نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل من در اجرای برنامه ام که با LINQ نوشتم اینه بدون ارور اجرا میشه اما ..

مشکل من در اجرای برنامه ام که با LINQ نوشتم اینه بدون ارور اجرا میشه اما ..

مشکل من در اجرای برنامه ام که با LINQ نوشتم اینه بدون ارور اجرا میشه اما وقتی رو لینک Student که باید لیست دانشجویان دو نمایش بده از دیتابیس ارور زیر میاد دلیلشو نمیدونم اگه میشه کمکم کنید
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دماوند

نقل قول: مشکل من در اجرای برنامه ام که با LINQ نوشتم اینه بدون ارور اجرا میشه اما ..

سلام - اسمبلی System.Data.Linq Version: 4.0 رو به برنامتون اضافه کنید. توی Web Config هم باید توی قسمت assemblies این خط زیر رو وارد کنید:
    <add assembly="System.Data.Linq, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089" />

ولی نمیدونم چرا از Entity Framework استفاده نمیکنید چون هم یادگیریش فوق العاده راحته هم کارایی بیشتری داره و ....
    به هر حال هر جور که راحتید.
    موفق باشید.

نقل قول: مشکل من در اجرای برنامه ام که با LINQ نوشتم اینه بدون ارور اجرا میشه اما ..

نقل قول نوشته شده توسط mze666 مشاهده تاپیک
    سلام - اسمبلی System.Data.Linq Version: 4.0 رو به برنامتون اضافه کنید. توی Web Config هم باید توی قسمت assemblies این خط زیر رو وارد کنید:
    <add assembly="System.Data.Linq, Version=4.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=b77a5c561934e089" />

ولی نمیدونم چرا از Entity Framework استفاده نمیکنید چون هم یادگیریش فوق العاده راحته هم کارایی بیشتری داره و ....
    به هر حال هر جور که راحتید.
    موفق باشید.

یک عالمه تشکر از راهنماییتون .... فقط چجوری system.data.linq رو باید اضافه کنم ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دماوند

سلام - خواهش میکنم. روی References راست کلیک کنید Add Refrenece بعد هم System.Data.Linq رو پیدا کنید و دکمه Ok رو بزنید!

مرسیییی :)

تاپیک های مشابه

1. مشکل در زمان اجرای برنامه
    نوشته شده توسط forozeshfard در بخش Classic ASP
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 27 آذر 1387, 18:06 عصر
  2. سوال: مشکل Permission در اجرای برنامه تحت شبکه
    نوشته شده توسط ghazal4843 در بخش VB.NET
    پاسخ: 1
    آخرین پست: یک شنبه 23 تیر 1387, 22:07 عصر
  3. مشکل در کندی اجرای برنامه
    نوشته شده توسط pantea_l62 در بخش VB.NET
    پاسخ: 15
    آخرین پست: سه شنبه 18 دی 1386, 11:55 صبح
  4. مشکل کلی در اجرای برنامه های C#‎
    نوشته شده توسط baraxna در بخش C#‎‎
    پاسخ: 4
    آخرین پست: جمعه 20 مهر 1386, 23:50 عصر
  5. مشکل رنگ در اجرای برنامه در ویندوز 98 ...
    نوشته شده توسط alireza_63 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 5
    آخرین پست: سه شنبه 10 شهریور 1383, 15:42 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •