نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: راه اندازی یک webapplicationبر روی سرور

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ماهشهر

راه اندازی یک webapplicationبر روی سرور

سلام
    من یک webapplicationبا vb.netایجاد کرده ام.و از بانک اطلاعاتی accessاستفاده کردم.تمام فایلها را به سرور منتقل کرده ام.اما صفحه اول باز نمی شود.لطفا در صورت امکان مرا راهنمایی کنید.مرسی

نام صفحه ی پیش فرض سایتتون باید چیزی شبیه به index.htm، default.aspx، default.htm باشه.
    البته اگر هاست به شما امکان تنظیم نام صفحه ی پیش فرض رو بده، نام صفحه ی ابتدایی سایت شما هر چیزی می تونه باشه.
    موفق باشید.

علاوه بر توضیحات آقای بهروز راد :
    مشخص کن چه پیغام خطایی دریافت کرده ای ؟ ایا فایل های Application رو به درستی به سرور منتقل کردی ؟
    بطور کلی فایلهای با پسوند ASPX و محتوای شاخه bin و فایل webconfig , Global.asax رو باید منتقل کنی !!! زت زیاد

خطایی در کار نیست!
    صفحه ی پیش فرضی وجود ندارد (معرفی نشده) که بتواند اجرا شود.

آیا File Not found جزء خطاها به شمار نمی آید ؟!!! از شما بعیده !!!

دوست خوبم!
    میشه بفرمایید دوستمون در کجا فرمودند که خطای "File Not Found" رخ میده؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ماهشهر
    از توجه شما متشکرم.
    صفحه اول من با پسوند htmlاست که باز می شود.اما در قسمت عضویت سایت از این webapplicationاستفاده کردم.که پیغام خطای زیر را می دهد.Server Error in '/' Application.

مرسی

عزیز جان نمایش خطای اتفاق افتاده در webconfig یا machineConfig غیر فعال شده , باید اصل متن خطای دریافتی رو بدی تا کمکت کنم !!!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ماهشهر
    من در webconfigقسمت مربوط به نمایش خطا را offگذاشتم.اما باز همین پیغام را به من نمایش می دهد.باید تنظیمات دیگری هم انجام دهم؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •