نمایش نتایج 1 تا 40 از 68

نام تاپیک: طراحی یک وب سایت ساده با CSS,HTML

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    VIP آواتار Saber Mogaddas
    محل زندگی
    ارومـــــیه

Arrow طراحی یک وب سایت ساده با CSS,HTML

امروز تصمیم به طراحی یک وب سایت گرفتم ولی نه به عنوان نمونه کار بلکه برای آموزش ، من این کار رو از الف شروع می کنم و همراه طراحی به توضیحات در مورد نکات مهم که تو این تالار مشکل عمده افراد هست می پردازم ، این آموزش برای افرادی مفید خواهد بودکه دوست دارند طراحی با استفاده از استانداردهای جهانی انجام بدهند ، به دلیل کمی وقت اضافه من سعی دارم این وب سایت رو در پروسه زمانی 1 هفته ای برای دوستان عزیز کامل کنم ودر این این هروز یک قسمت از این طرح رو طراحی و کد نویسی می کنیم ، پیشنهادم برای کسانی که تمایل دارند به خوبی یاد بگیرند هر روز همراه با من شروع به طراحی مجدد این سایت کنند در این آموزش فرض بر آن است که کاربران عزیز مختصر در مورد html,css آشنایی دارند کد نویسی در این آموزش بسیار ساده و قابل درک خواهد بود.

شروع کار:
    بهتره قبل از شروع کردن به کد نویسی با استفاده از چشم خود به طرح های مختلف به کارهای هم موضوع با کار ما چه خارج و چه داخل ایران توجه کنیم ، رنگ بندی ها رو ببینیم ، نحوه جایگذاری المنت ها ، جزئیات اضافه شده و هرآن چه که به ذهنمان خطور می کند.
    خوب فکر کنم بعد از این کار یک ذهنیتی از چیزی که می خواهیم تو ذهنمون پدیدار شده خوب توسط فتوشاپ و یا هر نرم افزار گرافیکی که به آن مسلط هستید شروع به ترسیم ذهنیت خودتان بکنید.
    من طرحی رو که فایلش رو در پایین ضمیمه کردم با استفاده از خلاقیت ذهنی خودم طراحی کردم و برش های لازم نیز داده شده لازم به ذکر هست که من توانایی طراحی با فتوشاپ رو دارم این طرح رو با فتوشاپ به صورت لایه لایه پیاده سازی کردم شاید بعضی از دوستان به برنامه های دیگری مسلط باشند.
    خوب پس اولین کار طراحی در محیط گرافیکی و دومین کار برش تصاویر..
    ما باید طوری برش دهیم که میزان استفاده عکس رو در صفحه وب کاهش دهیم و بیشتر از رنگ در صفحه وب استفاده کنیم.فایل psd زیر را دانلود کنید و به برش ها و نحوه مرتب کردن لایه ها دقت کنید.ما برای طراحی وب سایت فقط به قسمت های برش داده شده نیاز خواهیم داشت.
    نکات ضروری :
    1- تکه های برش داده شده را با پسوند png 24 ذخیره می کنیم.
    2- اندازه ای که من در فتوشاپ در نظر گرفتم 1000px در عرض و برای طول هم کمی بیشتر چون در دفرم شدن تاثیری ندارد 1500px در نظر گرفته ام.
    3- در زمان طراحی شاید ایده های جدیدی داشته باشیم که در پست های آینده آن ها را پیاده سازی می کنیم.
    4- ابزار برش در فتوشاپ Slice Tool هست.
    5- برای ذخیره قسمت برش داده نیز می توانید از کلید میانبر alt+ctrl+shift+S استفاده کنید.
    دوستان این تاپیک تا اتمام کامل طراحی به دلیل منظم بودن پست های آموزش پشت سر هم قفل خواهد بود و بعد از اتمام آموزش تاپیک باز میکنم تا دوستان اگه نظر ، درخواست یا سوالی در این زمینه داشتند مطرح کنند.
    موفق باشید..
    آخرین ویرایش به وسیله Saber Mogaddas : دوشنبه 20 شهریور 1391 در 11:54 صبح

تاپیک های مشابه

1. طراحی یک وب سایت با bootstrap
    نوشته شده توسط jamejam123 در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 18
    آخرین پست: شنبه 07 تیر 1393, 17:34 عصر
  2. دانلود آموزش طراحی یک وب سایت زیبا با Css
    نوشته شده توسط AmirProgramer در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 5
    آخرین پست: شنبه 22 تیر 1392, 13:30 عصر
  3. کانفیگ iis 6 برای اجرای یک وب سایت که با دات نت طراحی شده
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 2
    آخرین پست: چهارشنبه 17 آبان 1391, 09:07 صبح
  4. پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 05 مرداد 1391, 15:23 عصر
  5. سوال: درخواست یک وب سایت ساده ی پویا با php برای آموزش
    نوشته شده توسط yadolah shojaei در بخش PHP
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 06 دی 1390, 18:20 عصر