صفحه 1 از 4 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 156

نام تاپیک: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

سلام.
    لطفا کاربران مورد نظر خود را با ذکر نام کاربری و تالار مورد نظر، برای مدیریت هر یک از بخشهای سایت معرفی نمایید.
    بدیهی است در صورت تمایل نیز می توانید خود را برای پذیرش این سمت کاندید نمایید.

ممنون و موفق باشید.

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

سلام خسته نباشید ممنونم از توجه و زحماتتون:
    پیشنهاد من آقای gwbasic برای تالار C#‎ هستش که فعالیت بیشتری نسبت به سایر مدیرا داشت.
    خودمم خیلی دوست دارم ولی به نظر خودم هنوز توی اون سطح نرمالی و آرمانی که دوست دارم توی این بحث تخصص نرسیدم امیدوارم بعدها شایسته این مسولیت باشم ، ولی اگه کمکی از دستم بر اومد به روی چشم...

پیروز و موفق

کاربر دائمی آواتار emami.sie
    محل زندگی
    طبس

نقل قول: لطفا کاربران مورد نظر خود را برای مدیریت تالارهای مورد علاقه خود، معرفی نمایید.

با سلام و عرض تشکر بخاطر این سایت خوب و پربار
    من برای تالار اکسس اساتید بزرگواری چون جناب امیری (Abbas Amiri) و جناب پیروز مهر (Zero Defect) رو پیشنهاد میدم...
    امیدوارم با تغییر مدیریت تالارها، این روند رکود و عدم نظارت سر و سامون پیدا کنه...
    موفق باشید
    یا علی

کاربر دائمی آواتار srfarzad
    محل زندگی
    تهران

برای تالار اندروید Powerboy بهترین گزینه برای مدیریت انجمن هستن....

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    سلام خسته نباشید ممنونم از توجه و زحماتتون:
    پیشنهاد من آقای gwbasic برای تالار C#‎ هستش که فعالیت بیشتری نسبت به سایر مدیرا داشت.
    مگه ایشون الان مدیر بخش C#‎ نیستن؟

سلام عليکم
    عاليه که داريد يه تغييراتي تو سايت ايجاد ميکنيد.
    من جناب آقاي محسن واژدي رو براي تالار VB6 انتخاب ميکنم.

موفق و پيروز باشيد.
    آخرین ویرایش به وسیله MohammadGh2011 : دوشنبه 05 تیر 1391 در 14:45 عصر

خودم برای کل سایت !

کاربر دائمی آواتار hf.farhadi
    محل زندگی
    ابتدای مسیر یادگیری

با سلام و تقدیر و تشکر بابت سایت بسیار بسیار خوبتون

منم برای تالار اکسس، اساتید عزیز و بزرگواری چون جناب استاد پیروز مهر (Zero Defect) و جناب استاد امیری (Abbas Amiri) که واقعاً زحمات زیادی کشیده اند و میکشن رو پیشنهاد میکنم.

البته جای تقدیر و تشکر از زحمات مدیران فعلی محفوظه
    آخرین ویرایش به وسیله hf.farhadi : دوشنبه 05 تیر 1391 در 19:51 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جنوب عشق است

با سلام و عرض خسته نباشید.
    بنده امادگی خودم رو برای مدیریت تالار VB6
    اعلام میکنم.
    با تشکر.

با سلام و تشکر از زحماتتون
    mafaman2003 از لحاظ سطح علمی خیلی خوبن و جواباشون همیشه کامل و روشنه و .... به نظرم فرد شایسته ایه و اگر قبول کنن میتونه مفید باشه ( بخش #C )
    کاربر تازه وارد

من به عنوان یک Qt کار این دو شخص رو برای تالار کیوت پیشنهاد می دم (در کنار آقای حامد مصافی که یک تک تنه داره سنگ تموم می زاره ):
    alamate_aoal
    kitten

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    فعلآ تهران

با سلام .و خسته نباشید .فکر میکنم بتونم تو تالار sqlserver کمکتون کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرمان

منم جناب آقای شهرکی مدیر فعلی بخش PHP رو پیشنهاد می کنم.

کاربر دائمی آواتار SayeyeZohor
    محل زندگی
    ا-ص-ف-ه-ا-ن

منم براي تالار دلفي علاوه بر دوستان قبلي SAASTN و Gold و مجتبي تاجيك رو پيشنهاد مي كنم

نقل قول نوشته شده توسط amin0256 مشاهده تاپیک
    منم جناب آقای شهرکی مدیر فعلی بخش PHP رو پیشنهاد می کنم.
    سلام.
    به گمانم سوء تفاهم شد... این تاپیک برای انتخاب مدیران تازه نفس از بین اعضای سایت هستش...
    جناب آقای شهرکی مدیر بخش PHP در حال حاضر مدیر اون بخش هستن و به کارشون ادامه خواهند داد.
    اگر در بین کاربران "غیر مدیر" سایت، افراد شایسته ای برای پذیرش سمت مدیریت تالارهای مورد نظر سراغ دارید،
    لطفا اونها رو معرفی کنید.

ممنون و موفق باشید.

نقل قول نوشته شده توسط Sirwan Afifi مشاهده تاپیک
    مگه ایشون الان مدیر بخش C#‎ نیستن؟
    چرا هستن ولی فعالتر...

این دوستانم خیلی خوب و مناسب هستن Arash_janusV3‏ و فرید نجفلو و arash ghafori که خیلی فعالند برای انجمن C#‎.

مدیر بخش آواتار Abbas Amiri
    محل زندگی
    اصفهان

باتشکر از مدیریت سایت به خاطر پیشنهاد دموکراتیکشان ، بنده کاربر محترم Zero Defect را بعنوان اولین گزینه بدلیل دانش وسیع در شاخه های مختلف و حداقل یکی از کاربران عزیز emami.sie, mazoolagh, RESMAILY بدلیل تجربه و تخصص در زمینه اکسس در تالار اکسس پیشنهاد می کنم

سلام من آشنایی زیادی با بروبچه های تالار WPF ندارم.ولی اگه کسی سراغ داره بیاد معرفی کنه.تا تالار یه ذره جون بگیره و این بنده خدا استاد Mehdi550u دست تنها هستش.
    یه ذره به فکر این تالار هم باشین.

در این نوع انجمن ها زیاد بودم.متاسفانه معمولا مدیران انتخابی فقط چند ماه اول به انجمن میرسن و بعد از اون به امون خدا ولش می کنن،به همین خاطر توصیه می کنم کسانی رو مدیر نکنیم که بعد از مدتی تنها تفاوتشون با دیگران متفاوت بودن رنگ نام کاربری اونها باشه.

نقل قول نوشته شده توسط mehdi.mousavi مشاهده تاپیک
    سلام.
    به گمانم سوء تفاهم شد... این تاپیک برای انتخاب مدیران تازه نفس از بین اعضای سایت هستش...
    جناب آقای شهرکی مدیر بخش PHP در حال حاضر مدیر اون بخش هستن و به کارشون ادامه خواهند داد.
    اگر در بین کاربران "غیر مدیر" سایت، افراد شایسته ای برای پذیرش سمت مدیریت تالارهای مورد نظر سراغ دارید،
    لطفا اونها رو معرفی کنید.

ممنون و موفق باشید.
    با این حال من باز به ایشون رای میدم چون پستاشونو که میدیدم حالت آموزشی داشتن و بدون حاشیه بودن.

کاربر دائمی آواتار cjNet
    محل زندگی
    تبعیدگاهی به نام زمین

سلام .
    من خودم رو برای همکاری در بخش تازه‌های دنیای کامپیوتر و فناوری معرفی میکنم .

البته اگه جسارت در حضور دوستان نباشه

Esmail Solhkhah برای تالار سی شارپ

کاربر دائمی آواتار mahmood_4246
    محل زندگی
    تهران - mahmoodnajafi.ir

خودم
    Asp.net
    علافه زیاد به وب به خصوص asp.net
    --
    دوست و هم رزم خودم hamid_shrk هم پیشنهاد میکنم
    آخرین ویرایش به وسیله mahmood_4246 : دوشنبه 05 تیر 1391 در 22:36 عصر

کاربر جدید آواتار Iman.Aali
    محل زندگی
    تهران

با سلام
    بنده نیز جناب hamid_shrk که واقعا حضور فعالی در تالار ASP.NET دارند رو معرفی می کنم.
    امیدوارم بعد از مدیریت تالار همچنان به حضور پررنگ خود ادامه دهند.
    با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط SayeyeZohor مشاهده تاپیک
    منم براي تالار دلفي علاوه بر دوستان قبلي SAASTN و Gold و مجتبي تاجيك رو پيشنهاد مي كنم
    درود به همه و خسته نباشید

تالار دلفی که الانم حرف نداره اما بنده در کنار آقایان Gold و مجتبي تاجيك آقای شاهین عشایری رو پیشنهاد می کنم .

با تشکر .
    آخرین ویرایش به وسیله بهروز عباسی : سه شنبه 06 تیر 1391 در 08:34 صبح
    Everything that has a beginning has an end. ... The End?

کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

سلام و خسته نباشید به جناب موسوی
    با اجازه دوستان، خودم را برای تالار پردازش تصویر کاندید می کنم امیدوارم که بتونم تاثیر گذار باشم

موفق باشید

مصطفی ساتکی

VIP آواتار gwbasic
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط negar.rafie مشاهده تاپیک
    Esmail Solhkhah برای تالار سی شارپ
    من هم اسماعیل رو معرفی می کنم چون هم توان فنی بالایی داره هم فعالیت زیاد و مستمری داشته. البته می تونستم مستقیم از شما بخوام ولی خواستم اینجا از زحماتی که برای بچه های سایت می کشه تشکر کنم.

آقای ساتکی بهترین گزینه برای تالا پردازش تصویر هستند ، خودم هم برای بخش Delphi اعلام آمادگی میکنم .

سلام
    من hamid_shrk رو برای تالار asp.netپیشنهاد می کنم ،با توجه به توانایی هایی که دارن بهترین گزینه می تونن باشن.
    با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط bahmant2 مشاهده تاپیک
    سلام
    من hamid_shrk رو برای تالار asp.netپیشنهاد می کنم ،با توجه به توانایی هایی که دارن بهترین گزینه می تونن باشن.
    با تشکر
    بله منم موافق جناب hamid_shrk برای تالار ASP.NET
    آخرین ویرایش به وسیله Sirwan Afifi : شنبه 10 تیر 1391 در 14:21 عصر

کاربر دائمی آواتار barnamenevisforme
    محل زندگی
    تهران،شیراز و میشه گفت تقریبا همه جای ایران

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان و مدیران سایت
    به نظرتون بهتر نبود از معیار های علمی تری برای انتخاب مدیران فعال سایت ها استفاده بشه؟
    پس معیار هایی مثل تعداد پست در روز،فعالیت های اخیر،تعداد کل پست ها،تعداد تشکر ها،تعداد download فایل های upload شده، کجا به کار میرن؟
    ای کاش از طرف مدیران سایت یک ارزیابی اولیه ای انجام میشد.بعدا لیست افراد واجد شرایط به رای دوستان گذاشته میشد.
    البته موضوعی که از همه مهمتره تمایل خود فرده،یه گزینه هم میشد به عنوان کاندید شدن خود رای دهنده در نظر گرفت.

کاربر دائمی آواتار Saeed_m_Farid
    محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

سلام
    به نظر من هم :
    جناب mostafa.sataki با اینکه بامن دعوا داره ولی برای هرنوع سیگنالینگی بهترین گزینه هستند.
    تعجب میکنم که چرا مجتبی تاجیک یا Gold و joker ... تا حالا تو مدیریت بخش دلفی نبودن، چون از خیلی وقت پیش کمک حال آقای کشاورز بودن...
    برای WCF , Web Services , .Net Remoting و پروژه Mono و XML و کاربرد آن و ... هم بنظرم یه فکری بکنید
    مثلاً FastCode برای پروژه Mono : خوب کارش اینه، بقیه هم نمیدونم ...

کاربر تازه وارد

سلام خسته نباشید
    من برای تالار asp آقای hamid_shrk را معرفی میکنم

man ba hamid_shrk baraye asp.net movafeghan ehsas mikonam gozineye monasebi bashan.

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisforme مشاهده تاپیک
    سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان و مدیران سایت
    به نظرتون بهتر نبود از معیار های علمی تری برای انتخاب مدیران فعال سایت ها استفاده بشه؟
    پس معیار هایی مثل تعداد پست در روز،فعالیت های اخیر،تعداد کل پست ها،تعداد تشکر ها،تعداد download فایل های upload شده، کجا به کار میرن؟
    ای کاش از طرف مدیران سایت یک ارزیابی اولیه ای انجام میشد.بعدا لیست افراد واجد شرایط به رای دوستان گذاشته میشد.
    البته موضوعی که از همه مهمتره تمایل خود فرده،یه گزینه هم میشد به عنوان کاندید شدن خود رای دهنده در نظر گرفت.
    مطمئن باشید دوستانی که قراره از بین افراد معرفی شده در این تاپیک به عنوان مدیر بخش ها انتخاب بشن بر اساس معیارهای دقیقی توسط گروه مدیریت سایت بررسی میشن .
    آخرین ویرایش به وسیله Felony : سه شنبه 06 تیر 1391 در 00:35 صبح

کاربر دائمی آواتار مصطفی ساتکی
    محل زندگی
    www.7khatcode.com

من مجتبي تاجيك و SAASTN رو برای بخش دلفی پيشنهاد مي كنم
    آخرین ویرایش به وسیله مصطفی ساتکی : سه شنبه 06 تیر 1391 در 00:08 صبح

می خوام برای بخش C#‎ اعلام آمادگی کنم،بلکه عاملی بشه تا مطالعاتم بیشتر بشه.

کاربر دائمی آواتار Galawij
    محل زندگی
    شاره که م سنه

می خوام برای بخش C#‎‎ اعلام آمادگی کنم،بلکه عاملی بشه تا مطالعاتم بیشتر بشه.
    دوست عزیز اعلام آمادگی شما کمکی به بیشتر شدن مطالعات شما نمی کنه...بلکه وقتی رو هم که داری باید صرف پاک کردن تاپیک های نامربوط و ... کنی!

کاربر دائمی آواتار fakhravari
    محل زندگی
    بوشهر

من برای تالار asp آقای hamid_shrk را معرفی میکنم

همچنین ricky22

صفحه 1 از 4 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. کمک برای یک تازه کار در انتخاب زبان مورد نظر خود
    نوشته شده توسط sadegi در بخش برنامه نویسی مبتنی بر Microsoft .Net Framework
    پاسخ: 12
    آخرین پست: شنبه 22 خرداد 1395, 14:20 عصر
  2. سوال: در گرید برای یک ستون کنترل مورد نظر خود را اضافه نماییم
    نوشته شده توسط mostafa_zamani در بخش Foxpro
    پاسخ: 0
    آخرین پست: شنبه 30 مرداد 1389, 17:31 عصر
  3. سوال: چگونه می توانم Event مورد نظر خود را ایجاد کنم؟
    نوشته شده توسط saed2006 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 15
    آخرین پست: یک شنبه 29 فروردین 1389, 12:58 عصر
  4. پاسخ: 1
    آخرین پست: شنبه 25 شهریور 1385, 08:43 صبح
  5. چگونه می توان فرم با شکل مورد نظر خود را ساخت؟
    نوشته شده توسط mr_esmaily در بخش VB.NET
    پاسخ: 7
    آخرین پست: پنج شنبه 06 شهریور 1382, 11:39 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •