نمایش نتایج 1 تا 27 از 27

نام تاپیک: انتقال پروژه برروی سرور

کاربر دائمی آواتار M.KH-SH
    محل زندگی
    تهران

انتقال پروژه برروی سرور

سلام و خسته نباشین
    یک پروژه آماده کردم که در اون از یک وب سرویس استفاده شده که بخش اول silver light و بخش دوم asp هستش

حالا میخوام این 2 بخش که به طور جداگانه در 2 پوشه کنار sln قرار داره رو وارد هاست کنم و روی آدرس سایتم به صفحه طراحی شده دست رسی پیدا کنم و موارد خروجی رو از طریق silver light از web service دریافت کنم

میشه دوستان راهنمایی کنن خیلی مهم هستش

نقل قول: انتقال پروژه برروی سرور

برای اینکار باید وب سرویس رو مثل هر سایت دیگه ای درون IIS قرار بدید.

این مقاله بیشتر شرح میده :
    http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa751792.aspx

محل زندگی
    تهران

مشکلی با این مورد نیست ولی شما خودت امتحان کن

http://mkhsh01.somee.com/Service1.asmx

این یک وب سرویس درسته؟
    دوست من برنامه نمیتونه اتصال برقرار کنه و اطلاعات رو دریافت و یا بخونه

Warning 1 Could not locate cross-domain policy at 'mkhsh01.somee.com': Web services might not be accessible at runtime by your Silverlight application. For more details please contact the web server administrator or press F1 after selecting this warning 0 0

این پیغام رو میده در حالی که به هیچ عنوان نباید بیاد

برای سایت tellbook هم همینو میگه
    آخرین ویرایش به وسیله M.KH-SH : سه شنبه 07 شهریور 1391 در 10:29 صبح

بعله !
    مشکل شما تنظیمات مربوط به cross- Domain است.
    به دلایل امنیتی به صورت پیشفرض اجازه دسترسی به دامنه های مختلف در سیلور لایت وجود نداره.
    برای فعال کردنش شما نیاز به فایل clientaccesspolicy.xml دارید.

محتوای این فایل رو از اینترنت جستجو کنید و تغییرات رو بر اساس وب سرور خودتون اعمال کنید. و بعد در کنار web.config ذخیره کنید.

یک Extention هم برای ساختش هست. از سایت VS در میکروسافت دانلود کنید. رایگانه. اسمش client access policy file for silverlight هست.
    این Add-in که برای VS 2010 ساخته شده کارش ساختن و تنظیم این فایل xml است. البته فایل خیلی کوچک و ساده است و کارش تنظیم بعضی خواص امنیتی در سرور است.
    که دستی هم میتونید درون Notepad بنویسید و به محل مورد نظر کپی کنید.

محل زندگی
    تهران

خیلی ممنون دوست عزیز

بله اینو در یک کتاب چند ساعت پیش پیدا کردم و کارم رو شروع کردم
    دوست عزیز چند تا مشکل هستش مثلا در silver light 4 که از خود ماکروسافت برای visual studio 2010 دانلود کردم بعضی از مواردی که در کتاب ذکر شده رو نداره
    از همه بیشتر دنبال اتصال اطلاعات ارسال شده از وب سرور هستم که بتونم به نمایش بزارم و به راحتی مثل ویندوز app و یا asp بتونم ویرایش کنم

میشه در این مورد هم راهنمایی کنین

اگر مطمئن هستید نسخه ی کتاب هم چهاره احتمالا شما Silverlight toolkit رو هم باید نصب کنید. شامل تعداد زیادی کنترل و ابزار کاریه.
    همیشه به Codeplex سر بزنید و چیزهای جدیدی که میاد دانلود کنید.
    نسخه ی Silverlight 5 هم برای VS اومده و با جستجو میتوانید دانلود کنید.

اگر توضیح بدید که چه چیزهایی در کتاب هست که در VS نمی بینید بهتر میتونم بگم.

در مورد کار با دیتابیس من برنامه نویسی وبم برای Sharepoint است . و خوشبختانه Sharepoint همه ی Web service های مورد نیاز رو خودش میسازه و من فقط عمل اتصال رو در قسمت Add service انجام میدم.
    تنها مشکلی هم که وجود داشته فقط و فقط فایل Clientaccesspolicy بود که به شما گفتم.
    بعد از برقراری اتصال می توانید از طریق سرویس به راحتی گزارش بگیرید ، ویرایش کنید و ....

محل زندگی
    تهران

در حال حاضر هم 5 و هم 4 و هم toolkit هر 2 رو نصب کردم

دوست عزیز فعلا من مشکلم اینجاست :::

همیشه در ویندوز app و web app میام یک دیتا گرید میندازم رو صفحه و با datasource دیتاست رو بارگذاری میکنم
    اما در اینجا نه dataset هست و نه datasource
    نمی دونم باید چی کار کنم

مشکلی با web service ها ندارم فقط میخوام بدونم باید به چه صورت یک دیتا رو در دیتاگرید نمایش داد مثل win app و برروی اون تغییرات اعمال کرد نه مستقیم روی دیتاگرید فقط ایتم ها رو روی 4 تا تکس بندازه همین برام کافیه

در حال حاضر یک مشکل جدید دارم :: اونم اینه یک richtextbox قرار دادم حالا چطور به متن داخل این دسترسی پیدا کنم؟

محل زندگی
    تهران

دوست عزیز یک مشکل دیگه
    یک پروژه یک صفحه ای به 20mb رسیده این که به از خیلی جهات محدود کننده هستش با این مشکل به چه صورت باید مقابله کرد؟

محل زندگی
    تهران

در حال حاضر یک پروژه بسیار ساده رو آپلود کردم http://mkhsh01.somee.com/default.aspx
    مدت زمان لود شدن این پروژه خیلی زیاد هستش حجم خود پروژه هم 19مگابایت حالا اگه کسی اینترنت پرسرعت نداشته باشه که عملا نمی تونه به وب سایت دسترسی داشته باشه
    درسته؟

کاربر دائمی آواتار d_derakhshani
    محل زندگی
    تهران، d.derakhshani@yahoo.com

اگه پروژه ات بزرگ اول بايد بهينه بشه و ببعد بايد شكونده بشه:
    هيچ پرو‍ژه سيلورلاتي حجم اش انقدر زياد نميشه مگه اينكه شما Resource زياد استفاده كرده باشيد:
    تمامي تصاوير داخل برنامه رو تو يه پوشه تويه ClientBin وب ببر. بايد حجم پروژه ات به 3 تا 5 مگ برسه.
    اگه بازم زياده از MEF استفاده كن و پروژه ات رو بشكون
    سوالي بود در خدمتم

محل زندگی
    تهران

میشه بیشتر راهنمایی کنین
    دقیقا http://mkhsh01.somee.com/default.aspx پروژه ای که در اینجا آپلود کردم 19مگابایت هستش و کد نویسی بسیار کمی داره چون بیشتر کار رو در webservice انجام دادم و تنها در انین پروژه ایتم ها رو اضافه کردم و مقدار دهی ولی با این حال شدی 19مگابایت

حتما در مورد MEF مطالعه کنید. قابلیت Extentioning در برنامه های تحت وب بسیار کاربردیه .
    اما در مورد حجم :
    فایل XAP چیزی جز یک فایل ZIP نیست. در حقیقت اگر شما اونو Rename کنید و با winzip یا WinRar به صورت Extract در بیارید.
    فایلهای توش رو میبینید. حجم زیادی dll هست و فایلهای config

وقتی Silverlight رو نصب می کنید 6 فایل اصلی (core) رو نصب میکنه.
    اگر بعدا در کد نویسی مثلا از LINQ استفاده کنید کتابخانه ی اون به صورت یک فایل dll به درون فایل XAP ریخته میشه.
    البته Silverlight مدیریت کش میکنه و برای بار دوم فایلهارو دانلود نمی کنه .
    شما اگر در محدوده ی کنترلهای اصلی ( common) بمونید حجم برنامه خیلی کم میمونه.
    هرچه از استانداردها دور بشید. کتابخانه های خودتون رو داشته باشید و... حجم برنامه زیاد میشه.
    چاره ای جز دانلود اونها وجود نداره.
    یک راه اینکه شما یک صفحه ی WEB داشته باشید و درونش از چندین XAP مجزا استفاده کنید.
    بعد با HTML Bridge و روش های دیگه بین اونها اتصال برقرار کنید.

در مورد نمایش و ویرایش اطلاعات اینکار خیلی ساده است !
    اگر سرویس شما درست باشه در پروژه ی Silverlight به قسمت Add service بروید.
    بعد با وارد کردن آدرس و Discover کردن اونو Add کنید.
    یک سری Interface که شامل Contract های WCF است دریافت می کنید.

شی DataContext خیلی شبیه Dataset عمل میکنه .

http://www.silverlight.net/learn/dat...ght-quickstart)

http://www.codeproject.com/Articles/...ght-Applicatio

محل زندگی
    تهران

خیلی ممنون لینک اول با error مواجه شدم و لینک دوم هم ساخت یک سرویس بود

دوست عزیز با سرویس ها و کارکردن با اینها هیچ مشکلی نداشتم و ندارم الان فقط سر این حجم گیر کردم مثلا اگه بخوام یک وب سایت رو به همین صورت بنویسم حجم اون بیش از 500مگابایت می رسه :دی

فعلا باید کم کردن حجم رو پیدا کنم و یادبگیرم این حجم رو خیلی کم کنم
    روشی که شما در انتها گفتیم تقریبا یک جور گول زدن هستش یعنی شما همون پروژه رو داری مینویسی بعد به جای اینکه راحت تر باشی مییای پروژه رو به 100 قسمت تقسیم میکنی و بعد لینک میدی در حالی که همون پروژه زمانی که کنار هم باشه حجم کمتری رو میگیره معمولا در طراحی وب سایت های فلش از این روش استفاده میکنن

خوبی silverlight اینه که شما به راحتی میتونی امنیت برنامه رو تامین کنی انگار داری در یک windows app کار میکنی ولی چند مشکل داره یکی اینکه از sql server به طور مستقیم پشتیبانی نمیکنه و باید دور بزنی سیستم رو دومی حجم بالای اولیش هست که به محض اینکه شما یک پروژه رو Debug میکنی حدود 6mb به پوشه bin شما اضافه میشه و بعد اگه عکس و 4 تا panel , textbox , button هم اضافه کنی همراه با رنگ میشه 20مگابایت
    آخرین مشکلی که داره روش فراخوانی اطلاعات در datagrid هستش که کاملا فرق میکنه و انگار این مجموعه تحت داتنت نیست علاوه بر اون در کامپوننت های ویندوزی که به برنامه میشه اضافه کرد مشکل داره و خیلی از خواص رو از دست میده و بعضی ها هم تغییر نام میدن

در کل میشه گفت هم خوبه و هم بده silver light در ایران هنوز جای خودشو پیدا نکرده و تقریبا تا 4-5 سال دیگه مثل فلش جا میوفته و بیشتر کاربران وب سعی میکنن silver light هم نصب داشته باشن به هر حال راه طولانی داره

یک نکته دیگه :: برای تلفن همراه هم یکم مشکل داره چون مثلا اندروید از silver light پشتیبانی نمی کنه و کاربر باید کلی نرم افزار بگیره و بریزه تا شاید کارکنه

محل زندگی

شما یک پروژه کوچیک نوشتید حجمش شده 20 مگ. این فقط به دلیل وجود عکس های زیاد در پروژه تون هست. و گرنه نباید بالای 5 میرفت. یک پروژه کامل من با کلی کامپوننت حجم 3 مگ هست. عکس ها رو روی سرور قرار بدید. اگه فونت Tahoma اضافه کردید حتما حذفش کنید. چون مستقیما ساپورت میشه.
    حالا MEF استفاده کنید خوبه اما پروژه شما مشکلش فعلا MEF نیست.
    در مورد روش کار با دیتابیس سیلورلایت روشش درسته و نباید هم مستقیما ساپورت کنه. این از ذهنیت شما ناشی شده.
    درکل سیلورلایت رو با فلش مقایسه نکنید. سیلورلایت مورد کاربردش Web Application هست. زیاد رو اینترنت کاربرد نداره(داره اما کمتر)

محل زندگی
    تهران

باید بگم که به هیچ عنوان عکس قرار ندادم فقط از رنگ ها و افکت های موجود در ویزارد و پروپرتی ها استفاده کردم که شده 20mb
    حالا web app هست منم چیزی جز این نگفتم اینم باید بگم که یکی از کاربردهای flash برای طراحی وب سایت هستش البته بیشتر به درد وب سایت های استاتیک میخوره
    زیاد رو اینترنت کاربرد نداره(داره اما کمتر)
    بله بیشتر باید روی سرور های شخصی نصب بشه و کاربران به خصوص از این استفاده کنن چون دردسر زیادی داره برای کاربران

در مورد روش کار با دیتابیس سیلورلایت روشش درسته و نباید هم مستقیما ساپورت کنه. این از ذهنیت شما ناشی شده.
    این بحث برای اینه که wpf داره پشتیبانی میکنه و از اونجایی که wpf و silver بسیار شبیه هم هستن این رو گفتم

مشکلاتی که شما مطرح کردید همونهایی است که MS مدتهاست در حال برطرف کردن اونهاست.
    مشکل سیلورلایت اینه که از طریق Client اجرا میشه. و بعد باید وصل بشه به سرور تحت Browser
    با توجه به محدودیت های زیاد امنیتی که براش در نظر گرفته شده در حال حاضر انجام بعضی کارها باهاش مشکله
    برقرار کردن ارتباط بین رکوردهای درون یک دیتابیس به یک نرم افزار Browser که به طور کامل درون رایانه ای دیگر نصب شده و از اونجا اجرا میشه
    در حالی که باید از چند سیستم عامل مختلف پشتیبانی کنه کار پیچیده ایه.
    پیاده کردن سایتی که کاملا بر پایه ی سیلور لایت پیاده شده باشه زوده ، مگر اینکه موضوع سایت بازی رایانه ای ، آموزش تکنیکی ، یا نقشه یابی و... ( کلا کارهای تخصصی تر) باشه

20 مگابایت واقعا زیاده.
    یک سری به سایتهای نمونه بزنید با همه گرافیکی که دارند زود بالا می آیند ( البته اینترنت من 5MB هستش !)

پیاده سازی یک نرم افزار تحت وب با سرعت بالا ساده نیست. و این خودش یکی از دلایل یکه تاز بودن فیس بوک در این زمینه است.
    به نظر من بهتره شما یک سایت ASP داشته باشید و برای بعضی قسمتها ( نمایش نقشه ، فیلم ، بازی های کوچک ، رسم نمودار و ... ) از سیلورلایت استفاده کنید.

مثالی که میتونم بزنم Sharepoint است.
    نرم افزار Sharepoint در حقیقت کارش ساختن سایتهایی است با هدف متمرکز کردن دادهای زیاد در یکجا .
    این محصول شرکت MS بیشتر از 10 سال قدمت داره و تمام مهندسان مایکروسافت هم نتونستند یک راه کاری پیاده کنند که در عین داشتن ظاهر زیبا سرعت و کارایی رو در کنارش داشته باشه.
    مشکل دنیای وب همینه ، رایانه ها زیادند، سرعتها محدوده بسیار متفاوتی از چند KB تا چند مگابایت دارند و نمیشه یک راه کار رو برای همه در نظر گرفت.

کسی که واقعا بخواد از یک سایت Silverlight استفاده کنه زحمت دانلودش رو یکبار میکشه .
    برای کارهای زیاد با Database بهتره از برنامه هایی برپایه WPF استفاده کنید و مطمئن بشید همه ی امکانات هست. اما چند سیستم عامله بودن رو از دست میدهید.
    همه چیز به انتخاب ها بر میگرده ، بازار هدف شما تعیین می کنند که چه مسیری رو باید انتخاب کنید. (راه حل زیاده !)

محل زندگی

یکجای کار شما ایراد داره. من یک نمونه پروژه بسیار بزرگ دستمه. اما کل xap های برنامه با هم به 20 نمیرسن(کاملا بهینه شدن). با اینکه کلی هم کامپوننت های آماده، کامپوننت های تولید شده و... داره.
    هیچ وقت نباید همچین ایرادی پیش بیاد. اینطوری نمیشه گفت. باید از نزدیک دید که چه کار کردید. در هر صورت غیر منطقیه که به همچین حجمی رسیدید. با Style و ... نمیشه به همچین حجمی رسید(چون xaml هستن و text در نتیجه هنگام تبدیل xap به ضریب بسیار بالایی فشرده میشن)

محل زندگی
    تهران

دوست عزیز تازه فهمیدم مشکل کارم کجا بوده

من مثل یک win app برداشتم کل پوشه bin رو ارسال کردم در حالی که کار من اشتباه بوده تنها یک فایل مورد نیاز بوده اونم xap

دوست عزیز خیلی ممنون تا اینجا همراهی کردی منو
    حالا یک سوال چطور میتونم از richtextbox استفاده کنم و کتن نوشته شده در اون رو در خروجی دریافت کنم

http://mkhsh01.somee.com/default.aspx

کاربر دائمی آواتار taghvajou
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط M.KH-SH مشاهده تاپیک
    همیشه در ویندوز app و web app میام یک دیتا گرید میندازم رو صفحه و با datasource دیتاست رو بارگذاری میکنم
    اما در اینجا نه dataset هست و نه datasource
    نمی دونم باید چی کار کنم
    دیتا گرید تو سیلورلایت یه پراپرتی داره به نام آیتم سورس، لیستی که میخواین در دیتاگرید نمایش داده بشه رو به آیتم سورس بایند کنین.
    حالا اگه این بایند رو تو مود دوسویه انجام بدین، و نیز پراپرتی رید انلی دیتاگرید رو فالس کنین، هم میشه مقداری داخل ستون ها رو ویرایش کرد و هم این که مقداری که تغییر میدی تو کالکشن مورد نظر هم آپدیت میشه.
    اگه لازم میبینین یه مثال هم بذارم.

محل زندگی
    تهران

مرسی دوست عزیز
    اگه امکان داره یک مثال خیلی ساده بزارین چون در حال حاضر چند روزی هست دنبال همچین چیزی هستم

این خاصیت text richtextbox رو هم اگه امکان داره بگین که چطور میتونم به متن داخل این دسترسی پیدا کنم

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط M.KH-SH مشاهده تاپیک
    در حال حاضر یک مشکل جدید دارم :: اونم اینه یک richtextbox قرار دادم حالا چطور به متن داخل این دسترسی پیدا کنم؟
    حق با شماست متاسفانه ریچ تکست باکس سیلورلایت خیلی خوشدست نیست.
    دو راه داری:
    1- مقادیری که میخوایین نشون بدین رو به صورت زمل تبدیل کنین و تو پراپرتی زمل ریچ تکست باکس بریزین
    2- مطالبی رو که میخواین مستقیم با اضافه کردن مقادیری به پاراگرافها، بلاکها و چیلدرینها و ... اضافه کنین.
    سمپل خود ام اس دی ان رو ببین.

محل زندگی
    تهران

ولی دقت کردین اصلا عنوان تاپیکتون خیلی متفاوت از سوالتتونه؟

محل زندگی
    تهران

:دی
    کلا آموزشی شدش در مورد خیلی از مسائل داره بحث میشه انشاالله افرادی که بعد از من دنبال یاد گیری هستن بتونن استفاده کنن و مشکلاتشون تا حدی کمتر بشه

برنامه رو هم دانلود کردم که در لینک :: https://barnamenevis.org/showthread.p...8%B1-datagridv هستش
    خیلی ممنونم

محل زندگی
    تهران

خیلی ممنون از نمونه برنامه ولی این برنامه رو چند روز پیش از سایت codeproject دانلود کرده بودم

دوست من اگه امکانش هست در نمونه برنامه ای که نوشتم بگی که باید به چه صورت ایتم ها رو به نمایش در بیارم
    این برنامه شامل یک بانک access هستش و از طریق وب سرویس asmx خوانده میشه

اگه امکان داره در این پروژه نحوه نمایش یکی از توابع دیتابیس موجود رو در دیتاگرید رو با استفاده از همین سرویس نمایش بده
    خیلی ممنون
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    • نوع فایل: rar 1.rar‏ (466.5 کیلوبایت, 13 دیدار)

محل زندگی
    تهران

سلام مجدد
    من سورس کدتون رو یه نگاهی انداختم و تقریبا حدس میزنم که کجای کار ایراد داره.
    شما دارین تو مقدار بازگشتی تابعهاتون دیتاست برمیگردونین این درحالی که کلاینت ساید یعنی تو نسخه فشرده شده دات نت سند باکس سیلورلایت، ما کتابخانه لازم برای دیتا رو نداریم. لذا شما نمیتونین دیتا تیبل یا به این صورت دیتا ست بفرستین با سرویس سمت کلاینت.
    شما باید یه لیست از آبجکتها درست کنین و بعد مقدار خروجی تابع تون رو پر کنین تو این لیست و لیست رو بفرستین اون ور.

تاپیک های مشابه

1. چرا در صفحه نتایج فارسی برروی سرور کاراکترها "؟؟؟؟"
    نوشته شده توسط همراه در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 2
    آخرین پست: جمعه 26 اسفند 1384, 18:38 عصر
  2. انتقال پروژه از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر
    نوشته شده توسط 13841384 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: پنج شنبه 04 اسفند 1384, 12:26 عصر
  3. انتقال دیتابیس به سرور
    نوشته شده توسط javad3151 در بخش SQL Server
    آخرین پست: دوشنبه 19 دی 1384, 15:34 عصر
  4. چرا در Result کاراکترها برروی سرور ؟؟؟؟؟ نمایش داده میشوند؟
    نوشته شده توسط همراه در بخش طراحی وب (Web Design)
    پاسخ: 3
    آخرین پست: پنج شنبه 24 شهریور 1384, 13:36 عصر
  5. مشکل در انتقال پروژه های تحت asp.net
    نوشته شده توسط دهدشتی در بخش ASP.NET Web Forms
    آخرین پست: جمعه 13 خرداد 1384, 07:20 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •