نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: 4 کوئری insert و update و del و Select برای س جدولی که بهم ریلیشن شدن.

4 کوئری insert و update و del و Select برای س جدولی که بهم ریلیشن شدن.

بچه ها سلام .
    راستش طبق عکس من من میخام 3 جدول رو که با هم ریلیشن هستن پر و اپدیت و دل و جستجو کنم که با هم در ارتباط هستن .

میخام اینو یاد بگیرم. راسش کدنویسی سی شارپم خوبه اما کوری و بانک اطلاعاتیم ظعیفه و هر چی که میخونم و بکار میگیرم نتونستم به نتیجه خوبی برسم . بانک ها جدول های زیادی دارن و لی ارتباط ندارن فقط یه نمونه میخام که راه بی افتم. لطفا" راهنماییم کنید هرکی یک قطعه کد برام بنویسه خیلی ممنون میشم.
    [IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/rel.JPG[/IMG]
    [IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/rel.JPG[/IMG]rel.JPG

کاربر دائمی آواتار m0hammad_01
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: 4 کوئری insert و update و del و Select برای س جدولی که بهم ریلیشن شدن.

سلام
    اولا این عکسی که گذاشتین ERD نیست! فقط اسم جدولها و فیلهاشون معلومه(تازه توی t1 باید بجای نام شهر بنویسی نام کشور) و اینکه اصلا نوع ارتباط (1.n یا ...) معلوم نیست.
    مساله بعدی این هست که شما جدولها و روابطشون رو کامل کنین کنین(ERD بکشین).بعد اون رو توی SQL SERVER طراحی کنین.
    بعد از اون نحوه ارتباط با پایگاه داده و انجام همون 4 عمل اصلی رو توسط کد C#‎ یاد بگیرین (اگه بلد هستین که چه بهتر)
    حالا اگه تو این مرحله با نوشتن کوئری ها مشکل دارین، کوئریتون رو اینجا بذارین و مشکلتون رو مطرح کنین تا کمکتون کنیم.
    (ممکنه یکی بیاد همین الان کد رو آماده اینجا واستون بذاره.اما به نظرم تا کارهای بالا رو خودتون انجام ندین هیچ فایده ای واستون نداره.)

ممنون که جواب میدین . من با دستور های سی شارپ و ... کاری ندارم. موضوع اینه که من کوئری درستی نمی زنم. اگه بشه با اکسس هم در این حد شما یه نمونه بسازید و کوئری این چهار تا رو بهم بگید. اصلا هرچی خودتون در نظر میگیرن . من فقط نمونه کد این ارتباطات رو میخام. مثلا واسه ثبت باید اظلاعات در سه جدول بلایی ذخیره بشن . این کوئریش چه جوری میشه. با کد سی شارپ کاری ندارم . فقط کوئری رو میخام برنامه نویسی برام مهم نیست.

سلام
    خوب اگه با
    Management studio
    کار کرده باشین
    یه قسمتی داره به اسم
    Diagram
    اونجا بدون کد هم میتونین این کار رو بکنید
    فقط کافیه کلید های اصلی و خارجی رو نشان بدین

آخرین ویرایش به وسیله حمیدرضاصادقیان : شنبه 22 مهر 1391 در 15:58 عصر دلیل: اگر مطلبی هست همینجا بفرمائید..

تاپیک های مشابه

1. پاسخ: 3
    آخرین پست: یک شنبه 30 بهمن 1390, 11:55 صبح
  2. نحوه ی Select & Insert & Update & Delete در لینک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟...
    نوشته شده توسط F.zeinali در بخش دسترسی به داده ها (ADO.Net و LINQ و ...)
    پاسخ: 1
    آخرین پست: چهارشنبه 25 آبان 1390, 13:10 عصر
  3. نیاز فوری کمک کنیدمشل insert & update
    نوشته شده توسط radan63 در بخش SQL Server
    پاسخ: 8
    آخرین پست: پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 00:06 صبح
  4. استفاده از دستور insert و update
    نوشته شده توسط kochol در بخش SQL Server
    پاسخ: 13
    آخرین پست: چهارشنبه 02 شهریور 1384, 22:31 عصر
  5. update کردن در دستور select
    نوشته شده توسط کم حوصله در بخش VB.NET