مشاهده دست آورد نظرسنجی: آیا این کتاب می تونه مرجع جدیدی برای تازه کاران سی شارپ

رای دهنده
75. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

45 60.00%
  • خیر

4 5.33%
  • باید ادامه کتاب را ببینم و قضاوت کنم

26 34.67%
صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 182

نام تاپیک: آیا این کتاب می تونه جای کتاب هاشمیان رو برای شروع بگیره ؟

آیا این کتاب می تونه جای کتاب هاشمیان رو برای شروع بگیره ؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

به نظر شما کتاب " سی شارپ به زبان ساده " می تونه جایگزین مناسبی برای کتاب سی شارپ آقای هاشمیان باشه

دانلود 120 صفحه از کتاب ( کل کتاب 727 هست )

وب سایت این کتاب - W3-Farsi.com

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله اسماعیل ابراهیمی : شنبه 14 آذر 1394 در 17:10 عصر

نقل قول: آیا این کتاب می تونه جای کتاب هاشمیان رو برای شروع بگیره ؟

یاد رفت بگم که کتاب نهایی فکر کنم حدوود 1300 تا 1500 صفحه در میاد

خودم هم اولین رای مثبت رو میدم ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

سلام
    چند تا نکته رو می خواستم بگم، اول اینکه زمان همه چیز رو مشخص می کنه و مطلب خوب قطعاً توسط مخاطب کشف میشه، شک نکنید. در حقیقت افرادی که تازه شروع می کنند باید از این کتاب استفاده کنند تا به اصطلاح عیارش مشخص بشه. پس از الان پیش گویی رو برای خودم مجاز نمی دونم مخصوصاً اینکه کل کتاب رو ندیدم.
    دوم اینکه با توجه به سرفصل ها قطعاً یه سری مباحث جدید به این کتاب در مقایسه با سایر کتابها اضافه شده که اگه مثلاً آقای هاشمیان هم با 2010 کار می کردن این مطالب رو می آوردن (به احتمال زیاد). پس همونطور که گفتم تنها چیزی که می تونه کتاب ایشون را از سایر کتابها متمایز کنه نحوه بیان خوب و با جزئیات مطالب هستش.
    سوم با یه نگاه اجمالی به این چند صفحه متوجه شدم به خوبی به جزئیات اشاره شده و از کلی گویی پرهیز شده که امیدوارم تا انتها همینطور باشه. اما در مورد کد نویسی یه توصیه جدی و البته دوستانه داشتم اگه قراره تا آخر با Console کار پیش بره که مطمئن باشید استقبال نمیشه چون، بیشتر، کارهای تجاری و دارای رابط کاربری با سی شارپ نوشته میشن و معمولاً افراد تازه کار حوصله تبدیل کدهای Console رو ندارن و از کتاب زده می شن. ولی اگه بتونند (بتونید) از هر دو نوع کد استفاده کنند شاید یک مزیت برای کتاب باشه.
    چهارم اینکه ترجیح میدم با صراحت مطالب رو عرض کنم تا اینکه مجیز گو باشم، امیدوارم ناراحت نشده باشید. البته خوشحال میشم جواب شما رو ببینم.

سلام.

اول از همه تبریک میگم به شما و آقای یونس ابراهیمی به خاطر زحماتی که در این مورد کشیدید چون کار خیلی سنگین و با ارزشی هست (1400 صفحه ترجمه و تایپ و ... واقعا خسته نباشید داره !!!)

اما چند تا نکته :

اول اینکه کتاب آقای هاشمیان که واقعا کتاب جامع و مناسبی برای آموزش سی شارپ بود تقریبا داشت قدیمی میشد (آموزش سی شارپ 2005) و نیاز به یک کتاب جدیدتر احساس میشد.(هر چند بسیاری از مبانی مشترک هست) اما مهمترین چیزی که در کتاب آقای هاشمیان به چشم میاد سادگی و بیان عالی جزئیات در این کتاب هست که خیلی برای یک فرد مبتدی مهم هست. امیدوارم مطالب این کتاب هم تا جای ممکن ساده و قابل فهم توضیح داده بشه.

دوم اینکه با این چند صفحه ای که من از کتاب دیدم به نظرم بعد از سال ها که کتاب آقای هاشمیان در این زمینه الگو و مرجع بود این کتاب میتونه جایگزین به روز و مناسبی برای کتاب آقای هاشمیان باشه.

اما یک بحث خیلی مهم در مورد ترجمه متون وجود داره که به نظر من همیشه باید یک مترجم در زمینه ای که قراره متنی رو ترجمه کنه تخصص داشته باشه تا بدونه که چه اصطلاحاتی باید ترجمه بشه و چه اصطلاحاتی نباید ترجمه بشه. مثلا ترجمه ای که یک برنامه نویس از یک متن داره خیلی بهتر از ترجمه یک مترجم زبان هست.
    اینو گفتم چون نمیدونم آقای ابراهیمی که کتاب رو ترجمه کرده برنامه نویس هستند یا فقط مترجم.

همه چیز به نظرم خوب اومد فقط شاید بشه از فونت بهتری در کتاب استفاده کرد و یکم چیدمان متن و صفحات رو بهتر کرد. به هر حال کار بسیار ارزشمندی هست به امید اینکه این کتاب بتونه بهترین مرجع آموزش سی شارپ در ایران بشه.

باز هم از زحمات آقای یونس ابراهیمی و شما تشکر میکنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    به جبر روزگار تهران هستم.

سلام. واقعا نمیدونم چرا از عنوان تاپیک اصلا خوشم نیومد. چرا ما همش سعی داریم جای همدیگه رو بگیریم؟. همینکه خود شما میاید و چنین عنوانی رو انتخاب میکنید بطور ضمنی پذیرفتید که کتاب آقای هاشمیان یه کتاب خوب و محبوب هستش. حالا سوال من اینه : چرا این کتاب در کنار کتاب آقای هاشمیان جزء کتاب های برتر فارسی نباشه؟. بهر حال این کتاب اگر کتاب قدرتمندی باشه میتونه به عنوان یک مرجع دیگه در اختیار دوستان برنامه نویس قرار بگیره.(البته بپذیرید که با 69 صفحه نمیشه درباره این کتاب نظر قطعی داد ولی چیزی که در همین تعداد صفحه مشخصه اینه که ترجمه روان و زیبایی از مطلب صورت گرفته که نشان از تسلط مترجم و اشراف بر مفاهیم #C داره و سعی شده که مراحل کار به تفصیل بیان بشه تا یه شخص مبتدی کاملا با مطلب آشنا بشه) . من چون اصل سوال رو دارای اشکال می بینم بنابراین به هیچ گزینه ای رای نمیدم. اگر کتاب آقای هاشمیان کتاب بدی بود قطعا به گزینه شما رای میدادم ولی به هیچ عنوان دوست ندارم که یک کتاب خوب، از چرخه مطالعه کنار بره. مطمئن باشید دو منبع خوب پشتوانه علمی ما رو قوی تر میکنه.
    موفق باشید دوست عزیز.

maysamfthi عزیز لطف کردی بابت نظر

خدمتتون عرض کنم که ابتدا کنسول هست ، بعد ویژوال میشه ، بعد LINQ و ADO و ...

همه ی فرمایشاتت درسته

من به نوبه خودم قول میدم کتاب خوبی میشه ...

بازم مرسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

نقل قول نوشته شده توسط mohammaddou مشاهده تاپیک
    واقعا نمیدونم چرا از عنوان تاپیک اصلا خوشم نیومد. چرا ما همش سعی داریم جای همدیگه رو بگیریم؟. همینکه خود شما میاید و چنین عنوانی رو انتخاب میکنید بطور ضمنی پذیرفتید که کتاب آقای هاشمیان یه کتاب خوب و محبوب هستش. حالا سوال من اینه : چرا این کتاب در کنار کتاب آقای هاشمیان جزء کتاب های برتر فارسی نباشه؟.
    می خواستم اینم اضافه کنم که دیدم شما فرمودید.

va2012 عزیز ... با تشکر از نظرتون

آقای یونس ابراهیمی خودشون برنامه نویس هستن و کلماتی که در زبان فارسی معادل درستی ندارن رو جایگزین نکرده ...

قطعا فونت و نمای صفحات بسیار بهتر از این خواهد شد ....

سلام. واقعا نمیدونم چرا از عنوان تاپیک اصلا خوشم نیومد. چرا ما همش سعی داریم جای همدیگه رو بگیریم؟. همینکه خود شما میاید و چنین عنوانی رو انتخاب میکنید بطور ضمنی پذیرفتید که کتاب آقای هاشمیان یه کتاب خوب و محبوب هستش. حالا سوال من اینه : چرا این کتاب در کنار کتاب آقای هاشمیان جزء کتاب های برتر فارسی نباشه؟. بهر حال این کتاب اگر کتاب قدرتمندی باشه میتونه به عنوان یک مرجع دیگه در اختیار دوستان برنامه نویس قرار بگیره.(البته بپذیرید که با 69 صفحه نمیشه درباره این کتاب نظر قطعی داد ولی چیزی که در همین تعداد صفحه مشخصه اینه که ترجمه روان و زیبایی از مطلب صورت گرفته که نشان از تسلط مترجم و اشراف بر مفاهیم #C داره و سعی شده که مراحل کار به تفصیل بیان بشه تا یه شخص مبتدی کاملا با مطلب آشنا بشه) . من چون اصل سوال رو دارای اشکال می بینم بنابراین به هیچ گزینه ای رای نمیدم. اگر کتاب آقای هاشمیان کتاب بدی بود قطعا به گزینه شما رای میدادم ولی به هیچ عنوان دوست ندارم که یک کتاب خوب، از چرخه مطالعه کنار بره. مطمئن باشید دو منبع خوب پشتوانه علمی ما رو قوی تر میکنه.
    موفق باشید دوست عزیز.
    فکر می کنم خود من سال 86 بود که با همین کتاب آقای هاشمیان شروع کردم ...

من اصلاً قصد ندارم کتاب آقای هاشمیان رو بد جلوه بدم ... نخیر ... کتاب خوبیه ... قبول دارم که عنوان تاپیک رو خوب انتخاب نکردم ... از دوستان می خوام که عنوان تاپیک رو مد نظر قرار ندن ...

ولی قبول کنید که کتاب هاشمیان کامل نیست

در این کتاب همه مبانی + قسمت ویژوال + ارتباط با بانک به صورت پایه + LINQ + یه سری مباحث جالب دیگه گردآوری شدن

امیدورام این کتاب به همراه کتاب آقای هاشمیان بتونه به یادگیری سریع زبان برنامه نویسی سی شارپ برای مبتدیان کمک کنه

نقل قول نوشته شده توسط اسماعیل ابراهیمی مشاهده تاپیک
    va2012 عزیز ... با تشکر از نظرتون

آقای یونس ابراهیمی خودشون برنامه نویس هستن و کلماتی که در زبان فارسی معادل درستی ندارن رو جایگزین نکرده ...

قطعا فونت و نمای صفحات بسیار بهتر از این خواهد شد ....
    فقط چند تا سوال :

آدرس سایت Visualcsharptutorial وجود نداره البته من قبلا این سایت رو دیدم ولی فکر کنم که آدرس سایت تغییر کرده.
    دوم اینکه دقیقا چند صفحه از کتاب ترجمه شده؟ و کی قراره منتشر بشه؟

کاش یک برنامه نویس هم پیدا میشد یک کتاب جامع در مورد WPF ترجمه کنه چون اصلا منبع فارسی در این مورد وجود نداره خود من چند وقت پیش یک کتاب آموزش مرجع WPF خریدم حدود 500 صفحه که ترجمه مطالب MSDN در مورد WPF هست. باید بگم افتضاح ترجمه شده به نظر میاد که مترجمش هیچ اسمی از برنامه نویسی به گوشش نخورده حتی خود مترجم هم نمیتونه بفهمه چی نوشته !!! خودم اگر مترجم بودم حتما این کار رو میکردم.

نقل قول نوشته شده توسط va2012 مشاهده تاپیک
    فقط چند تا سوال :

آدرس سایت Visualcsharptutorial وجود نداره البته من قبلا این سایت رو دیدم ولی فکر کنم که آدرس سایت تغییر کرده.
    دوم اینکه دقیقا چند صفحه از کتاب ترجمه شده؟ و کی قراره منتشر بشه؟
    یه s به آخرش اضافه کن .... اشتباه از بنده بود

تاریخ دقیق انتشار :

حداکثر یک ماه بعد از پایان این نظر سنجی

چون باید یه چیز تمیز آماده بشه باید خوب روش کار کنیم

بازم مرسی

کاربر دائمی
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط اسماعیل ابراهیمی مشاهده تاپیک
    ولی قبول کنید که کتاب هاشمیان کامل نیست
    شکی نیست که کتاب آقای هاشمیان کامل نیست. این کتاب برای 2005 #C نوشته شده و مفاهیمی مثل LINQ در اون ذکر نشده.
    در این کتاب همه مبانی + قسمت ویژوال + ارتباط با بانک به صورت پایه + LINQ + یه سری مباحث جالب دیگه گردآوری شدن
    اگر عناوین بالا رو با سرفصل های کتاب اقای هاشمیان مقایسه کنیم، به نظر میرسه وجه تمایز دو کتاب در بخش LINQ باشه که اگر مطلب رو قشنگ منتقل بکنن میتونه یک امتیاز خیلی خوب برای این کتاب باشه.
    امیدورام این کتاب به همراه کتاب آقای هاشمیان بتونه به یادگیری سریع زبان برنامه نویسی سی شارپ برای مبتدیان کمک کنه
    ما هم امیدواریم. واسه شما و آقای یونس ابراهیمی آرزوی سلامتی وموفقیت میکنم.

سلام
    دوست عزیز ببخشد که صریح میگم چون پرسیید نظرم میگم
    به نظر من نه نمی تونه جایگیزین کتاب آقای هاشمیان باشه
    هر اثر علمی جایگاه خودش داره، کتاب آقای هاشمیان بین کتابهای فارسی کتاب کاملیه و اکثر سر فصلی ها را به خوبی توضیح داده و حتی ایتم های که مربوط به نگارش فنی نوشته است به خوبی رعایت شده به عنوان مثال در پایین صفحات کتاب معال لاتین برخی از کلمات کلیدی برنامه نویسی آورده شده است و...
    اما در کتاب که شما معرفی میکند آین نگارش به خوبی رعایت نشده به عنوان مثال در بالای همه صفحات نام نویسنده کتاب با فونت بزرگی نوشته شده و دور آن نیز کادر قرمز رنگی قرار گرفته که این خودش یه بخشی از صفحه اشغال کرده که بیشتر حالت تبلیغاتی داره
    در این کتاب نوشته ها به صورت رنگی و همرا با تصویره که این جزه نکات مثبت کتابه
    آخرین ویرایش به وسیله abcd_a : چهارشنبه 08 آذر 1391 در 21:54 عصر

سلام دوست عزیز
    اول بابت کاری که انجام دادین بهتون تبریک میگم،
    من شخصا وقتی میبینم کار بزرگی در این ابعاد انجام میشه و به صورت الکترونیکی منتشر میشه خوشحال میشم.

اما درمورد کتاب:
    در کل با خوندن 70 صفحه از یه کتاب 1400 صفحه ای سخت میشه نظر داد ولی چیزی که معلومه ترجمه با کیفیت و دانش خوب مترجم از محتوای کتاب هستش
    کاش حداقل فهرست کتاب رو کامل منتشر میکردید.
    انشاا... پس از انتشار نهایی کتاب نظرات دقیق تری بین میکنیم

نقل قول نوشته شده توسط abcd_a مشاهده تاپیک
    اما در کتاب که شما معرفی میکند آین نگارش به خوبی رعایت نشده به عنوان مثال در بالای همه صفحات نام نویسنده کتاب با فونت بزرگی نوشته شده و دور آن نیز کادر قرمز رنگی قرار گرفته که این خودش یه بخشی از صفحه اشغال کرده که بیشتر حالت تبلیغاتی داره
    فکر میکنم چون این فایل یه دمو از کتاب اصلی هست به این شکل منتشر شده ، دستمون هم گفتن که نمای صفحات بهتر میشه
    اگه کتاب به این صورت منتشر بشه نقطه ضعف بزرگی براش خواهد بود

با عرض سلام خدمت تمام دوستان عزیز

و همچنین خسته نباشید خدمت آقای یونس ابراهیمی

خدمتتون عارضم که :
    1- در مورد استفاده از کنسول باید بگم که محیط کنسول برخی از محدودیت های محیط ویژوال رو نداره و برای درک مفاهیم پایه ای راحت تره در ضمن نمی دونم چرا باید حتما یه نفر مبتدی رو به وسیله یک messagebox خوشحال کنیم و فکر کنه که آخر برنامه نویسیه....یعنی از همون ابتدا وارد ویزوال بشیم و بگیم فلان دکمه رو بیار و روش دوبار کلیک کن و توش بنویس (("......")MessageBox.Show)، که از این بابت من با نظر دوستان مخالفم

2- احتمالا که نه، حتما منظور آقای اسماعیل ابراهیمی بد جلوه دادن کتاب های دیگه نبوده و نیست، ولی باید این رو هم قبول کرد که یه کتاب به زبان ساده و به روز الان تو بازار پیدا نمیشه!!!!!! (اگرم هست فقط جلدشو عوض کردن)

3- به نظر بنده کتابی خوبه که مباحث از مبتدی تا پیشرفته رو در بر بگیره (در ضمن اگر کسی قراره بگه که مطالب تکراریه، نگه بهتره، و اول مقدمه کتاب رو بخونه!)

باز هم از آقای یونس ابراهیمی کمال قدردانی رو دارم.

یادمه که کتاب آقای هاشمیان در مورد کار با فایلها , XML , گرافیکها , کار با وب و ASp.Net ها و کلاسها و کتابخانه های آن و منوها و غیره مفصلاً صحبت شد که من در فهرست مطالب کتاب شما چنین چیزایی ندیدم . تنها چیزی که در این کتاب بیان نشد همون Linq ها هست . از دید من هیچ کتابی (شاید بعضی از کتابهای خارجی) نمیتونه با این کتاب قدرتمند رقابت کنه .
    ولی زبان بحث کتابتون واقعاً خوبه لطفاً ادامه بدید مخصوصاً ADO و Linq رو

دوستان عزیز خواهش میکنم کاری به کتاب آقای هاشمیان نداشته باشید

یه بار گفتم که عنوان تاپیک رو بنده اشتباه انتخاب کردم ... اون لحظه یه جمله اشتباه تو ذهنم بوده

لطفاً فقط درباره این کتاب نظر بدین ...

مرسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    چند قدم اون ور تر

نقل قول نوشته شده توسط younes221 مشاهده تاپیک
    1- در مورد استفاده از کنسول باید بگم که محیط کنسول برخی از محدودیت های محیط ویژوال رو نداره و برای درک مفاهیم پایه ای راحت تره در ضمن نمی دونم چرا باید حتما یه نفر مبتدی رو به وسیله یک messagebox خوشحال کنیم و فکر کنه که آخر برنامه نویسیه....یعنی از همون ابتدا وارد ویزوال بشیم و بگیم فلان دکمه رو بیار و روش دوبار کلیک کن و توش بنویس (("......")MessageBox.Show)، که از این بابت من با نظر دوستان مخالفم
    البته من با كنسول مشكلي ندارم ولي واقعيت ها رو نميشه ناديده گرفت.
    2- احتمالا که نه، حتما منظور آقای اسماعیل ابراهیمی بد جلوه دادن کتاب های دیگه نبوده و نیست، ولی باید این رو هم قبول کرد که یه کتاب به زبان ساده و به روز الان تو بازار پیدا نمیشه!!!!!! (اگرم هست فقط جلدشو عوض کردن)
    كاملا موافقم، الان ويژوال استوديو چند اومده؟

کاربر دائمی آواتار یونس ابراهیمی
    محل زندگی
    کوهدشت

با عرض سلام خدمت دوستان

بسیار ممنونم از اینکه نظر دادین

امکان داره کتاب دارای خطای تایپی باشه ، ببخشید، انشاالله کاملشو میذارم.

قسمت های نهایی تو سایت W3-farsi.com موجوده
    نظر یاتون نره...ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله یونس ابراهیمی : شنبه 14 آذر 1394 در 15:41 عصر

واقعاً خوبه من منتظر مباحث Ado و Linq این کتاب هستم که با زبان ساده توضیح بده .تجربه به من ثابت کرده که منبعی خوبه که هر خط با زبان قابل فهم تشریح کنه و در پائین کدها خروجی برنامه رو با تصویر نشون بده که البته اینو بیشتر رفرنسای خارجی رعایت میکنن .ولی شما تا حدود زیاد رعایت کردین . راستش از یه طرف نرم افزارم ایراد داشت از طرف دیگه منبع خوبی برای Database ها پیدا نکردم به همین دلیل کار با دیتابیس رو خیلی کم بلدم . امیدوارم این کتاب بتونه این نیازمو رفع کنه .

از زحمات شما و همکارتان سپاسگذاری میکنم . و یه خدا قوت بهتونم میگم .با آرزوی موفقیت برای هردوی شما

کاربر دائمی
    محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط یونس ابراهیمی مشاهده تاپیک
    این هم قسمت دوم کتاب
    دانلود
    ظاهرا لینک دانلود مشکل داره. من نتونستم دانلود کنم اگر ممکنه یه بررسی کنید. تشکر.

ظاهرا لینک دانلود مشکل داره. من نتونستم دانلود کنم اگر ممکنه یه بررسی کنید. تشکر.
    نه سالمه بهتره که روی کلید دانلود موجود در page(صفحه ای که بعد از فشردن این لینک میاد) راست کلیک کنید گزینه ی Copy Link Location رو انتخاب میکنید بعدش اونو تو یه برازر یا تب دیگه کپی کنید. فکر کنم مشکلتون حل شه . اگه نشد مشکل از اینترنتتونه .

محل زندگی
    کوهدشت

با عرض سلام خدمت دوستان عزیر

نسخه کامل تو سایت W3-farsi.com موجوده
    آخرین ویرایش به وسیله یونس ابراهیمی : شنبه 14 آذر 1394 در 15:42 عصر

فونت استفاده شده در متن بسیار عالی هست.فقط اشتباه تایپی زیاد داره که برطرف کردنش اصلا کار سختی نیست.
    فقط میشه بگید برنامه شما برای این کتاب چیه؟ هفته ای 1 فایل میزارید؟ این آزمایشی هست و کل کتاب رو کی میزارید؟

کاربر جدید آواتار hotcat
    محل زندگی
    Iran

سلام آقا ممنون
    فقط لینک قسمت دوم مشکل داره لطفا یا دوباره up کنید یا بهتر اینکه لینک مستقیم تو تاپیک از خوده همین سایت بذارید.ممنون
    لینک 1 و 3 ok بود. متشکر از زحمات

بقیه کتابو هم لطفا بزارید.

کاربر دائمی آواتار maythammsp2000
    محل زندگی
    زير گنبد كبود

يكي از بزرگترين مشكلات من هم با كتاب آقاي هاشميان وابستگي هر بخش به بخش قبلشه.جاهايي هست كه من گير كردم و بقيه مطالب رو نتونستم درك كنم.اگه اين كتابي كه شما ميگيد اين مشكل رو نداشته باشه بنظرم ميتونه جايگزين بهتري براي اون كتاب باشه.البته اينم بگم كه كتاب آقاي هاشميان واقعا مفيده و من چيزايي رو كه تاحالا ياد گرفتم مديون اون كتاب هستم.

در ابتدا ممنونم از زحمتتون برای این کتاب
    و نظر من هم اینه که این کتاب باید کامل بشه تا در موردش قضاوت کرد ...
    البته بعد از دانلود متوجه شدم عکس های گرفته شده از محیط سی شارپ کیفیت کمی داره که امیدوارم در اصلاح پایانی این مورد هم مد نظر گرفته بشه ...

کاربر جدید
    محل زندگی
    شهر وفا

با سلام و خسته نباشید خدمت مهندس ابراهیمی عزیز

تا این 3 قسمتی که از کتاب حضرتعالی مشاهده نموده، زبان بسیار شیوا و گیرایی را احساس نموده ام با اینکه مطالب تکراری است ولی باز دلنشین بودن خود را از دست نداده ولی هنوز منتظر قسمت های بعدی این کتاب می باشم و دنبال گیر دادن های بنی اسرائیلی نخواهم بود مهم عمق مطالب و طریقه بیان آن ها می باشد

موفق و پیروز باشید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کنار یه ساحل خیلی زیبا

با سلام کتاب آقای هاشمیان کتاب خوبیه خودم الان دارم میخونمش
    این کتاب هم به نظرم باید کتاب خوبی بشه

سلام و عرض خسته نباشيد

كتاب زيبا و حساب شده اي است با خوندن چندين صفحه هم ميشه به اين نكته پي برد

دستتون درد نكنه براي اين زحمت و خدمت

يه سوال؟

كتاب بصورت كامل كي آماده ميشه دوست عزيز؟

شديدا منتظر هستيم

تشكر

سلام به نظر من کتاب خوب و هدفمندی هست و کاملا به روز بنظر میرسه موفق باشید

دیگه بقیه کتاب رو نمیزارید؟
    حیف شد کتاب خوبی بود.

کاربر دائمی آواتار ordebehesht
    محل زندگی
    یه گوشه دنج از این دنیا

دوسته من سلام خسته نباشی مرسی اما خوب خوبه ولی خالی ا ایراد نیست نه اینکه بخوام بگم بده نه خوبه اما قابل اصلاح و بروز هستش تو قسمت اول من یه نگاه سرسری کردم عالی بود نقص نداشت ولی جا برای ویرایش داره خوب هر چیزی همین طوره میخوام یه پیشنهاد بدم بعد اتمام کتاب بلا خره یه تجاربی بدست میاری و بعدها یه تکنیکهای جدید وبهینه رو میبینیو یاد میگیری بهتره یا اظافه کنی به همین کتاب یا جایگزین مبحث قدیمی و کم کاربرد کنی مرسی عزیز

محل زندگی
    کوهدشت

با عرض سلام خدمت دوستان عزیر
    ممنون از شما که پیگیر این بخش هستین

اینم قسمت چهارم

دانلود

سلام برادر ممنون از زحمات بي وقفه ات

قبلا گفته بوديد كه تقريبا كار ترجمه تمام هست كل كتاب رو كي قرار مي ديد؟

تشكر

محل زندگی
    کوهدشت

با سلام خدمت تمامی دوستانی که پیگیر این بخش هستند.
    بله کار ترجمه تموم شده ...دلیل اینکه دیری دیر قسمت ها رو آپلود میکنم اینه که میخوام به عنوان یه کتاب چاپش کنم.
    الان به نظر شما دوستان عزیز اگه همه قسمت ها رو آپلود کنم تاثیری بر فروش کتاب میذاره یا نه (یعنی باعث میشه کتاب اگه ترجمش خوب باشه بیشتر فروش بره یا نه هموطنان عزیز به همین pdf اکتفا کنن؟).یه نظر در مورد اینم بدین.
    ممنون

کاربر دائمی آواتار sohil_ww
    محل زندگی
    هر جا شادی باشه

من به شخصه کتابی که پی دی افش هست و نمی خرم !

کاربر دائمی آواتار Shahram_12
    محل زندگی
    تهران

درسته بحث وجود فایل PDF خیلی ها رو راحت میکنه اما اینکه فایل PDF جای کتاب رو بگیری فکر نمیکنم درست باشه اگه هم کسی بخواد اون رو چاپ کنه هزینه اون از خرید کتاب بیشتر میشه

در جاهایی که نمیشه این کتاب رو تهیه کرد میشه از فایل PDF بهره برد و این تنها به این درد میخوره

ولی در کل از زحمتی که کشیدید بسیار سپاسگذارم

صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر

تاپیک های مشابه

1. سوال: آیا این تابع می تونه جلوی انواع حملات مخرب رو بگیره؟
    نوشته شده توسط idocsidocs در بخش PHP
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 17 شهریور 1390, 12:36 عصر
  2. برای شروع: معرفی یک کتاب خوب...
    نوشته شده توسط مهدی کرامتی در بخش امنیت در نرم افزار و برنامه نویسی
    پاسخ: 15
    آخرین پست: دوشنبه 17 فروردین 1388, 09:07 صبح
  3. آیا این یکی هم ممکن است ؟؟؟
    نوشته شده توسط Mah6447 در بخش برنامه نویسی در Delphi
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 20 مرداد 1383, 17:36 عصر
  4. آیا این connection درست است؟