزنم بعضی وقتها مطالب فارسی بعد از ذخیره شدن اینجوری میشن
    ¯ط²غŒظ†ظ‡-debug-ط¯ظ‚غŒظ‚ط§-ع†ظ‡-ظ…ط´ع©ظ„ط§طھغŒ-ط±ط§-ظ…غŒ-غŒط§ط¨ط¯طں

تایپکی هم با عنوان "«گزینه debug دقیقا چه مشکلاتی را می یابد؟" گذاشتم . بزودی برنامه رو جهت ارزیابی اساتید عزیز میذارم
    هرکس مرا کلمه ای آموخت مرا عمری غلام خود ساخت... سپاس

آخرین ویرایش به وسیله Shahramdindoust : چهارشنبه 01 بهمن 1399 در 11:00 صبح

سلام Shahramdindoust

شما فقط به اون نکته ای که عرض کردم خدمتتون توجه کنید مشکلتون کاملا حل میشه ( سطح دسترسی رو به گونه ای که عرض کردم تغییر بدید )

این دوستمون مطالبی رو درج کردند شاید در رابطه با مسائلی کلی درست باشه ولی هیچ ارتباطی به مشکل شما ندارند .

تا حالا باید با اون راهنمایی حلش کرده باشید علت اینهمه تعلل معلوم نیست چیه ؟

موفق باشید
    راستش این نرم افزار
    Advanced Installer
    خیلی سخته آموزش تصویری اون رو ندارید تو نت هم سرچ کردم جز یکی دو تا فایل ناقص چیزی نداشت...
    اگر آموزش تصویری دارید بذارید دانلود کنیم ممنون
    یا اگر ندارید مثلا یک فایل ست آپ باهاش بسازید و فقط قسمتی که من باید فایل اصلی برنامه رو قرار بدم بذارید که من توش بذارم هدف اصلی من رفع همون مشکل نوار زرد هست

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

سلام

عجب درخواست عجیبی ؟

فرض که بنده یه فایل آماده کنم , کاربردش برای شما چیه ؟ شما که باید بشینید دوباره کلی تغییرات و تنطمیات انجام بدید !

زیاد کار باهاش سحت نیستا

ضمن اینکه دوست من این برنامه یه فایل راهنمای خبلی خیلی کامل داره , و در داخل فایل راهنماش بخشی با عنوان Tutorial که در واقع مرحله به مرحله آموزش داده

فقط نکتش اینه که شما برای تنظیم خاص میسبایست حالتی غیر از Simple Installation رو انتخاب کنید فرضا مد Professional رو انتخاب کنید ( مد Architect کاملترین مدش هستش )

خدانگهدار

پی نوشت : چرا کاربرها علاقه ای به مطالعه فایلهای راهنما ندارن ( این مشکل رو خودم هم دارم , کاربرام زنگ میزنن و بیست دقیقه تلفنی صحبت میکنند ولی دو دقیقه فایل راهنما رو نخوندن ) به خدا برای ساخت فابلهای راهنما کلی زحمت کشیده میشه که کاربر راحتتر باشه .

پی نوشت : چرا کاربرها علاقه ای به مطالعه فایلهای راهنما ندارن ( این مشکل رو خودم هم دارم , کاربرام زنگ میزنن و بیست دقیقه تلفنی صحبت میکنند ولی دو دقیقه فایل راهنما رو نخوندن ) به خدا برای ساخت فابلهای راهنما کلی زحمت کشیده میشه که کاربر راحتتر باشه .

خیلی ممنون والا اگه میخاستم مطالعه نکنم نمیرفتم تو اینترنت سرچ کنم و از شما میخام اون فایل آموزشی رو برام تو پیکوفایل بذارید و لینکش رو بدید

سپاس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

خیلی ممنون والا اگه میخاستم مطالعه نکنم نمیرفتم تو اینترنت سرچ کنم و از شما میخام اون فایل آموزشی رو برام تو پیکوفایل بذارید و لینکش رو بدید
    ??

سلام

لینک چیو بدم دوست من ؟؟؟

عرض کردم فایل راهنمای برنامه و همراه خود برنامس دیگه . توی منوی Help .

موفق باشید .
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

ضمن اینکه دوست من این برنامه یه فایل راهنمای خبلی خیلی کامل داره , و در داخل فایل راهنماش بخشی با عنوان Tutorial که در واقع مرحله به مرحله آموزش داده

فقط نکتش اینه که شما برای تنظیم خاص میسبایست حالتی غیر از Simple Installation رو انتخاب کنید فرضا مد Professional رو انتخاب کنید ( مد Architect کاملترین مدش هستش )
    سلام آقای پیروز مهر

سوالی داشتم ، ممنون میشم راهنمائی بفرمائید . من در جائی که کار میکنم از سیستمی استفاده می کنم که دسترسی به سطح admin برای آن وجود نداره. من تا حالا برای رجیستری کردن یک کامپوننت خاص که در برنامه ام از آن استفاده می کنم از smart install maker استفاده می کرده ام ولی علیرغم استفاده از این ستاپ ساز کامپوننت رجیستر نمیشه (بدلیلی که عرض شد) و بخاطر همین باید هر دفعه با هزار خواهش و تمنا از کارشناس و مسئول بخش IT بخواهم که موقتا سطح دسترسی ادمین برام ایجاد کنه که آن هم خودش اگر فرصت کرد باید اینکار رو انجام بده . خواستم بپرسم آیا با این ستاپ ساز Advanced Installer و انجام مواردی که در ویدئو نمایش داده بودین این مشکل رجیستر نشدن بخاطر عدم دسترسی ادمین برطرف میشه ؟
    با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    قزوین

سلام

خیر متاسفانه امکانش ممکن نیست چرا که محدودیت اساسا از سوی ویندوز اعمال شده و نه برنامه ستاپ ساز

شما میتونید درخواست کنید که برنامه ستاپتون رو در حالت Run as administrator اجرا کنن و عملیات ستاپ رو انجام بدن براتون

موفق باشید .

صفحه 2 از 2 اولاول 12

تاپیک های مشابه

1. غیر فعال کردن میدل موس در روی فرمهای اکسس 2003
    نوشته شده توسط salambeshoma در بخش Access
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 14 بهمن 1390, 00:30 صبح
  2. غیر فعال کردن ماکرو
    نوشته شده توسط smderfan در بخش Access
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 02:38 صبح
  3. سوال: غیر فعال کردن یا پنهان کردن منو در برنامه اکسس
    نوشته شده توسط remomo در بخش Access
    پاسخ: 3
    آخرین پست: چهارشنبه 26 فروردین 1388, 15:35 عصر
  4. سوال: کد یا ماکرو فعال کردن کلید میانبر Alt چیست؟
    نوشته شده توسط pmoshir در بخش Access
    پاسخ: 9
    آخرین پست: یک شنبه 04 اسفند 1387, 22:03 عصر
  5. غیر فعال کردن پیغام spدر اکسس پروجکت
    نوشته شده توسط ITST-1 در بخش Access
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 23 اردیبهشت 1385, 08:20 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید