صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 53

نام تاپیک: قيمت‌گذاری روی پروژه‌ی حسابداری

قيمت‌گذاری روی پروژه‌ی حسابداری

سلام، اگه می‌شه رو اين پروژه قيمت بذاريد. می‌خوام يه معياری دستم باشه. برنامه‌ی من يه برنامه‌ی حسابداری فروشگاهی هست با اين امكانات مشخص: تعريف كالاها، تعريف انبار (تعداد موجود در انبار از هر كالا، تعداد فروش از هر كالا)، صدور فاكتور برای مشتری هنگام خريد، امكان استفاده از باركدخوان. (هيچ‌گونه گزارش‌گيری اضافی از من نخواستند به جز همون موجودی انبار و ديگه اينكه برنامه صددصد () تك‌كاربره هست)
    ابزارهای مورد استفاده‌ی من: C#‎/SQL server

نقل قول: قيمت‌گذاری روی پروژه‌ی حسابداری

خب با اين تفاسير كسي كه سفارش داده حتما هيچ ديدي نسبت به نرم افزارهاي حسابداري نداشته چرا كه توي همين نيازهاي كمي كه از شما خواسته شده خيلي از حالتهاي خاص نيازهاي سيستمشو نميدونسته:
    حواله انبار-فاكتور خريد-فاكتور برگشت از فروش-فاكتور برگشت از خريد-ثبت دريافت نقدي بصورت حواله (دستگاه كارتخوان)-ثبت مشخصات مشتري و ... كه شما ميتونيد متقاعدش كنيد كه الزاما در برنامه استفاده ميشه. و اما قيمت پيشنهادي:
    با سورس و حق لايسنس: 2.500.000 تومان
    بدون سورس و حق لايسنس: 700.000 تومان

نقل قول نوشته شده توسط ali_habibi1384 مشاهده تاپیک
    حواله انبار-فاكتور خريد-فاكتور برگشت از فروش-فاكتور برگشت از خريد-ثبت دريافت نقدي بصورت حواله (دستگاه كارتخوان)-ثبت مشخصات مشتري و ...
    ممنون از كمكتون. فقط بعضی از اين اصطلاحات برام گنگه چون زياد به حسابداری وارد نيستم (و می‌خوام بشم) كتابی، لينكی سراغ دارين كه فقط مبانی رو گفته باشه تا كارم راه بيفته؟

کاربر دائمی آواتار PetekDincos
    محل زندگی
    توهم

با سلام
    با سورس و حق لايسنس: 2.500.000 تومان
    مگه به مشتری سورس هم می دن و یا اینکه حق لایسنس (یعنی اینکه مشتری برنامه ای که نوشتی رو بر داره بفروشه)
    در ضمن این قیمتی که مگید این رو هم لحاظ کنید که این یه نرم افزار شخصیه و برای یه شخص نوشته شده و شاید به کس دیگه نشه فروختش
    به نظر من قیمت 2 تا 3 تومن بدون سورس و حق لايسنس مناسبه
    با تشکر

قیمت 2 تا 3 تومن بدون سورس و حق لايسنس
    يعنی مشتری واقعاً برای حداقل آپشن‌ها، اين همه پول می‌ده؟! همونطور كه خودتون گفتيد برای شخص نوشته می‌شه نه افراد حقوقی و شركتها. به نظرم اين قيمت يه كم اروپايیه!

کاربر دائمی آواتار حسین شهریاری
    محل زندگی
    ایران

البته روی پروژه نرم افزاری واقعا نمیشه قیمت حقیقی گذاشت!
    ولی با این تفاسیر، اگه قیمت نزدیک به انصاف را بخاین همون 2 تا 2.5 میلیون منصفانه هست ولی فکر نکنم این پول را بهتون بدن.
    یه نگاهی به میزان درک و شعور طرف مقابل بکنین و زمانی را هم که مصرف شده بسنجید، اگه دیدد شعور و درکشون پایین هست و اون پول را به شما نمیدن و شما هم نمیخای پروژه را از دست بدید 700 هزار تا 1 میلیون هم برای نسخه اول میتونه خوب باشه.
    ولی من کلا پیشنهاد میکنم به فکر تولید و فروش انبوه باشید.

من کلا پیشنهاد میکنم به فکر تولید و فروش انبوه باشید
    در آينده‌ همين كارو می‌خوام بكنم. ولی مشكل كپی شدن برنامه چی؟ يعنی قفل نرم‌افزاری براش بسازم يا يه راهكار ديگه؟ اگه منظور قفله با چه ابزاری؟

نقل قول نوشته شده توسط PetekDincos مشاهده تاپیک
    با سلام

مگه به مشتری سورس هم می دن و یا اینکه حق لایسنس (یعنی اینکه مشتری برنامه ای که نوشتی رو بر داره بفروشه)
    در ضمن این قیمتی که مگید این رو هم لحاظ کنید که این یه نرم افزار شخصیه و برای یه شخص نوشته شده و شاید به کس دیگه نشه فروختش
    به نظر من قیمت 2 تا 3 تومن بدون سورس و حق لايسنس مناسبه
    با تشکر
    بله حق لايسنس و سورس هم ميفروشند. من خودم يه مشتري داشتم كه حسابدار بود و چون قبلا برنامه حسابداري براش نوشته بودند و طرف ايران نبود و سورس هم نداشت ديگه نتونست اونو ادامه بده و بفكر طراحي برنامه اي جديد افتاد و برنامه رو با حق نشر و سورس از من خواست.
    قيمتي كه من گفتم براي يه شخص حقيقي هست و البته سازمانها و نهادها قيمتشون فرق ميكنه.
    بعضا كساني كه براي خريد يه نرم افزار سفارشي اقدام ميكنند براي اينكه بتونن به همكارانشون بفروشند چرا كه نيازهاي هم رو ميدونند. از اون گذشته با توجه به حرف خودتون كه برنامه شخصي هست و به شخص خاص ديگه اي نميشه فروختش نگهداشتن سورس و حق نشرش سودي به حال شما نخواهد داشت جز يك مبلغ پشتيباني سالانه كه اجبارا با شما قرارداد خواهد بست در غير اونصورت هم براي پشتيباني بازهم شما 99% احتمال انتخاب شدن داريد چرا كه برنامه ساخته دست خود شماست.

من یه برنامه برای آموزش پرورش برداشته ام 400 گرفتم که اصلا ارزش کار رو نداشت یه رابط هم بود که 300 برا خودش زد. این کار رو بیشتر برای اعتبار برداشته ام...
    ولی بازم نسبت به کار خیلی پایین گفتم نمیدونم چرا ترس گفتن قیمت بالا رو دارم...

نقل قول نوشته شده توسط samadblaj مشاهده تاپیک
    من یه برنامه برای آموزش پرورش برداشته ام 400 گرفتم که اصلا ارزش کار رو نداشت یه رابط هم بود که 300 برا خودش زد. این کار رو بیشتر برای اعتبار برداشته ام...
    ولی بازم نسبت به کار خیلی پایین گفتم نمیدونم چرا ترس گفتن قیمت بالا رو دارم...
    وقتي با ترس قيمت پايين رو ميديد طرف هم با ترس پولو به شما ميده(چون فكر ميكنه كار شما خوب نيست كه قيمت اينقد پايينه)
    جدا از اينكه كلا نهاد آموزش پرورش با گدايي پول پرداخت ميكنه نرم افزار سفارشي هر قدر هم كوچيك از 500 كمتر نيست. مگر اينكه پروژه يا تمرين دانشجويي باشه.
    واسه كارتون ارزش قايل باشد تا براش پول بدند.

نقل قول نوشته شده توسط ali_habibi1384 مشاهده تاپیک
    وقتي با ترس قيمت پايين رو ميديد طرف هم با ترس پولو به شما ميده(چون فكر ميكنه كار شما خوب نيست كه قيمت اينقد پايينه)
    جدا از اينكه كلا نهاد آموزش پرورش با گدايي پول پرداخت ميكنه نرم افزار سفارشي هر قدر هم كوچيك از 500 كمتر نيست. مگر اينكه پروژه يا تمرين دانشجويي باشه.
    واسه كارتون ارزش قايل باشد تا براش پول بدند.
    ممنونم آقای حبیبی آره بخدا هیچ ارزش کار رو نداره شایدم به بی ارزش بودن کار من فکر کنند دیگه چاره ای ندارم باید فردا برم قرارداد ببندم تقریبا کار رو شروع کردم...
    امیدوارم به خیر بگذره زود از این گروژه خلاص شم.
    دیگه زیر کار اینجوری نمیرم چون تا تومن هم میشد به سادگی ازشون گرفت وقتی گفتم 400 انگاری از خداشون بوده حالا خوب شد دلال هم یه 300 گرفت و گر نه فکر میکردند چروژه دانشجویی هستش... دی: چون به عنوان کار اول برای این جور اداره ای هست خیلی ری گرافیک و امکانات تمرکز کرده ام ...

کاربر دائمی آواتار majid_i68
    محل زندگی
    گچساران

اگه کسی خواست من 25000 تومان ..با تمام امکانات ..با رنگ بندی انتخابی ..برایش مینویسم این پروزه حسابداری رو.......

25000 تومان
    يه بار ديگه صفراشو چك كن! مطمئنی درستند؟ من می‌خوام!

کاربر دائمی آواتار alias136790
    محل زندگی
    جنوب

منم یه برنامه حسابداری فروشگاهی ساده با گرافیک نسبتا خوب نوشتم با این امکانات: تعریف فروشنده و خریدار، تعریف گروه کالا و کالای موجود و کالای موردنیاز،خریدو فروش، بازگشت از خرید و فروش،بستانکاری وبدهکاری و شامل گزارش از خرید و فروش و بازگشت از خریدو فروش هست.
    ابزارهای بکار رفته هم : C#‎ ،SQL Server,Fast Report
    بنظرتون چه قیمتی میشه رو این برنامه گذاشت ؟
    و اینکه سایتی جایی برای فروش این برنامه سراغ دارین؟

دوستان ، من کلا خیلی کم پست میزنم و بیشتر مطالعه میکنم ، فقط یک نکته رو بگم ،

لطفا با دادن قیمت های پایین بازار رو خراب و نون برنامه نویس های بعد از خودتون رو آجر نکنید !

لطفا با دادن قیمت های پایین بازار رو خراب و نون برنامه نویس های بعد از خودتون رو آجر نکنید !
    بله درست میگید ولی مجبور شدم و خودمم از این کارم پشیون شدم الان به نظرم ارزش این کار 2 تومن بود....

بله درست میگید ولی مجبور شدم و خودمم از این کارم پشیون شدم الان به نظرم ارزش این کار 2 تومن بود....

نقل قول نوشته شده توسط Kamal_camaro مشاهده تاپیک

بعضی وقتا خیلی فرهنگ طرف مقابل مهمه

بعضی وقتا هم نیاز مالی برنامه نویس و تجربش

بعضی ام که فکر می کنن این اینترنت چیه که همه ای برنامه ها مجانی توش ریخته . اینو خیلی شنیدم (اینکه تو اینترنت پره)! ولی جناب شاید برنامه حسابداریش از تو جاسوسی کنه!

هر برنامه نویسی جدا از تجربش و سوادش وقتی تو این کار وارد میشه باید به فکر افراد همکارشم باشه با قیمت پایین دادن و این بحث ها باعث ضرر زدن به همه میشه خوب کار رو به همون قیمت انجام بده ...

اول ببین چند میده و بعد رو پروژه با در نظر گرفتن قیمت کار کن ...

من خودم وقتی تازه شروع کردم پول کم میگرفتم (مفت مجانی) برای شروع کار مشکلی نداره ولی باید به مشتری بگی چون کارهای اولته ارزون میگیری ولی بقیه که حرفیا این قیمتها رو نمیدنا ... (اگه اینو بگی میگه تو تازه کاری بلد نیستی! اینم یکی از مشکلات ماست دیگه....!)!

بعضی وقتا خیلی فرهنگ طرف مقابل مهمه

بعضی وقتا هم نیاز مالی برنامه نویس و تجربش

بعضی ام که فکر می کنن این اینترنت چیه که همه ای برنامه ها مجانی توش ریخته . اینو خیلی شنیدم (اینکه تو اینترنت پره)! ولی جناب شاید برنامه حسابداریش از تو جاسوسی کنه!

هر برنامه نویسی جدا از تجربش و سوادش وقتی تو این کار وارد میشه باید به فکر افراد همکارشم باشه با قیمت پایین دادن و این بحث ها باعث ضرر زدن به همه میشه خوب کار رو به همون قیمت انجام بده ...

اول ببین چند میده و بعد رو پروژه با در نظر گرفتن قیمت کار کن ...

من خودم وقتی تازه شروع کردم پول کم میگرفتم (مفت مجانی) برای شروع کار مشکلی نداره ولی باید به مشتری بگی چون کارهای اولته ارزون میگیری ولی بقیه که حرفیا این قیمتها رو نمیدنا ... (اگه اینو بگی میگه تو تازه کاری بلد نیستی! اینم یکی از مشکلات ماست دیگه....!)!
    سلام دوست عزیز ممنونم بابت توضیحاتت...
    من خودم توی دادن قیمت به مشتری مشکل دارم و همیشه یه قیمت پایین میدم که اصلا به ارزشش نمی ارزه. ولی دیگه برای منم ارزش نداره نمیشه با این قیمت ها کار کرد آدم از کار زده میشه وقتی ارش کار پایین باشه...
    6 روز دیگه باید پروژه رو تحویل بدم هنوز وقت نکردم برای قرارداد نهایی برم.
    درست میگید اگه به مشتری بگیم به عنوان کارای اول پایین میگیرم میگه تازه کاری و بدرد این کار نمیخوری اگه قیمت بالا بگم از انجام کار منصرف میشه...
    ولی از این به بعد باید یه قیمت مناسب داد...به ارزش کار و باور کنید قیمت پایین ارزش برنامه نویسی رو نداره باور کنید اینجا همه ارزوی یک برنامه نویسی رو دارند ارزش کار برنامه نویس بالاست...
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار hossein_sh2008
    محل زندگی
    استان فارس

سلام
    دوستان اینو بگم که محل و شهر فروش و افرادی که به نرم افزار نیاز دارند هم فرق میکنه
    من خودم یه نرم افزار دو سه سال قبل با ویژوال بیسیک (البته حرفه ای) برای مدیریت عکاسی نوشتم ولی باورتون میشه 40 تومن بیشتر نشد ازشون بگیری،آخه بعضی جاها مثل شهرستان ما کسی پول بابت برنامه نمیده.
    یک مینی حسابدار کافی شاپ نوشتم 30- 40تومن

ولی الان یه مدت هست با سی شارپ یک برنامه حسابداری دارم می نویسم با امکانات خوب(ثبت مشتری-ثبت گروه کالا-ثبت کالا-ثبت بانک-ثبت اسناد دریافتی-اسناد پرداختی-صندوق-مدیریت چکهای سررسید-پرداختی و دریافتی نقدی-گزارش از بدهکاران،بستانکاران و صورتحاب اونها ،ثبت هزینه ها و گزارشاتش-ارسال پیامک به بدهکاران و .. و امکانات جانبی ارسال پیامک گروهی و تکی-ثبت سایت-ثبت نامه ها-ارسال ایمیل و... نمی میشه دوستان نظر خودشون رو بگن ونمی دونم چند قیمت گذاری میشه
    با تشکر

21. جمعه 18 اسفند 1391, 16:24 عصر

اگه یه حسابداری ساده اینهمه قیمتشه, یه برنامه کامل و بی نقص حسابداری (سطح متوسط) برای یه فروشگاه معمولی قیمتش چنده؟

کاربر دائمی آواتار fool66
    محل زندگی
    Telegram.me/programmerirani

من اگه بودم ومی تونستم اصولی و دقیق بنویسم زیر 6 میلیون نمی نوشتم البته بستگی به مشتری داره ولی خب دیگه یو هم زحمت کشیدی

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    Tehran

سلام
    الان 1 میلیون سایت جوملا هم بالا نمیارن ، چه برسه برنامه نویسی و نوشتن یک سیستم(طراحی ، کد نویسی و کلی چیزه دیگه ......)
    خودتونو دست کم نگیرید ، به سایت 2 تا شرکت سر بزنید ، ساده ترین سیستم رو خیلی بیشتر از این حرفا میفروشن.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

بدون لایسنس و سورس ۷۰۰ و سالی ۳۰۰ برای پشتیبانی
    با سورس ۲۰۰۰ و پشتیبانی هم با خودش

دوستان این لایسنس که میگید منظورتون کدش هست یا چیز دیگه ای؟
    اگه منظور کد برنامه ست که طرف همینجورش هم میتونه از روی برنامه کپی بگیره و بفروشه به همکاراش!
    اگه لایسنس چیز دیگه ای هستش لطفا توضیح بدید چیه و چطوریاست، با تشکر

محل زندگی
    /dev/null

لایسنس یعنی حق قانونی فروش یا انتشار برنامه یا کد برنامه
    http://en.wikipedia.org/wiki/Software_license

28. شنبه 19 اسفند 1391, 21:30 عصر

دلیل
    فاقد محتوای فنی

29. شنبه 19 اسفند 1391, 21:32 عصر

دلیل
    فاقد محتوای فنی

نقل قول نوشته شده توسط FastCode مشاهده تاپیک
    لایسنس یعنی حق قانونی فروش یا انتشار برنامه یا کد برنامه
    http://en.wikipedia.org/wiki/Software_license
    از اون جهت که بعله، اما منظورم داخل کشور هستش چون تا اونجایی که من میدونم و خودمم استفاده میکنم چیزی که قفل نشکن نداشته باشه مال همه ست و سازندش حقی توش نداره (البته متاسفانه)، مثل ویندوز
    اگه مشتری من برنامه ی منو بفروشه مگه میتونم ازش شکایت کنم و یا اصلا مگه من میتونم با خبر بشم که کی نرمافزار منو فروخته؟
    با تشکر مجدد
    آخرین ویرایش به وسیله mjsanam : شنبه 19 اسفند 1391 در 23:11 عصر

محل زندگی
    /dev/null

فقط کافیه صبر کنی ارور بده.
    هیچ کس کل سرمایش رو اینطوری توی ریسک نمیزاره.

کاربر دائمی آواتار zayens
    محل زندگی
    تهران - بهارستان

Wink نقل قول: قيمت‌گذاری روی پروژه‌ی حسابداری

آقایون
    خانوما

لیدیز اند جنتلمن
    اگه یه بار برین بازار بگردین اونوقت می بینین که یه میلیارد تا برنامه حسابداری کامل و بی نقص و تست شده مثل (آسان،سدنا،آسمان، رافع، هلو، چرتکه و .....) با قیمت زیر 100 هزار تومن! داره تو بازار عرضه میشه اونوقت انتظار دارین یکی بیاد برنامه شمارا با این قیمتا بخره!!
    شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی ...
    مگه مغز خر خوردن که بیان برنامه شما را با این مبالغ بخرن
    1 ملیون!!
    دو و نیم میلیون!!
    .
    .
    خودتونو برا این یکی آماده کنین
    6 میلیون

نقل قول نوشته شده توسط fool66 مشاهده تاپیک
    من اگه بودم ومی تونستم اصولی و دقیق بنویسم زیر 6 میلیون نمی نوشتم
    اگه میتونستی؟
    خیلی باحالی
    آرزو بر جوانان عیب نیست سعیتو بکن

نقل قول نوشته شده توسط behrozi.ir مشاهده تاپیک
    الان 1 میلیون سایت جوملا هم بالا نمیارن خودتونو دست کم نگیرید
    با جمله آخرت خیلی حال کردم!!

نقل قول نوشته شده توسط حسین شهریاری مشاهده تاپیک
    ولی با این تفاسیر، اگه قیمت نزدیک به انصاف را بخاین همون 2 تا 2.5 میلیون منصفانه هست ولی فکر نکنم این پول را بهتون بدن.
    دیگه نمیتونم جلو خودمو بگیرم...پکیدم از خنده... اینجا دیگه کجاست!!!!
    چقدر مطالب طنز توی این تاپیک پیدا میشه
    خدا خیرتون بده

نقل قول نوشته شده توسط hossein_sh2008 مشاهده تاپیک
    من خودم یه نرم افزار ... نوشتم ولی باورتون میشه 40 تومن بیشتر نشد ازشون بگیری
    یک مینی حسابدار کافی شاپ نوشتم 30- 40تومن
    ولی الان یه مدت هست با سی شارپ یک برنامه حسابداری دارم می نویسم با امکانات خوب
    میشه دوستان نظر خودشون رو بگن ونمی دونم چند قیمت گذاری میشه
    عزیزم نگران نباش این یک را احتمالا 60- 70 تومن ازت میخرن
    (چون سفارشی نیست و چون نمونشم برا دانلود زیاده)

نقل قول نوشته شده توسط mjsanam مشاهده تاپیک
    اگه یه حسابداری ساده اینهمه قیمتشه, یه برنامه کامل و بی نقص حسابداری (سطح متوسط) برای یه فروشگاه معمولی قیمتش چنده؟
    والا به قرآن! بالاخره یکی یه حرف حساب زد

نقل قول نوشته شده توسط majid_i68 مشاهده تاپیک
    اگه کسی خواست من 25000 تومان ..با تمام امکانات ..با رنگ بندی انتخابی ..برایش مینویسم این پروزه حسابداری رو.......
    دمت گرم زدی تو خال
    به تو میگن برنامه نویس ... به بقیه هم میگن خیال پرداز!

و در آخر قیمت برنامه نوشته شده طبق این تفاسیر و با این امکانات(در واقع با این بدون امکانات!!) حدوده 15 یا 20 هزار تومن بیشتر نی ارزه
    وبازم اینو یادتون باشه که
    نقل قول نوشته شده توسط حسین شهریاری مشاهده تاپیک
    ولی با این تفاسیر، فکر نکنم این پول را بهتون بدن.

محل زندگی

بله دیگه جواب همه رو دادن جناب zayens

این برنامه ای که میگی 40 تومن پس برنامه ای که به من گفتن با هزار تومن حله

جناب zayens شما که دستتون توی کارای خیره و قیمت تعیین میکنی من 100 هزار تومن میدم برنامه منو برام بنویس نسبت به برنامه ای که گفتی 40 تومن هیچی نداره

1- مشخصات خریدار ثبت کنه :
    اسم شرکت
    نام و نام خانوادگی مسئول شرکت
    تلفن و آدرس
    2- همونایی که برای خریدار ثبت می کنه برای مشتری ها هم ثبت کنه
    3- کالای ورودی رو ثبت کنه
    فروشنده
    کد کالا
    نوع کالا
    تعدادش در (بسته ، کارتن ، مادر کارتن و تعدادش در هر بسته)
    تاریخ تولید
    تاریخ انقضا
    اشانتیون ها رو ثبت کنه
    ضایعات
    4- خروجی انبار رو ثبت کنه
    مشخصات خریدار
    کد کالا
    نوع کالا
    تعدادش در (بسته ، کارتن ، مادر کارتن و تعدادش در هر بسته)
    اشانتیون ها
    5- موجودی انبار
    6- گزارشگیری

پیشاپیش ممنون از اینکه با این قیمت ها برنامه می نویسی

محل زندگی
    /dev/null

پشتیابنی و قابلیت تغییر در برنامه قیمت رو تایین میکنن.نه تعداد امکانات

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط FastCode مشاهده تاپیک
    پشتیابنی و قابلیت تغییر در برنامه قیمت رو تایین میکنن.نه تعداد امکانات

یعنی جناب zayens پشتیبانیشون ضعیفه که قیمتاش اینقدر پایینه؟

یا برنامه شی گرا نمی نویسنه که راحت بشه تغییرش داد ؟!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    به جبر روزگار تهران هستم.

نقل قول نوشته شده توسط zayens مشاهده تاپیک
    آقایون
    خانوما

لیدیز اند جنتلمن
    اگه یه بار برین بازار بگردین اونوقت می بینین که یه میلیارد تا برنامه حسابداری کامل و بی نقص و تست شده مثل (آسان،سدنا،آسمان، رافع، هلو، چرتکه و .....) با قیمت زیر 100 هزار تومن! داره تو بازار عرضه میشه اونوقت انتظار دارین یکی بیاد برنامه شمارا با این قیمتا بخره!!
    شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی ...
    مگه مغز خر خوردن که بیان برنامه شما را با این مبالغ بخرن
    1 ملیون!!
    دو و نیم میلیون!!
    .
    .
    خودتونو برا این یکی آماده کنین
    6 میلیون

اگه میتونستی؟
    خیلی باحالی
    آرزو بر جوانان عیب نیست سعیتو بکن

با جمله آخرت خیلی حال کردم!!

دیگه نمیتونم جلو خودمو بگیرم...پکیدم از خنده... اینجا دیگه کجاست!!!!
    چقدر مطالب طنز توی این تاپیک پیدا میشه
    خدا خیرتون بده

عزیزم نگران نباش این یک را احتمالا 60- 70 تومن ازت میخرن
    (چون سفارشی نیست و چون نمونشم برا دانلود زیاده)

والا به قرآن! بالاخره یکی یه حرف حساب زد

دمت گرم زدی تو خال
    به تو میگن برنامه نویس ... به بقیه هم میگن خیال پرداز!

و در آخر قیمت برنامه نوشته شده طبق این تفاسیر و با این امکانات(در واقع با این بدون امکانات!!) حدوده 15 یا 20 هزار تومن بیشتر نی ارزه
    وبازم اینو یادتون باشه که

سلام.
    چی میگی واسه خودت 15 تا 20 تومن؟
    فکر کردی یه نفر تا 3 شب بیدار میمونه و برنامه مینویسه واسه 20 تومن؟. فکر کردی هیچکی تو این دنیا نمی فهمه و توهمی هستن و فقط تو یه رئالیسمی؟. وقتش رسیده که جمله خودتو پس بگیری : "شتر در خواب بیند پنبه دانه * گهی قپ قپ خورد گه دانه دانه".
    الان چندتا شرکت کامپوننت سازی داریم؟. اگه بخوان مثل تو فکر کنن باید هر شرکت بگه چون نمونه مشابهش تو بازار هست حدودا بفروشش 7 دلار (به قیمت حال حاضر).
    جای تو باشم میرم کارگری که به ازای هر روز حدودا 30 تومن گیرت بیاد نه اینکه روزها فکرتو مشغول نوشتن یه برنامه کنی و به 20 تومن راضی باشی.
    مارک تواین : بهتر است دهانت را ببندي و احمق بنظر برسي، تا اينكه بازش كني و همه بفهمند كه براستي احمقي!

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط veniz2008 مشاهده تاپیک
    مارک تواین : بهتر است دهانت را ببندي و احمق بنظر برسي، تا اينكه بازش كني و همه بفهمند كه براستي احمقي!
    بابا دیگه بازار رو خراب نکن بزار کار منو انجام بده

دوستان این بنده خدا دوست داره با این نرخ کار کنه شما هم یه کاری کنید که ضرر نکنید پروژه بیارین بدین ایشون
    اینطوری که ایشون گفتن بهترین برنامه با برنامه نویسی ایشون بالای 100 تومن نمیزنه ، شما هر چی پروژه رو بگیرن بدون هدر دادن وقت صاحب سود کلان میشین فقط واسطه باشین

جای تو باشم میرم کارگری که به ازای هر روز حدودا 30 تومن گیرت بیاد نه اینکه روزها فکرتو مشغول نوشتن یه برنامه کنی و به 20 تومن راضی باشی.

این خیلی سخته باید تمرکز بالایی داشته باشی ( دو سال سابقه کار دارم دیگه )

محل زندگی
    /dev/null

@zayens
    میخواهید با یک مسابقه بهتون نشون بدم قیمت های مثل شما رو چه کسایی میدن؟
    من میدونم شما چطوری کد میزنی که با این قیمت در میاد.
    سه شنبه DFTM چطوره؟
    فیلمش رو میزاریم اینجا.
    آخرین ویرایش به وسیله FastCode : یک شنبه 20 اسفند 1391 در 12:32 عصر

محل زندگی
    تهران - بهارستان

نقل قول نوشته شده توسط fool66 مشاهده تاپیک

جناب zayens شما که دستتون توی کارای خیره و قیمت تعیین میکنی من 100 هزار تومن میدم برنامه منو برام بنویس نسبت به برنامه ای که گفتی 40 تومن هیچی نداره
    صد هزار تومن!! چه سخاوتمند! ولی من الان درگیر یه پروژه فوق بزرگ هستم با حدود 100 تا فرم و الگوریتمهای دردسرساز
    معذرت میخوام
    عوضش یه نفر هست که حاضره ارزونتر هم بگیره و کار شما را انجام بده

نقل قول نوشته شده توسط majid_i68 مشاهده تاپیک

محل زندگی
    تهران - بهارستان

نقل قول نوشته شده توسط veniz2008 مشاهده تاپیک
    سلام.
    چی میگی واسه خودت 15 تا 20 تومن؟
    فکر کردی یه نفر تا 3 شب بیدار میمونه و برنامه مینویسه واسه 20 تومن؟. فکر کردی هیچکی تو این دنیا نمی فهمه و توهمی هستن و فقط تو یه رئالیسمی؟.
    از کوزه همان برون تراود که دروست
    جواب ابلهان خاموشی است

محل زندگی
    تهران - بهارستان

یه سوال!!!
    کدوماتون تا حالا یه برنامه نوشته (تنهایی و بدون کار گروهی) بعدش بالای دو و نیم فروخته؟

فک کنم veniz2008 چند تا فروخته باشه
    .
    هدف من مسخره کردن کسی نبود دوستان و من به کسی بی ادبی نکردم
    فقط خواستم به خودتون بیاین و کمی واقع بین باشین
    .
    .
    ایجاد برنامه هایی با قیمتای میلیونی من نمیگم نیست بلکه میگم اگر تنهایی ایجاد بشه خیلی وقت میبره(چندی ماه) که اینجوری 6 میلیونم کمه واسش و نمی ارزه
    مگه اینکه بشه فروش عمده کرد
    ولی بازم سر حرفم هستم و میگم برنامه ای را که میشه دو سه هفته ای نوشت مفت نمی ارزه(اگر هم بیارزه ارزونه )

کاربر دائمی
    محل زندگی
    به جبر روزگار تهران هستم.

از کوزه همان برون تراود که دروست
    جواب ابلهان خاموشی است
    کافر همه را به کیش خویش پندارد.
    بیا یه داستان با هم بخونیم :
    میگویند اسکندر قبل از حمله به ایران درمانده و مستأصل بود. ازمشاوران خود
    پرسیدچگونه باید بر مردمی که از مردم من بیشتر میفهمند حکومت کنم؟
    یکی از مشاوران میگوید: « کتابهایشان را بسوزان. بزرگان و خردمندانشان را بکش
    و دستور بده به زنان و کودکانشان تجاوز کنند».
    اما یکی دیگر از مشاوران پاسخ میدهد :
    «نیازی به چنین کاری نیست. از میان مردم آن سرزمین، آنها را که نمی فهمند و
    کم سوادند، به کارهای بزرگ بگمار. آنها که می فهمند و با سوادندبه کارهای
    کوچک و پست بگمار. بی سوادها و نفهم ها همیشه شکرگزار تو خواهند بود....».

خاک تو سر اون کنن که کار فوق بزرگش رو به دست تو داده. الان بازخورد این داستان رو داریم در جامعه می بینیم. مواظب زنجیرت باش فکر میکنم داره پاره میشه.
    یه سوال!!!
    کدوماتون تا حالا یه برنامه نوشته (تنهایی و بدون کار گروهی) بعدش بالای دو و نیم فروخته؟
    چند وقت پیش آقای یونس صفایی یه برنامه رو که خودش در دو ماه ساخته بود (روزی 14 ساعت) به سه شرکت با قیمت 60 میلیون فروختن.
    اما در مورد خنده های زیادت هم این به نظرم جالب اومد که بزرگی میگه :
    "هيچ‌كس به اندازه‌ي كسي كه چيزي براي ارائه كردن ندارد، نيازمند لبخند نيست."
    باید بخندی چون پوچی و چیزی واسه ارائه کردن نداری.
    دنیا متعلق به شماهاست. شماها که موقع تقسیم عقل تو صف حلیم بودید!
    آخرین ویرایش به وسیله veniz2008 : یک شنبه 20 اسفند 1391 در 17:30 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

با تشکر از veniz2008 عزیز!
    حرف های قشنگ و منطقی زدی.یاد حرف دکتر شریعتی افتادم:یاد گرفته ام با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خودش خوشبخت زندگی کند.
    اینجا کسی حق ندارد کسی را مسخره کند به هیچ عنوان،هرکی نظره خودشو داره نظرشم برای خودش محترمه.شما برو همون پروژه 100 فرمی خودتو درست کن وقتتم برای مسخره کردن دیگران هدر نده و به جاش به فکره حل کردن الگوریتم های سختت باش!!!
    موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. درخواست کمک فوری برای قیمت گذاری روی پروژه
    نوشته شده توسط zxc_mehran در بخش توسعه وب (Web Development)
    پاسخ: 4
    آخرین پست: یک شنبه 09 مرداد 1390, 01:59 صبح
  2. گفتگو: نظر و قیمت گذاری روی پروژه دانشجویی
    نوشته شده توسط Morteza_s در بخش ارزیابی نرم افزار
    پاسخ: 7
    آخرین پست: شنبه 23 شهریور 1387, 16:08 عصر
  3. پروژه ی کامل پسورد گذاری روی فولدرها و فایل ها
    نوشته شده توسط HAIdle در بخش C#‎‎
    پاسخ: 9
    آخرین پست: سه شنبه 22 مرداد 1387, 19:06 عصر
  4. گفتگو: نظر و قیمت گذاری روی پروژه دانشجویی
    نوشته شده توسط Morteza_s در بخش VB.NET