صفحه 4 از 4 اولاول ... 234
نمایش نتایج 121 تا 156 از 156

نام تاپیک: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

کاربر دائمی آواتار srfarzad
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

نقل قول نوشته شده توسط مسلم نیکنام مشاهده تاپیک
    مدیر کارش مدیریته.

اولا که تالارهای مرتبط با موبایل اصلاً فعالیتی ندارن.
    ثانیا اینقدر مدیران سایت رو زیر سوال نبرید. بنده خودم آقای نورانیان (noorsoft) رو میشناسم. حضور افرادی مثل ایشون (که تو این سایت هم زیاد هستند) خیلی ارزشمنده. همین که لطف میکنند و روزی یا هفته ای یک پست میزارن، باید ازشون تشکر کرد. خود من هم قبلا به اشتباه فکر میکردم که مدیر باید به پست ها جواب بده.
    قضاوت های عجولانه ما میتونه باعث دلسردی مدیران و کاربران دیگه بشه.
    خیلی از سوالاتی که در تالار های مختلف مطرح میشه و شاید بی جواب هم می مونه، فقط نیاز به یک جستجوی ساده داره.
    بهتره به جای قضاوت کردن و به چالش کشیدن کاربران، جستجو کردن رو یاد بگیریم.

فک نمی کنم لازم باشه اینارو یادم بدین چون خودم میدونم اینارو
    پس انجمن دیگه کارش چیه ..صد رحمت به هندی ها همه چیو به اشتراک میزارن
    من که نگفتم که مدیر کاری نمیکنه بلکه وقتی میگن مدیر باید فرقی داشته باشه به یه کابری عادی
    من تا حالا ندیدم در تالار اندروید کار خاصی انجام داده باشن شاید بدلیل اینکه مشغله کاری دارن
    من دقیقا نزدیک 2 ماه پیش در بخش پیشنهادات سایت برای ساکت بودن بخش اندروید تاپیکی رو زدم ولی اصلا کسی از مدیران سایت برای این بخش کاری انجام ندادن تا اقلا یه مدیر جدید رو اضافه کنن
    من به نوبه خودم هر وقت بتونم جواب بیشتر سوالات رو میدم ولی مدیر.....
    پس بهتره اول خودتون اول فکر کنید و میرفتید بخش اندروید رو میدید بعد اینجوری عجولانه حرف میزدید

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

سلام.
    دوستان، من این تاپیک رو نزدم تا نحوه فعالیت مدیران رو به چالش بکشیم (که این مقوله مجزایی هستش). هدف این تاپیک، انتخاب مدیران جدید از بین اعضای فعال سایت هستش و این درست نیست که مسیر تاپیک رو با بحث در مورد نحوه فعالیت مدیران فعلی یا سابق سایت، تغییر بدیم. (که بدون شک بسیاری از شما در این رابطه حرف های ناگفته ای دارید، همونطوریکه بسیاری از مدیران حرف های ناگفته ای در مورد عملکرد اعضای سایت دارن).

از اینکه این مساله رو در پست های آتی تاپیک مد نظر خواهید داد، ممنونم.

موفق باشید.

سلام

منم دوست خوبمون آقاي محسن واژدي رو براي تالار VB6 پيشنهاد مي‌كنم كه انصافا هم خيلي فعال هستند و هم مؤدب و پرحوصله
    البته محسن جان، خودت اينها رو نشنيده بگير و با جديت به كارت ادامه بده
    اگر من و شما هر كدوم يك چيز ياد داشته باشيم و به هم ياد بديم، حالا هر كدوم دو تا چيز ياد داريم ! http://www.ArminaCo.com

سلام

خودم

تالار ASP.Net _

کاربر دائمی آواتار mtareh
    محل زندگی
    زنجان

من هم آقای blogeen رو برای مدیریت بخش php رو صلاح میدونم

محسن واژدی برای تالار VB6

کاربر دائمی آواتار amirjalili
    محل زندگی
    هر جایی که کنجکاویم و نیاز به دانستنم رو تحریک کنه

با توجه به فعالیتم که اغلب هم مفید بوده در بخش ASP.NET فکر کنم بتونم اگه کمکی از دستم بربیاد در بخش ASP.NET انجام بدم.
    ممنون

با سلام
    اگه کمکی از من بر بیاد در تالار "طراحی وب" و "توسعه وب " میتونم باشم.

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط mtareh مشاهده تاپیک
    من هم آقای blogeen رو برای مدیریت بخش php رو صلاح میدونم
    دایی جان من اگر مایل بودم خودم می گفتم

درود دوستان عزیز

امیدوارم که همه خوب باشید.

اول این پست رو دادم، تا از لطف دوستانی که منو برای مدیریت انتخاب کردن تشکر کنم. می ترسم اسم ببرم و سهوا یکی از دوستان جا بیفته و خوب دلخوری پیش بیاد. بخاطر همین به یک تشکر کلی بسنده می کنم.

دومین نکته اینکه، برای مدیریت اعلام آمادگی می کنم، و خب با توجه به سابقه ای که در زمینه مدیریت فورام دارم، امیدوارم بتونم موثر واقع بشم.

سومین نکته ام اینکه دوست خوبم، hamid_shrk رو برای تالار Asp.net مناسب می دونم. با اینکه زبان خودم PHP هست ولی در چندین مورد جواب های ایشون خیلی کمک کننده بودن برای برخی ابهاماتی که برام وجود داشته و البته از نوع جواب دادنشون کاملا معلوم هست که هم دارای اطلاعات کافی و هم دارای تجربه هستن و این دو در کنار هم بسیار کمک کننده هستن.

چهارمین و آخرین نکته هم اینکه، من اوایل دوست داشتم وارد مدیریت نشم و فقط جواب بدم به سوالات دوستان. ولی خب متاسفانه نابسامانی هایی که در تالار طراحی وب وجود داشت، باعث شد که بخوام شروع به کار کنم. البته این نابسامانی اصلا به مدیران عزیز از جمله دوست خوبم جناب موسوی مربوط نیست. من هر موردی که میدیدم و گزارش می کردم ایشون به سرعت ترتیب اثر می دادن. ولی رسیدگی به تمام انجمن به این بزرگی سخت هست. بخاطر همین دوست دارم به جایی که دوستش دارم، کمکی هرچند کوچیک کرده باشم. اما در کنار این کمک به مدیریت، حتما جوابگویی صد در صد به حتی سوالات پیش پا افتاده رو هم مد نظر قرار میدم. چون اگر خشت اول کج گذاشته بشه، درست کردنش به این آسونی نیست. پس بهتره به همون سوالات پیش پا افتاده هم نهایت توجه رو داشت و به بهترین نحو جواب داد.

سپاس از جناب موسوی که این تاپیک رو ایجاد کردند، و دوباره از تمام دوستانی که به من لطف داشتن، تشکر می کنم.

بردیا [cyrusthegreat]
    آخرین ویرایش به وسیله cyrusthegreat : دوشنبه 12 تیر 1391 در 04:07 صبح

کاربر دائمی آواتار ali_kolahdoozan
    محل زندگی
    اون سر دنیا

سلام

بنده ایران نیستم م به دلیل اختلاف زمانی در ساعاتی که در ایران همه خواب هستند میتوانم یک سری رسیدگی داشته باشم . برای #C و یا ASP.NET یا SQL میتوانید روی من حساب کنید

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

باسلام:

چند نکته در مورد روابط بین کاربران و مدیران:

در هر تالار کاربران وقتی سوالی رو مطرح میکنند و چند روز این تاپیک بی جواب می مونه همیشه با پست خصوصی یا پست در تاپیک از مدیران اون تالار درخواست راهنمایی میکنند چون بر این باور هستند که مدیران بخش حتما از نظر دانش فنی در این بخش در جایگاه بالایی قرار دارند پس کاربران از مدیران بخش ها انتظار دارند که حداقل در پست هایی که کاربران دیگه نظری ندارند و هم در بحث های فنی شرکت کنند و نظر خودشون رو بیان کنند که این خود باعث کمک به روند حرکت رو به جلو تالار میشود.

و مدیران بخش ها بجز راهنمایی و پاسخ گویی به سوالات وظیفه مدیریت و پاکسازی و انتقال تاپیک ها رو هم دارند که این خود باعث میشود وقت کمتری برای پاسخ گویی به سوالات رو داشته باشند.
    و نکته دیگر هم که کاربران مخصوصا کاربران تازه وارد باید دقت کنند این هست که اینجا تنها جایی هست که همه کاربران و مدیران بدون داشتن هیچ چشم داشتی از نظر مالی میان و شما رو راهنمایی میکنند در بحث شما شرکت میکنند و گاه نکاتی رو میگن که کلی برای رسیدن بهش زحمت کشیدن پس لحن پرسیدن سوال و این مورد رو خیلی دیدم که کاربرانی که سوالشون بی جواب مونده با لحن بد و الفاظ ناراحت کننده استفاده کردن و گاه دوستانی که نظری دادن که با مخالفت و سرکوبی مواجه شده. پس حداقل یک تشکر میتونه احترام شما رو نسبت به نظر دوستان برسونه.

امیدوارم با آمدن مدیران جدید به تالارها شاهد پیشرفت از نظر فنی و گفتاری داشته باشیم.

کاربر دائمی آواتار mehdikhosravi
    محل زندگی
    اصفهان.شاهین شهر

سلام
    بنده مهدی خسروی با داشتن سابقه ای درخشان در زبان های
    php
    #c
    vb6
    html
    آمادگی خود را برای مدیر این تالار ها اعلام میکنم
    در vb 6 امادگی بیشتری اعلام میکنم زیرا در این راستا با تجربه هستم.....و تالار vb6 شلوغ ترین و بی نظم ترین تالار هست و ...
    آخرین ویرایش به وسیله mehdi.mousavi : دوشنبه 12 تیر 1391 در 15:09 عصر دلیل: اندازه نگه دار که اندازه نکوست!

از دوستانی که منو برای مدیریت بخش جاوا انتخاب کردن ممنونم.

اگه این حرفم جسارت به مدیر فعلی این بخش یعنی جناب manvaputra نباشه، منم آمادگی خودمو برای مدیریت بخش برنامه نویسی جاوا ، مخصوصا زیر بخش های Java SE و Java ME اعلام میکنم.

با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط mousa1992 مشاهده تاپیک
    با سلام و تشکر از زحماتتون
    mafaman2003 از لحاظ سطح علمی خیلی خوبن و جواباشون همیشه کامل و روشنه و .... به نظرم فرد شایسته ایه و اگر قبول کنن میتونه مفید باشه ( بخش #C )
    سلام دوستان منم با نظر دوستمون موافقم آقای mafaman2003 در خیلی از تایپکها کمکهای روشنی داشتند.به نظرم برای بخش سی شارپ منسب هستند.مرسی

کاربر دائمی آواتار فرید نجفلو
    محل زندگی
    تبریز

سلام
    بدون مقدمه
    بنده هم با کسب اجازه از اساتید بزرگوارم به ترتیب اولویت تو تالار های زیر اعلام آمادگی می کنم:
    VB.NET
    C#‎
    SQL Server

کاربر دائمی آواتار m2011kh
    محل زندگی
    (Zweifall (Nordrhein-Westfalen

من آقای سید حمید حق پرستو برای تالار VB6 معرفی میکنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    «مینودشت»

بهترین فرد برای تالار VB6 آقای محسن واژدی هستن
    تمام پاسخ هاشون کامل و جامع هست و همچنین تجربه ی بسیار زیادی دارن ..

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من می خواستم آمادگی خودم را برای همکاری در قسمت Asp.net اعلام کنم

کاربر دائمی آواتار mtareh
    محل زندگی
    زنجان

سلام من نیز اقای amin1softco را برای مدیریت بخش طراحی و ساخت بازی های کامپیوتری پیشنهاد می کنم

از تمامی دوستانی که لطف داشتند و بنده پیشنهاد دادن تشکر میکنم...!
    اگر مدیران سایت صلاح بدوند برای ارتقا کیفیت فروم و سوالات و پاسخ ها هر کمکی که از دستم بربیاد حاضرم برای دوستانم انجام بدم.

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

سلام

بنده به تازگی شروع به یادگیری برنامه نویسی تحت وب کردم و در این تالار معمولا با مقالات آموزشی و جواب های مفید آقای مجید مقصودی پور مشکلاتم رو رفع کردم.

به نظرم آقای مجید مقصودی پور با نام کاربری alonemm برای مدیرت تالار ASP.net گزینه ی مناسبی هستند.

Zero Defect
    مهمان

Lightbulb نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

جناب آقای مهدی موسوی -mehdi.mousavi

سلام

ببخشید با فونت درشت نوشتم , بنده توی پست شماره 69 کلی زحمت کشیدم و در خط ابتداش نوشتم

متاسفانه بنده قادر به پذیرفتن این مسئولیت نیستم .
    شما هم زحمت کشیدید و در پست شما 79 عنوان فرمودید :

سلام.
    این لیستی از کاربرانی هستش که تا الان برای پذیرش سمت مدیریت تالارها کاندید شده اند:

Access:
    Abbas Amiri
    Zero Defect
    ؟؟؟؟!

به هر حال ظاهرا نوشتن نام شما به صورت فارسی در داخل پست 69 باعث شده بود شما کلا اون پست رو نخونید و ...

ولی بخونیدش دوست من , شاید مفید باشه

مشکل تالار اکسس دقیقا مواجه و برخورد اون دو طیف سازمانی هستش , موردی که به اون توجه نمی کنید و اگر باز هم توجه نکنید , این چرخ همچنان به همین منوال خواهد لنگید !

چرچیل میگه :

بزرگترین درس زندگی این است که گاهی احمقها نیزدرست میگویند

پس در انتخابتون به نکاتی که عنوان میشه هم دقت بیشتری داشته باشید , عنوان نفرمایید زمان ندارید

اگر انتخاب مدیریت چیزی مهمتر از حذف کردن تاپیکهاست , پس ارزش صرف زمانی به همون مقدار رو جهت بررسی دیدگاههای کاربران در خصوص انتخاب رو خواهد داشت

اگر نه , یک حلقه بنویسد و با استفاده از تابع رندوم , برندگان به ظاهر خوشبخت بخش مدیریت رو انتخاب کنید , اینطوری این تورنامنت هم زود به پایان میرسه

و در نهایت به رغم توصیه شما در خصوص تنها معرفی کاندیدها در این پست نیم نگاهی به بخشی از متن شما میندازیم که متاسفانه انتخابات صحیح رو اندکی با شبه مواجه میکنه :
    لطفا دقت کنید که این لیست صرفا بیانگر نظرات دوستان تا بدین لحظه هستش. این لیست رو هنوز باز میذارم، تا اگر مایل بودید، افراد دیگه ای رو نیز معرفی کنید. در نهایت، تعداد پست ها، کیفیت پاسخگویی به تاپیک ها، تمایل یا عدم تمایل افراد به پذیرش سمت مدیریت و ... رو بررسی کرده و در صورت صلاحدید مدیریت اون بخش رو به افراد انتخابی واگذار می کنیم.

دو نکته منفی و بارز در این نوشته وجود داره , نکته اول :

معمولا معیارهای انتخاب بر اساس میزان وزن اونها در جمله نوشته میشن

چیزی که مغز به اون می اندیشه و در واقع به اون اعتقاد داره , زودتر از ذهن خارج و بر روی کاغذ و زبان جاری میشه بر همین اساس آیا از دید شما :

تعداد پست پر اهمیت تر از کیفیته و .... ؟؟!!

بگذریم , نکته منفی دوم که نگران کننده هستش :

در صورت صلاحدید مدیریت
    آفتی که بلای جان سیستم مدیریت ایرانیه

یعنی اگر فرد کاندیدا از هفت خان اول هم گذشت باید بشینه ببینه که حالا صلاح هست بشه مدیر یا نه

ممکنه به قبای دو نفر دیگه بر بخوره که فلانی مدیر شد و این برای شما مشکل ساز میشه ؟

پس معنای مدیریتهای کلان چه چیزی هستش

غیر از اینه که مدیران ارشد تر وظیفه رفع و رجوع و پذیرفتن ریسک و تبعات انتخابهای درستی رو دارن که ممکنه به صورت موقت حاشیه ساز بشه , ولیکن در نهایت همه ذینفع خواهند شد

موفق باشید

پی نوشت :

گزینه های مناسبتر جهت تالار اکسس Abbas Amir و mazoolagh هستند ( در صورتی که خودشون تمایل داشته باشند )

سلام.
    من نمیدونم چرا ما اینقدر بد گمان هستیم...

به هر حال ظاهرا نوشتن نام شما به صورت فارسی در داخل پست 69 باعث شده بود شما کلا اون پست رو نخونید و ...
    من پست قبلی شما رو خونده بودم، تک تک پست های این تاپیک رو خونده بودم و کماکان هم میخونم، بنابراین اینکه پستی بواسطه اینکه نام من در اون بصورت فارسی آورده بشه رو نمیخونم، قضاوت منصفانه ای نیست.

اگر انتخاب مدیریت چیزی مهمتر از حذف کردن تاپیکهاست،
    شما به من بگید مدیر یک تالار (در این سایت) باید دارای چه ویژگی هایی باشه؟ آیا باید بهترین مدارج علمی رو داشته باشه؟ درسته که اگر اینطور باشه، اعضای سایت حرفش رو پذیرا خواهند بود و به طبع قضاوت علمی اش، کل کل های بی مورد در تاپیک رو به انجام میرسونن، اما اجازه بدید از دید خود شخص به مساله نگاه کنیم. من نوعی، اگر بهترین مدارج علمی رو داشته باشم، چرا باید زمانم رو صرف "حذف تاپیک های هرز، تغییر عناوین پست ها و تاپیک ها، تلاش در حفظ نظم در تالارها و ..." کنم؟ آیا این مساله بعد مدتی باعث افت سطح علمی من نمیشه؟ آیا نباید در قبال چیزی که من به سایت اضافه می کنم، سایت هم چیزی به من اضافه کنه؟ و آیا چنین فعالیت هایی رو صرفا باید افرادی با مدارج علمی بالا انجام بدن؟ آیا اون فرد پیش خودش نمیگه: "اگر من خودم واسه خودم وبلاگی درست کنم و مطالبم رو اونجا بذارم، لااقل از قبل تبلیغاتی که در سایت میذارم چیزی عایدم میشه"؟ و آیا شما به چنین تفکری بها نمیدید؟

الان چند روزی هستش که متوجه شدم برخی از افراد صرفا به واسطه اینکه مایلن تفاوت سطح فنی خودشون با دیگران رو نشون بدن، علاقمندند تا مدیر سایت بشن. اما به اعتقاد من، آوردن یک عبارت "مدیر بخش"، "مدیر کل سایت"، "ناظم"، "VIP" و ... هیچ چیزی از توانایی ها و کاستی های افراد در این دنیای مجازی به ما نشون نمیده. اگر هدف نشان دادن سطح تفاوت ها باشه، این کارو باید با اعطای مدال و ... انجام داد و افراد نیازی به داشتن دسترسی مدیریتی ندارن، چون در وهله اول، هدفشون از مدیر شدن سامان بخشیدن به تاپیک ها نبوده؛ هدف، نشان دادن تمایز چنین افرادی از دیگران (از جنبه های فنی) بوده. که خوب، بهترین معیار تمایز در چنین شرایطی، نوشته های اونهاست. بنابراین، اینکه هدف مدیریت چیزی مهمتر از حذف کردن تاپیک هاست یا خیر رو حقیقتا نمیدونم و این مساله به دیدگاه افراد برمیگرده. من هم در جایگاهی نیستم که بخوام در مورد دیدگاه اونها، قضاوت کنم. اما این مساله از نظر من صحیح نیست که فقط به صرف نمایش تمایزهای فنی، افراد برای مدیریت بخش ها مختلف کاندید بشن یا چنین پستی رو قبول کنن.

متاسفانه انتخابات صحیح رو اندکی با شبه مواجه میکنه. تعداد پست پر اهمیت تر از کیفیته و .... ؟؟!!
    شما واقعا چی فکر می کنید؟ آیا حقیقتا گمان کرده اید که من احمقم؟ وقتی میگم "تعداد پست"، در حقیقت دارم به معدود افرادی (بصورت ضمنی) اشاره می کنم که تعداد پست های اونها چند ده تا بیشتر نیست و در همون پست ها هم، مطلب خاصی به چشم نمیخوره. طبیعی است که من به شخضه با سپردن مدیریت به چنین افرادی مخالفت خواهم کرد. اما همونطوریکه قبلا هم گفتم، وجود دارند افرادیکه 10-12 تا پست در این سایت دارن و میشه براحتی اونها رو از دیگران متمایز دونست، اما با سپردن مدیریت به چنین افرادی هم بنده چندان موافق نیستم. کسی که وقت نمیذاره و فعالیتی در سایت نمیکنه، هر چقدر بار فنی بالایی هم داشته باشه، وقتی سودی به سایت نرسونه، به چه دلیل باید مدیر یک یا چند بخش بشه؟ اون دسترسی ها چه چیزی به کاربران سایت اضافه می کنه؟

یا از طرف دیگه برخی از افراد در سایت، به اینکه چرا از خانم ها برای بخش مدیریت استفاده نمیشه انتقاد کرده اند. من عینا حرفی که در بخش مدیران زدم رو اینجا بدون هیچ کم و کاستی نقل می کنم:

من نمیدونم این بحث خانم و آقا از کجا شروع شده، اما باید توانایی افراد رو ملاک قرار بدیم، نه جنسیت اونها رو! حالا اینکه 4 تا لیچار بار مدیران بشه، مساله ای هستش که از ازل بوده، تا ابد هم خواهد بود. اون دیگه به ادب کاربران برمیگرده و باهاش باید به تناسب شرایط تعامل کرد. بنابراین بهتون اطمینان میدم که هیچگونه تبعیضی در کار نیست و اگر حس کنم چنین اتفاقی داره از سوی هر یک از اعضای سایت (مدیر و غیر مدیر نداره) میفته، تذکر میدم و اگر تذکر مفید واقع نشد، استعفاء خواهم داد. من همونطوریکه حقوق مدیران برام اهمیت داره، برای حقوق کاربران هم ارزش بالایی قائل هستم. چرا که همه رو به چشم انسان میبینم، نه دسترسی هایی که ممکنه یه عده اشون داشته باشن و یه عده دیگه (درست یا نادرست) نداشته باشن.
    به گمانم موضعم کاملا روشنه و بیش از این نیازی به توضیح نمی بینم.

یعنی اگر فرد کاندیدا از هفت خان اول هم گذشت باید بشینه ببینه که حالا صلاح هست بشه مدیر یا نه
    کدوم هفت خان؟ :) اینکه افراد بیان بگن "من کاندید هستم"، هفت خان طی کرده اند؟ اونها فقط آمادگی خودشون رو برای پذیرش این سمت عنوان کرده اند، یا دیگرانی رو که مایلند این سمت رو پذیرا باشن، معرفی کرده اند.

ممکنه به قبای دو نفر دیگه بر بخوره که فلانی مدیر شد و این برای شما مشکل ساز میشه ؟
    برای چی بر بخوره؟ چنین مدیرانی باید منو مجاب کنن که انتخاب فلانی در فلان بخش، بنا به فلان دلائل باعث بروز فلان مشکلات میشه و Handle کردن اون مشکلات... کما اینکه قبلا نیز این مساله بارها رخ داده بود. برخی از مدیران، تمایلی به فعالیت برخی از کاربران در بخش های تحت نظارت اونها ندارن. برخی از مدیران علنا مخالفتشون رو اعلام می کنن، و اینجا، من باید اونها رو مجاب کنم که با کمک دیگران تالارها رو میشه بهتر مدیریت کرد و ... برخی نیز از طریق پیام های خصوصی منو از مسائلی که بر اونها بواسط نحوه فعالیت کاربر مورد نظر گذشته آگاه می کنن و ... در هر دو حالت، من همواره سعی کرده ام تا موضوع با رسیدن به تعادل حل بشه.

در هر حال، من لیست کلیه افرادیکه در این تاپیک نام اونها برای مدیریت بخش ها برده شد رو رو ظرف یکی دو روزه آینده جمع و جور می کنم، اینجا قرار میدم و هر کسی مایل به قبول این سمت نبود، این فرصت رو خواهد داشت که عدم تمایل خودش رو اعلام کنه. (طبیعتا جناب Zero Defect عزیز در لیست آتی حضور نخواهند داشت). سپس، نحوه فعالیت کاندیدها از نظر فنی، ادبی و ... بررسی میشه و در نهایت، بقول Zero Defect، این tournament نیز به پایان خواهد رسید.

ممنون و موفق باشید.

Zero Defect
    مهمان

سلام جناب آقای مهدی موسوی

بنده تتها تجربه قبلی که از گفتگو با شما داشتم , در قالب یک گفتگوی خصوصی بود , رویه ای که از سوی بنده با همین نگارش حاضر ولیکن از سوی شما با نگارشی متفاوت و منطقی تر بود , اگر میدونستم یک نوع نگارش با دو نوع رفلکس مواجه میشه , اصلا باب صحبت رو باز نمی کردم

بنابراین اینکه پستی بواسطه اینکه نام من در اون بصورت فارسی آورده بشه رو نمیخونم، قضاوت منصفانه ای نیست
    برداشت نادرست کردید , اگر کسی در داخل حجم زیادی از پستها نام بنده رو به جای Zero Defect به فارسی درج کنه زیرو دفکت به قطع احتمال خطای چشمی در یک مطالعه سطحی افزایش پیدا میکنه و .... ( بگذریم زیاد سرتون رو درد نمیارم )

شما واقعا چی فکر می کنید؟ آیا حقیقتا گمان کرده اید که من احمقم؟
    من هیچ وقت در هنگام نگارش متنم , حتی لحظه ای هم به این مورد فکر نکردم , و اینکه این غیض لفظی و برداشت شخصی شما از کجا نشات گرفته , هر دلیل احتمالی رو میشه براش عنوان کرد , به غیر از متن بنده

در خصوص مابقی مواردی هم که عنوان فرمودید , بحث بیشتر از این شاخه به اون شاخه خواهد شد , مطالب مکتوب نوشته شده و درصدد تغییر تعبیر شما دوست گرامی از مطالب نوشته شده خودم نیستم

بدیهیات نوشته شد

هر کسی رو دوست دارید در تالار اکسس انتخاب کنید

ولی چه بهتر در انتخاب بر مبنای یک چک لیست کلیشه ای و تکراری که منطبق بر تئوریهای ذهنی هستند و نه واقعیتهای موجود در یک فضای آموزشی مجازی , تجدید نظر بشه

چرا که آزموده را آزمودن خطاست

یا حق

کاربر دائمی
    محل زندگی
    C#‎‎‎,VB6‎‎‎,vb.net,Assembly,AVR,Java For Android

سلام علیکم

بنده واسه تالار vb6 جناب اقای واژدی رو در نظر دارم . اگر جناب آقای واژدی وقت داشته باشن مدیر خوبی واسه این تالار میشن . الان هم که خیلی به دوستان کمک میکنن
    در تالار vb6 خیلی از دوستان همکاری خوبی دارن و به همه کمک میکنند ولی اقای واژدی از نظر بنده واسه مدیریت این تالار گزینه مناسبی میباشد

موفق باشید

یا علی (ع)

اگه خواستید،ما هم تو mfc و ++ c سر رشته داریم.

سلام و خسته نباشید
    من جناب spiderman200700 را برای بخش جاوا انتخاب می‌کنم ایشون برای این بخش بهترین گزینه اند

باتشکر

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما. به نظر من spiderman200700 میتونه مدیر خوبی برای بخش جاوا باشه.
    با تشکر فراوان

کاربر دائمی آواتار SAASTN
    محل زندگی
    تهران

سلام
    متاسفانه من یکم! دیر این تاپیک رو دیدم، برای همین قبل از هر چیز اول پیشنهاد می کنم که رنگ پس زمینه تاپیک های اعلان رو به یه رنگ دیگه تغییر بدید تا از بخش تبلیغات متمایز باشن.
    خوب بعضی از دوستان لطف داشتن و من رو هم برای مدیریت بخش دلفی معرفی کردن، باید عرض کنم من هر کمکی که از دستم بر بیاد برای بالا بردن کیفیت این سایت انجام می دم و این مطلب ربطی به عنوان کاربریم نداره. خوشبختانه (یا متاسفانه) بخش دلفی هم ترافیک خیلی بالایی نداره و اگر احساس بشه که آقایان کشاورز، Mahmood_M و زالی در مدیریت این بخش نیاز به کمک دارن، بدون شک خیلی از دوستان مثل آقای تاجیک، عشایری، ستاکی، Gold و بقیه دوستان در اولویت بالاتری نسبت من قرار دارن.
    در هر صورت جناب موسوی فرمودند که اگر کسی تمایل به همکاری نداره می تونه نظرش رو از قبل اعلام کنه، من چون از جزئیات وظایف مدیران و نحوه همکاریشون اطلاع دقیقی ندارم، دلیلی هم برای عدم تمایل به همکاری ندارم. با این حال اگر مدیران فعلی یا آینده بخش دلفی طرحی برای بالا بردن کیفیت این بخش داشته باشن و برای اجرای اون نیاز به همکاری بقیه کاربران احساس می کنن، همونطور که قبلا هم عرض کردم حتما می تونن روی کمک من حساب کنن.
    در آخر هم از همه دوستانی که نسبت به من لطف داشتن تشکر می کنم و باید بگم همین که اسم خودم رو کنار اسم خیلی از بچه های قوی و فعال اون بخش می بینم باعث افتخارمه.

سلام
    خسته نباشید
    ممنون که به فکر افتادین، من چند سالیه تو این فروم هستم و واقعا توی یادگیری خیلی خیلی خیلی بهم کمک کرده و خودمو مدیون می دونم، چون به نظرم بهترین انجمن فارسی واسه حل مشکلات برنامه نویسی هستش
    ولی یه سوال:واسه تالار c و کل زیرمجموعه هاش فقط اقای حامد مصافی کافیه؟چون متاسفانه دیدم که اقای نیما دیگه جزو مدیران نیستند و این بار سنگین همه افتاده روی حامد مصافی که واقعا هم زحمت می کشه
    بهتره یه چند نفر واسه این تالارهای سی و سی پلاس پلاس و .... نماینده بشوند.

بنده هم برای کمک در بخش qt , C++‎,c حاضر هستم کمک کنم.

ممنون

کاربر دائمی آواتار MortezaGity
    محل زندگی
    شیراز

به نظر من hamid_shrk با توجه به فعالیت مستمر و اطلاعات فنی شون برای بخش asp.net مناسب هستن. با تشکر.

نقل قول نوشته شده توسط kitten مشاهده تاپیک
    سلام
    خسته نباشید
    ممنون که به فکر افتادین، من چند سالیه تو این فروم هستم و واقعا توی یادگیری خیلی خیلی خیلی بهم کمک کرده و خودمو مدیون می دونم، چون به نظرم بهترین انجمن فارسی واسه حل مشکلات برنامه نویسی هستش
    ولی یه سوال:واسه تالار c و کل زیرمجموعه هاش فقط اقای حامد مصافی کافیه؟چون متاسفانه دیدم که اقای نیما دیگه جزو مدیران نیستند و این بار سنگین همه افتاده روی حامد مصافی که واقعا هم زحمت می کشه
    بهتره یه چند نفر واسه این تالارهای سی و سی پلاس پلاس و .... نماینده بشوند.

بنده هم برای کمک در بخش qt , C++‎,c حاضر هستم کمک کنم.

ممنون

درود به همه برنامه نویس ها
    ضمن تشکر از جناب kitten
    من هم آمادگی خودم رو برای تالار برنامه نویسی با زبان C و ++Cاعلام میکنم(البته با اجازه اساتید گرامی)
    Everything that has a beginning has an end. ... The End?

جناب mehdi.mousavi
    لطفا نتیجه ی این تاپیک را اعلام کنید ؟
    آیا اون چیزی که مد نظر بوده را توانستید به دست بیارید ؟

سلام.
    لیست کاربرانی که خودشون برای همکاری در مدیریت تالارهای سایت اعلام آمادگی کردند، یا دیگران از اونها نام بردند از این قراره: (طبیعتا نام آقایان Zero Defect و Blogeen بدلیل عدم تمایل خودشون برای همکاری، در لیست زیر نیومده).

Access:

• Abbas Amiri
    • emami.sie
    • mazoolagh
    • RESMAILY
    • Apia system 32.dLL

Android:

• Powerboy

VB6:

• محسن واژدی
    • mehdikhosravi
    • Veteran
    • بهروز عباسی
    • MohammadGh2011
    • Vbhamed

C#‎‎‎‎‎‎‎:

• mafaman2003
    • Arash_janusV3
    • فرید نجفلو
    • arash ghafori
    • Sirwan Afifi
    • Ricky22
    • aserfg
    • Reza_Yarahmadi
    • ali_kolahdoozan

QT:

• alamate_aoal
    • kitten

SQL Server (T-SQL):

• فرید نجفلو
    • ali_kolahdoozan
    • fakari66
    • baktash.n81@gmail.com
    • Galawij
    • Reza_Yarahmadi

Delphi:

• SAASTN
    • Gold
    • مجتبی تاجیک
    • شاهین عشایری
    • joker
    • بهروز عباسی

VB.NET:

• فرید نجفلو
    • alimanam

C/C++‎‎‎‎‎‎‎:

• Negative_Se7en
    • pe32_64
    • kitten
    • بهروز عباسی

MFC:

• pe32_64

ASP.NET:

• ali_kolahdoozan
    • amirjalili
    • alonemm
    • Mohandes2009
    • aminghaderi
    • khataei
    • hamid_shrk
    • mahmood_4246
    • clover
    • m.hamidreza
    • Alireza_Salehi
    • d_derakhshani
    • karaji333
    • milad
    • LORD-AELX
    • aserfg
    • Saman-Hashemi
    • fakhravari

PHP:

• binyaft
    • eshpilen

پردازش تصویر:

• mostafa.sataki

Mono:

• FastCode

Web Design:

• cyrusthegreat
    • soroush.r70
    • elham1611

Web Development:

• aminghaderi
    • elham1611

مهندسی نرم افزار:

• Asad.Safari

تحلیل و طراحی نرم افزار:

• Elham_gh

امنیت نرم افزار:

• Nima NT
    • Raham

ابزارهای گزارش سازی:

• alonemm

Linq/EF:

• uniqueboy_ara

Flash:

• Microname
    • mohsensemsarpour

امنیت شبکه:

• jaykob

Java SE/Java ME:

• spiderman200700

.NET Remoting/Web Services/WCF:

• alonemm

طراحی و ساخت بازی های کامپیوتری:

• amin1softco

ذکر چند نکته رو ضروری می دونم:

1. دوستانی که بنا به هر دلیلی تمایلی به همکاری با سایت ندارند، فرصت دارند تا ظرف سه روز آینده، عدم تمایلشون به همکاری رو (از طریق پیام خصوصی) به من اطلاع بدن.
    2. اگر نام فردی در این تاپیک برده شده و در لیست فوق از قلم افتاده، لطفا این مساله رو از طریق پیام خصوصی به من اطلاع بده تا نام کاربری وی رو نیز به لیست اضافه کنم.
    3. سه روز دیگه وقتی لیست افراد نهایی شد، روند بررسی پست های افراد نام برده شده از نظر کیفی و کمی توسط مدیران فعلی سایت آغاز خواهد شد و پس از اتمام این روند، مدیران جدید سایت معرفی خواهند شد.

در انتها از کلیه دوستانی که در این تاپیک همکاری کردند، سپاسگذارم.

موفق باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله mehdi.mousavi : چهارشنبه 21 تیر 1391 در 10:33 صبح دلیل: انصراف چهار کاندید...

صفحه 4 از 4 اولاول ... 234

تاپیک های مشابه

1. کمک برای یک تازه کار در انتخاب زبان مورد نظر خود
    نوشته شده توسط sadegi در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 22 خرداد 1395, 14:20 عصر
  2. سوال: در گرید برای یک ستون کنترل مورد نظر خود را اضافه نماییم
    نوشته شده توسط mostafa_zamani در بخش Foxpro
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 30 مرداد 1389, 17:31 عصر
  3. سوال: چگونه می توانم Event مورد نظر خود را ایجاد کنم؟
    نوشته شده توسط saed2006 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 15
    آخرین پست: یک شنبه 29 فروردین 1389, 12:58 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 25 شهریور 1385, 08:43 صبح
  5. چگونه می توان فرم با شکل مورد نظر خود را ساخت؟
    نوشته شده توسط mr_esmaily در بخش VB.NET
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 06 شهریور 1382, 11:39 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •