نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: نظر خواهی در مورد روش ارسال فایل روی سرور در برنامه

کاربر دائمی آواتار Xcalivorse
    محل زندگی
    Kernel32.dll

Question نظر خواهی در مورد روش ارسال فایل روی سرور در برنامه

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    در برنامه ای که مینویسم نیاز دارم کاربر فابل هایی رو توسط برنامه روی سرور بفرسته.
    تنظیمات ftp رو انجام دادم و هیچ مشکلی ندارم. من این کار رو در حال حاضر با استفاده از برنامه نویسی دات نت و با استفاده از کلاس های موجود برای کار با ftp انجام میدم. اما مشکلاتی هست از جمله پروسه طولانی که برای دانلود کردن فابل ها روش استفاده از ftp داره.
    به ذهنم رسید که یک Store Procedure رو به عناون یک ESP با #C طراحی کنم و در sql اضافه کنم. فایل ها رو به اون بدم و اون روی فولدر مورد نظر من قرار بده.اینطوری مدیریت بسیار جامع تر و متمرکز تری در موزد ارسال فایل ها و غیره داریم
    حالا سوال
    میدونم که ترافیک تبادلی شبکه در این روش با روش ftp فرقی نداره ولی میخوام بدونم آیا SQL Server رو اونقدری مشغول میکنه که مقرون به صرفه نباشه یا نه ؟
    سرور من از نظر سرعت مشکلی نداره. ولی تعداد زیادی کاربر باهاش کار میکنن و اتصالات از طریق شبکه اینترنت هست.
    اگر از دوستان کسی هست که روش بهتری سراغ داره لطفا بگه.
    با تشکر از همه شما عزیزان

کاربر دائمی آواتار alimanam
    محل زندگی
    لندن

نقل قول: نظر خواهی در مورد روش ارسال فایل روی سرور در برنامه

با سلام

روشی که استفاده کردین یک روش معمول برای این منظور هستش ( روش انتقال داده روی شبکه به وسیله پروتکل FTP ) من به درستی منظور شما رو در مورد استفاده از SQL برای انتقال داده متوجه نشدم . ولی چیزی که با قاطعیت میشه در موردش صحبت کرد اینه که اگه تعداد کاربرانی که مجوز ارسال و دریافت فایل اون هم فایل های حجیم ( با توجه به این جمله شما " پروسه طولانی که برای دانلود کردن فابل ها روش استفاده از ftp داره " ) دارن زیاد باشه روشی که در ادامه گفتین ( استفاده ار SQL ) نمیتونه راه کار بهینه ایی باشه چون هم باید فکر حجیم شدن دیتابیس باشین هم اینکه سرعت دریافت فایل از درون دیتابیس نمیتونه از پروتکل یاد شده بیشتر باشه با توجه به این که دسترسی به دیتابیس هم به صورت ریموت صورت میگیره . اگر قسمتی رو من درست متوجه نشدم شما اصلاح کنید .

موفق باشید./

کاربر دائمی آواتار Xcalivorse
    محل زندگی
    Kernel32.dll

دوست عزیز من نمیخوام فابل ها رو توی SQL ذخیره کنم. میخوام فایل رو به یک Store Procedure در SQL ارسال کنم تا اون Store Porcedure فایل رو برام روی دیسک سرور ذخیره کنه.

کاربر دائمی آواتار alimanam
    محل زندگی
    لندن

با سلامی 2 باره

دوست عزیز من نمیخوام فابل ها رو توی SQL ذخیره کنم. میخوام فایل رو به یک Store Procedure در SQL ارسال کنم تا اون Store Porcedure فایل رو برام روی دیسک سرور ذخیره کنه.
    خوب بعد از ذخیره شدن فایل روی سرور با چه متدی میخوای فایل رو دانلود کنین ؟ پروتکل های دریافت و ارسال داده برای این منظور طراحی و توسعه داده شدن , آیا شما روش دیگری مد نظرتونه ؟ لطفاً بیشتر توضیح بدین .

موفق باشید./

تاپیک های مشابه

1. گفتگو: نظر خواهی در مورد استفاده از typed-dataset به عنوان لایه DAL
    نوشته شده توسط iman_ad در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 30 آذر 1387, 17:54 عصر
  2. نظر خواهی در مورد نحوه نوشتن برنامه
    نوشته شده توسط nanocycle در بخش برنامه نویسی در 6 VB
    پاسخ: 10
    آخرین پست: دوشنبه 30 اردیبهشت 1387, 22:10 عصر
  3. نظر خواهی در مورد word در برنامه
    نوشته شده توسط miladr در بخش VB.NET