نمایش نتایج 1 تا 16 از 16

نام تاپیک: آیا نرم افزار رزومه نویسی به زبان فارسی هست ؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

آیا نرم افزار رزومه نویسی به زبان فارسی هست ؟

سلام دوستان من یک نرم افزار رزومه نویسی به زبان فارسی ساختم . خیلیم دوست داشتم فایل setup شو ضمیمه کنم ولی حجمش 46 M و اصلاً نمیتوان آن را ضمیمه کرد متأسفانه وب سایت هم ندارم که بشه تو اونجا بگذارم . میخواستم بدونم آیا نرم افزار رزومه نویسی به زبان فارسی هست ؟؟ اگرهست لینکشو بذارید . اگر که نباشه میخوام آن را به عنوان نخستین نرم افزار رزومه نویسی به زبان فارسی معرفی کنم . جا داره در اینجا از راهنمایی های همه ی دوستان به خصوص دوست عزیر جناب mafaman2003 کمال تشکر رو کنم . اگر راهی برای ضمیمه کردن فایلم میدانید هم برام بگید .
    آخرین ویرایش به وسیله harani : پنج شنبه 02 شهریور 1391 در 14:17 عصر

کاربر دائمی آواتار Farshid007
    محل زندگی
    Karaj

نقل قول: آیا نرم افزار رزومه نویسی به زبان فارسی هست ؟؟

ببخشد رزومه چیه؟و دقیقا چی کار می کنه؟

کاربر دائمی آواتار BEHZADnr
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط harani مشاهده تاپیک
    میخواستم بدونم آیا نرم افزار رزومه نویسی به زبان فارسی هست ؟؟
    من که تاحالا همچین نرم افزاری ندیدم و فکر میکنم که خیلی خوب ازش استقبال بشه
    نقل قول نوشته شده توسط Farshid007 مشاهده تاپیک
    ببخشد رزومه چیه؟و دقیقا چی کار می کنه؟
    رزومه : به نوشته ای گفته می شود که پیشینه تحصیلی ، مهارتی و شغلی و برخی جزئیات زندگی یک شخص در آن درج می شود تا شرکتها و کارفرماها بتوانند با مطالعه آن برای استخدام تصمیم بگیرند

سلام
    میتونی تو سایت Uplod.ir او فایل رو آپلود کنی
    و لینکش رو اینجا بزاری؟

در ضمن چه قابلیتهای منحصر به فردی نرم افزار شما داره

این یه نمونه ی سایت رزومه هست.
    نرم افزارتون چه خصوصیاتی داره؟

من خودم این نرم افزار را از روی چند تا از رزومه هایی که دوستانم ارسال کردن ساختم . شاید از چهارچوب کلی رزومه نویسی تبعیت نکند . برنامه نویسم زیاد جالب نیست اما بدم نیست ان شاءال.. که یک ذره قویتر شدم قصد دارم تا برنامه های بعدی (ورژن های بعدی) این نرم افزار را کاملتر کنم . خروجی که این نرم افزار میدهد Word است چنتا عکس از نرم افزار ضمیمه کردم .

پنجره اصلی : در این پنجره شما میتوانید مشخصات فردی خودتان را وارد کنید

Main Form.PNG

با فشردن دکمه ثبت دوره وارد پنجره زیر میشود . در این پنجره شما میتوانید دوره های آموزشی را که در آن شرکت داشتید را وارد کنید .

Dore.PNG

با فشردن دکمه ثبت سوابق و پروژه ها وارد پنجره زیر میشین که در اینجا میتوانید سوابق کاری و پروژه هایی را که در سازمانهای مختلف انجام دادید را ثبت کنید .

Savabeq.PNG

با فشردن دکمه ثبت مهارت وارد پنجره زیر میشوید که در اینجا مهارتهایی را که دارین به ثبت میرسانید .

Maharat.PNG

همه ی اطلاعات را که وارد کردید با فشردن دکمه (پیش نمایش و تنظیمات نهایی) در فرم اصلی وارد پنجره زیر میشوید (در اینجا تمام ویرایش ها لازم متن از قبیل تغییر فونت و سایز متن , بولد کردن تغییر رنگ متن و پشت صفحه , افزودن عکس کاربر به اطلاعات و .. را میتوانید انجام دهید ) که در اینجا میتوانید تنظیمات نهایی خود را انجام دهید و با فشردن دکمه Save در این پنجره میتوانید اطلاعات وارد شده را در یک فایل ورد به اسم رزومه ی + (نام) + (نام خانوادگی) ذخیره کنید .

Result.PNG
    تازه یک فایل PDF برای Help نرم افزارم نوشتم .
    اگر علاقه مند به دریافت نرم افزار هستیددر قسمت پاسخ (پائین) درخواست بدید اگه تعداد درخواست کننده ها به یک حدی رسید سعی میکنم فایل را ضمیمه کنم . اگر به نظر شما بشه روی این نرم افزار قیمتی گذاشت قیمت پیشنهادی شما چقدر است ؟؟ این برام مهمه

با سپاس از توجه همگی .

آخرین ویرایش به وسیله harani : جمعه 03 شهریور 1391 در 12:41 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

سلام
    کار خوبی انجام دادید و همین که به فکر تهیه این نرم افزار افتادید بسیار خوبه ولی نمونه های اینکار رو توی بانکها و وزارتخونه های مختلف دیدم. اما هر کاری می تونه نوآوری داشته باشه و از بقیه متمایز باشه. قطعا نرم افزار شما همین چندتا فرم نیست. به نظرم شما باید ویژگی های جدیدی رو به برنامه تون اضافه کنید بخصوص توی گزارش هایی که تهیه می کنید که مهمترین اش همون رزومه است. شکل و ظاهر رزومه خیلی می تونه بر کارفرما تاثیر بذاره. شما باید قالب های مختلف داشته باشید و به کاربر اجازه انتخاب انواع قالب ها رو بدید. یک صفحه ساده که تنها ویژگیش تایپی بودن اون هست در نگاه اول نمی تونه مخاطب رو جذب کنه. چون کارفرما شناختی از کارجو نداره و در واقع اولین برخورد(غیر مستقیم) کارفرما با کارجو از طریق همین رزومه هست بنابراین باید بسیار شکیل و چشم گیر باشه.
    در مورد قیمت گذاری هم باید لیستی از ویژگی ها و امکانات رو اینجا قرار بدید تا دوستان نظراتشون رو بدند.

نر افزار خوبیه چطور میشه دانلود کرد

سلام میشه بگید چطور بگیرم این نرم افزارو؟

دوستان عزیز من خیلی از همتون ممنون پس اگه میتونید منو بیشتر راهنمایی کنید . حالا ظاهرشو یه کاری میکنم . ولی یکم خروجی گرفتنشو مشکل دارم . من خودم متنا را با n,\t\," " جدا و آنرا داخل یک string resume کردم. من میخواستم به جای ریج باکس مثلاً از یه user control مانند استفاده کنم که صفحاتی مثل ورد را ایجاد کنه . ولی یه مشکل دارم مثلاً صفحه آچار ورد 8.27 ,در 11.59 اینچ هستش . مثلاً سایز ریچ باکس رو چه جوری برابر این سایز قرار بدم اصلاً جنس این سایز از چی ؟؟(سانتی متره , اینچه , متره یا ....) میدونم کامپونت EDraw برای اینکارا هست ولی این کامپونت ها terial و میترشم مشکل ساز بشه اگه نسخه کاملشو میشناسید لینکشو ممنون میشم بگذارید . من اگه بتونم این صفحه رو شبیه سازی واقعاً مشکل اصلیم حل میشه ؟؟ برای افزودن قالب به کنترل ریچ باکس چه کاری باید کنم خاصیتی image و background Image که اصلاً نداره ؟؟

اینم یه نوع خروجی از نرم افزاره :

Out Put.PNG

خوبه به نظرتون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار BEHZADnr
    محل زندگی
    کرج

سلام دوست عزیز
    ظاهر برنامه و رزومه برای شروع کار بد نیست
    ولی شما باید هم محیط برنامه هم رزومه رو تغییر بدید ، گرافیکش بهتر بشه (User Friendly)
    نظر شخصی من :
    محیط برنامه به نظر من خیلی شلوغه ، بد نیست ولی میتونست بهتر از این باشه
    به نظرم شما از وی بی استفاده کردید درسته؟منظورم اینه که اگه با وی بی باشه به بخش وی بی مربوط میشه
    بعد اینکه برای فونت بهتره از tahoma استفاده کنید
    بازم میگم برای شروع کار بد نیست ولی باید گرافیکش خوب باشه تا بتونه با کاربر و کارفرما ارتباط برقرار کنه
    موفق باشی

نقل قول نوشته شده توسط BEHZADnr مشاهده تاپیک
    به نظرم شما از وی بی استفاده کردید درسته؟
    نه زبون برنامه نویسم #C بوده .

لطف کنید سوالای قبل از پست خروجی رو جواب بدید منون .

برای شروع خوبه

سلام بیشتر به نظر یک پروژه دانشجویی میاد باید روی UI رابط کاربری گرافیک دقت و زمان بیشتر داشت...

تاپیک های مشابه

1. آیا نرم افزار enterprise manager مانند Sqlserver وجود داره؟
    نوشته شده توسط ahmad1358 در بخش Oracle
    پاسخ: 4
    آخرین پست: دوشنبه 28 آبان 1386, 12:49 عصر
  2. مقالات برنامه نویسی به زبان فارسی
    نوشته شده توسط habedijoo در بخش VB.NET
    پاسخ: 2
    آخرین پست: شنبه 19 آذر 1384, 00:47 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید