نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: انتقال فایلی با فرمت sgn‏ از طریق پورت 232

انتقال فایلی با فرمت sgn‏ از طریق پورت 232

سلام.چطوری میتونم.فایلی با فرمت sgn‏ رو از طریق پورت rs232‎ ‎‏ و همچنین کابل rs232 به دستگاهی منتقل کنم؟(به اینجور برنامه ها لودر میگن فایل اس جی ان هم پچ نرم افزاری برای دستگاه موردنظر است که اینجا رسیور ماهواره است.باریختن پچ نرم افزار دستگاه ارتقا پیدا کرده و امکاناتی حذف یا اضافه میشوند

کاربر دائمی آواتار uniqueboy_ara
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: انتقال فایلی با فرمت sgn‏ از طریق پورت 232

تمام رسیور ها برای خودشون Loaderختصاصی دارن، با مراجعه به سایت رسیورتون میتونید به راحتی Loader رو دانلود کنید

دوست عزيز من در جريان همه اين چيزا هستم!خودم نصابم فروشندم و.... ميخوام خودم يه لودر بنويسم

کاربر دائمی آواتار Saeed_m_Farid
    محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

نقل قول نوشته شده توسط barnamenevisjavan مشاهده تاپیک
    دوست عزيز من در جريان همه اين چيزا هستم!خودم نصابم فروشندم و.... ميخوام خودم يه لودر بنويسم
    جناب نصاب / فروشنده و ... ما که اینایی که شما می‌گین نیستیم، از کجا بدونیم فرمت sgn چیه و Loader چکار می‌کنه؟!
    ولی یه راه‌حل بدون درنظر گرفتن نوع فایل و اطلاعات اضافه می‌گم، ببینید به کارتون میاد؟ شما وقتی اون لودر یا هرچی! داره کار می‌کنه می‌تونید روی پورت RS232 با یه برنامه دیگه (یا خودتون sniff بنویسید واسش...) listen کنید و ببینید، چکار می‌کنه، شما هم شبیه سازیش کنید!

فايل sgn يك نو فرمت هستش مثل PDF و...فايل sgn رو ميتونيد از لينك زير دانلود كنيد
    http://www.iclasscenter.info/Softwares

محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

از لینک بالا فایل‌ها رو گرفتم (کوچکترین zip!)، یه راهنمای مونگولی! توش داره بنام Ssp Protokool_advanced.txt که درباره یه پروتکل خنده دار به اسم SSSP – Simple Serial Sharing Protocol درش صحبت شده!
    کل پروتکل با مثال‌هاش 100 خط هم نمیشه! 4 تا دستور داره و باید پورت سریال رو روی 115200 8N1 (یعنی 115200 Baud و 8 bits و no parity و 1 stop bit) تنظیم کنید و بقیه هم که کاملاً خط به خط توضیح داده که چطور DVB Box رو به gbox وصل کنید و اینا! چون من زیاد نمی‌دونم اینا چی هستن و از ECM و PMT و FTA و ... سر در نمیارم، دیگه ادامه نمیدم؛ ولی شما حتماً میدونین دیگه! با این اطلاعات فکر نکنم کار سختی باشه ولی به شرطی که Protokool رو درست پیاده کرده باشن...

خوب اون فایل ها مهم نیس نمونه ای برای استفاده در رسیور هستش.فایل اصلی همون فایل 1مگی هست که اسمش هم باید عددی مثل 13086 باشه.

محل زندگی
    فضای تهی میان دیوارها

خوب اون فایل ها مهم نیس نمونه ای برای استفاده در رسیور هستش.فایل اصلی همون فایل 1مگی هست که اسمش هم باید عددی مثل 13086 باشه.
    خوب اون فایل‌ها مهم هست، چون فایل موردنظر شما هیچ ساختار قابل پیش‌بینی برای خوندن اطلاعات نداره و فقط یک مشت اطلاعات باینری بصورت فله‌ای در اون ریخته شدن و اگه درست حدس زده باشم، باید با پروتکل من‌درآوردی SSSP خونده شده و با پورت سریال تعامل داشته باشند، که تو همون فایل‌های بغل دستی نحوه استفاده ازش نوشته شده؛ حالا اینکه اون اصطلاحات چی هستند و چند بایت به چند بایت باید دیتا برداشته بشه و ... دیگه نمی‌شه همینطوری حدس زد...
    فايل sgn يك نو فرمت هستش مثل PDF و...
    مثل PDF که نمیشه، چون PDF ساختار مشخص داره و نسخه، Trailer، بدنه، Cross-Reference Table و ... اش کاملاً معلوم هست (اینجا)؛ در حالت کلی، پردازش داده‌ها درون فایل باینری با این موارد معنی دار میشه؛ شما هر فرمت دیگه‌ای (غیر از فایل‌های اجرایی) رو هم با یه Editor قابل نمایش فایل باینری ببینید، معمولآً یه سرنخ‌هایی از نوع فایل و نسخه و ... درش هست ولی این فرمت شما انگار کاملاً encrypt شده!

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 13 مرداد 1390, 10:32 صبح
  2. انتقال اطلاعات جدول از sql به فرمت text از طریق کد نویسی
    نوشته شده توسط mehdi_2005 در بخش SQL Server
    پاسخ: 1
    آخرین پست: دوشنبه 18 مرداد 1389, 00:07 صبح
  3. انتقال اطلاعات از طریق پورت usb
    نوشته شده توسط behrad110 در بخش C#‎‎
    پاسخ: 13
    آخرین پست: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 22:11 عصر
  4. انتقال صوت از طریق پورت سریال