نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: نمایش وضعیت افراد در یاهو

نمایش وضعیت افراد در یاهو

سلام من میخوام یه برنامه بنویسم با سی شارپ که بشه توش حالات افراد رو تو یاهو چک کرد انلاین و مخفی و افلاین
    اگه ممکنه راهنماییم کنید و یا اگر سورسی در این زمینه موجوده بهم بدین
    سناریوم هم این طوریه
    تو برنامه من یه تکس باکس موجوده به همراه یک دکمه که شخص ای دی یاهو رو وارد تکس باکس میکنه و رو دکمه کلیک میکنه نتیجه یا همون وضعیت رو تو یه لیبل نمایش میدم
    به نظرم باید با استفاده از برنامه ای دی شخص رو ارسال کرد به یکی از سایت های چکر بعد نتیجه رو دریافت کرد اما همین ارسال و دریافت رو گییر کردم
    یا اگه روشی دیگه هست لطفا بفرمایید البته این راه که ما بیاییم سایت چکر رو تو یه "وب بروزر" تو برنامه نمایش بدیم هم میشه اما بجز این راه وبا همون اشیای بالا راهی هست
    نمایش مخفی بودن افراد برام مهمه موفق باشید
    مخفی منظورم invisible
    آخرین ویرایش به وسیله OMID_BNT : پنج شنبه 05 مرداد 1391 در 00:03 صبح

نقل قول: نمایش وضعیت افراد در یاهو

نقل قول نوشته شده توسط OMID_BNT مشاهده تاپیک
    سلام من میخوام یه برنامه بنویسم با سی شارپ که بشه توش حالات افراد رو تو یاهو چک کرد انلاین و مخفی و افلاین
    اگه ممکنه راهنماییم کنید و یا اگر سورسی در این زمینه موجوده بهم بدین
    سناریوم هم این طوریه
    تو برنامه من یه تکس باکس موجوده به همراه یک دکمه که شخص ای دی یاهو رو وارد تکس باکس میکنه و رو دکمه کلیک میکنه نتیجه یا همون وضعیت رو تو یه لیبل نمایش میدم
    به نظرم باید با استفاده از برنامه ای دی شخص رو ارسال کرد به یکی از سایت های چکر بعد نتیجه رو دریافت کرد اما همین ارسال و دریافت رو گییر کردم
    یا اگه روشی دیگه هست لطفا بفرمایید البته این راه که ما بیاییم سایت چکر رو تو یه "وب بروزر" تو برنامه نمایش بدیم هم میشه اما بجز این راه وبا همون اشیای بالا راهی هست
    نمایش مخفی بودن افراد برام مهمه موفق باشید
    مخفی منظورم invisible
    اسپم جهت بالا اوردن تاپیک

همچنان منتظریم

کاربر دائمی آواتار aradrobo
    محل زندگی
    ایران سرای من است

اسپم جهت بالا اوردن تاپیک

همچنان منتظریم
    آنلاین و آفلاین بودن رو میشود بدست آورد ولی اینویزیبل بودن را امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه یک سری ترفند هایی رو بزنید که از طریق ارسال اطلاعات به سایت تشخیص یاهو می باشد که بعد از مشاهده نتیجه کار ، به کار بر پیغام مخفی بودن رو بدهد . جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه آموزش ساخت این برنامه به این تاپیک مراجعه فرمایید .

نقل قول نوشته شده توسط aradrobo مشاهده تاپیک
    آنلاین و آفلاین بودن رو میشود بدست آورد ولی اینویزیبل بودن را امکان پذیر نمی باشد مگر اینکه یک سری ترفند هایی رو بزنید که از طریق ارسال اطلاعات به سایت تشخیص یاهو می باشد که بعد از مشاهده نتیجه کار ، به کار بر پیغام مخفی بودن رو بدهد . جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه آموزش ساخت این برنامه به این تاپیک مراجعه فرمایید .
    سلام ممنون از راهنمایتون بله درسته افلاین و انلاین بودن رو بنده تونسته بودم در قبلا ایجاد کنم مهم برای من همون حالت مخفی بود که خوشبختانه تونستم به زودی هم سورس کدم رو در اختیار تون قرارمیدم تا استفاده کنید

کاربر دائمی آواتار aradrobo
    محل زندگی
    ایران سرای من است

سلام ممنون از راهنمایتون بله درسته افلاین و انلاین بودن رو بنده تونسته بودم در قبلا ایجاد کنم مهم برای من همون حالت مخفی بود که خوشبختانه تونستم به زودی هم سورس کدم رو در اختیار تون قرارمیدم تا استفاده کنید
    سلام . من هنوز منتظرم . هنوز کدی در اختیارم قرار ندادین . با تشکر

نقل قول نوشته شده توسط aradrobo مشاهده تاپیک
    سلام . من هنوز منتظرم . هنوز کدی در اختیارم قرار ندادین . با تشکر
    سلام نمیدونم ولی بازم اون چیزی نشد که مد نظر خودم بود روال کارم این طوری بود یه شی وب بروزر روی فرم قرار دادم بعدش ای دی رو فرستادم به تکس اون با یه کد ساده روی دکمه کلیک کردم سوروس صفحه رو گرفتم و توی سورس دنبال اینویزیبل گشتم لبته جواب داد اما مد نظر من ارسال پاکت به سایت سرور و یا خود سایت یاهو بود اگر بازم متوجه نشدید بفرمایید سورس رو در اختیار تون بزارم با تشکر و شرمنده یه خورده زیادی دیر شد تا جواب بدم چون ابازم میگم این روش مد نظرم من نیست چون سرعت کمی داد.!

دوست عزیز من ماه پیش قصد طراحی این سیستم رو داشتم که متاسفانه از ادامه کار منصرف شدم
    دلیلشم این بود که شما وقتی میخای حالت مخفی فردی رو نشون بدی در واقع مرجع اصلیش یه API از سایت یاهو هست رو باید استفاده کنی . حالا چه مستقیم و چه غیر مستقیم(از طریق یه سایت های نمایش اینویز)
    و دقیقا مشکل اینجاس
    تا حدود یک ماهو نیم دیگه سایت یاهو دیگه از این API پشتیبانی نمیکه و تمام این سرویسها غیر فعال میشه. با یه سرچ میتونین صحت این موضوع رو بفهمین.
    امیدوارم راه جدیدی پیدا شه چون خودمم دوس دارم این برنامه رو بنویسم..

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

ایدی

این سایت اواتار ایدی را نشان میده
    http://img.msg.yahoo.com/avatar.php?...rid&format=jpg

بجای userid
    ایدی مورد نظر را بزنید

این سایت مشخص میکند ایدی مورد نظر با حالت مخفی است یا نه(انلاینه یا افلاینه)
    http://opi.yahoo.com/online?u=userid&m=a

بجای userid
    ایدی مورد نظر را بزنید

تاپیک های مشابه

1. نمایش وضعیت ID کاربران در یاهو در سایت
    نوشته شده توسط مهدی رحیم زاده در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 7
    آخرین پست: چهارشنبه 22 دی 1389, 16:21 عصر
  2. نمایش وضعیت انلاین یا افلاین بودن در یاهو
    نوشته شده توسط paksar در بخش PHP
    پاسخ: 12
    آخرین پست: سه شنبه 21 اردیبهشت 1389, 20:29 عصر