نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: انتقال 1 بیت

انتقال 1 بیت

سلام دوستان
    من میخوام 1 بیت (نه 1 بایت) رو انتقال بدم اما کمترین مقداری که تونستم انتقال بدم بایت بود! راهی نیست که بشه فقط 1 بیت رو انتقال داد؟(ترجیحا با دات نت یا vb6 و کنترل winsock اما اگر در زبان دیگه ای هم امکانش بود مهم نیست)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول: انتقال 1 بیت

اگه منطقی بخای بسته یک بیت وجود داره میتونی bool رو انتخاب کنید و توی دیتا ارسالش کنی اما در حالت فیزیکی اون هم بایت حساب میشه.
    در کل چیزی به عنوان بیت نداریم مبنای cpu حداقل 8 بایته.

من واقعا احتیاج دارم 1 بیت رو ارسال کنم . یعنی هیچ راهی نیست؟

کاربر دائمی آواتار aram_2
    محل زندگی
    زمین

اگه منظورتون کد نویسی هستش من یه مثال میزنم که حل بشه. فرض کنیدنرخ انتقال شما R بیت بر ثانیه باشه و بسته شما اندازش Mبیت باشه اگه شما بخوای کل بسته رو ارسال کنی کافیه M/R رو بنویسی، اما اگه قراره 1 بیت ارسال کنی یک بر روی R میشه ارسال یک بیت.

منظورم انتقال 1 بیت از لحاظ فیزیکی هست, یعنی فقط و فقط 1 بیت ارسال بشه حتی 2 بیت هم نه فقط 1 بیت حجم دیتای مورد نظر جهت ارسال باشه
    و بسته شما اندازش Mبیت باشه
    راستش کل بسته من 1 بیت حجم داره

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول نوشته شده توسط hamidhws مشاهده تاپیک
    منظورم انتقال 1 بیت از لحاظ فیزیکی هست, یعنی فقط و فقط 1 بیت ارسال بشه حتی 2 بیت هم نه فقط 1 بیت حجم دیتای مورد نظر جهت ارسال باشه

راستش کل بسته من 1 بیت حجم داره
    ببینید در کل ارسال داده در شبکه طبق قواعد از پیش تعیین شده کارت شبکه مستند سازی شده و بصورت قانون دراومده و نمیشه بر خلاف اون عمل کرد وگر نه کارت شبکه اصلا حرف شما رو گوش نمیده اگر هم به فرش شما یک بیت ارسال کنید که امکان هم نداره باز هم طول بسته بیشتر از ان حدی هست که شما انتظار دارید.
    اگه این یه پروژه اختصاصی هست که استادتان بهش گیر داده انجامش بدید فقط یه دونه راه میمونه بشنید هم سخت افزار و هم نرم افزاز این کار رو طراحی کنی.

اگه این یه پروژه اختصاصی هست که استادتان بهش گیر داده انجامش بدید فقط یه دونه راه میمونه بشنید هم سخت افزار و هم نرم افزاز این کار رو طراحی کنی.
    راستش خیر . مربوط به یک ایده و اختراع هست .از لحاظ تئوری درسته اما میخواستم قبل از ثبت خودمم بصورت عملی تستش کنم اما با این احتساب فکر کنم باید از خیر تستش بگذرم.

ممنون از پاسختون دوستان

محل زندگی
    زمین

دوست گرامی شما می تونی یه بیت رو تو لایه Application ارسال کنی.اما خب برای تحویل به مقصد قطعا نیاز به سرآیند و ... داره.اما میشه از لایه کاربرد یه بیت ارسال کرد.بار بیشتر توضیح بدید تا کمکتون کنیم

دوست گرامی شما می تونی یه بیت رو تو لایه Application ارسال کنی.اما خب برای تحویل به مقصد قطعا نیاز به سرآیند و ... داره.اما میشه از لایه کاربرد یه بیت ارسال کرد.
    میشه لطفا کمی بیشتر توضیح بدید
    بار بیشتر توضیح بدید تا کمکتون کنیم
    ضمن تشکر از وقتی که میگذارید دوست عزیز
    به طور ساده مشکلم اینه : فرض کنید من از طریق دات نت یک برنامه کلاینت و یک برنامه سرور نوشتم که با winsock به هم وصل میشن . حالا میخوام بعد از اتصال کلاینت به سرور فقط 1 بیت رو از کلاینت سمت سرور ارسال کنم .
    راستش من نتونستم کمتر از 1 بایت رو ارسال کنم اما برای کارم احتیاج دارم حتما 1 بیت ارسال بشه نه بیشتر , حالا به نظر شما اگر از طریق دات نت یا winsock این امکان نیست آیا با زبان برنامه نویسی دیگه ای نمیشه اینکارو انجام داد؟یا اینکه اینکار کلا با استاندارد های فعلی امکانپذیر نیست و سخت افزار های قعلی این امکانو ندارن؟

محل زندگی
    زمین

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 31 فروردین 1391, 16:48 عصر
  2. انتقال رکوردها از یک بانک به بانک دیگر
    نوشته شده توسط Microsoft در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 27
    آخرین پست: پنج شنبه 05 بهمن 1385, 08:59 صبح
  3. انتقال داده ها در Excel