صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 51

نام تاپیک: فایل های مورد نیاز جهت اجرای یک فایل exe

ادامهexe کردن در vf7

به نام خدا
    از همه کسانی که به سوال ساخت برنامه exe جواب دادند ممنوم. مشکل با نوشتن read event حل شد ولی یک مشکل دیگر پیش امد و ان اینکه برنامه اجرایی در کامپوتری که vf7
    نصب نیست پیغام خطای پیدا نکردن "support library" می دهد . لطفا راهنمایی نمایید.

شما میتوانید چند فایل dll مهم را درکنار فایل exe خود قرار داده و یا در system32کامپیوتر مذکور قرار دهیم ازجمله آنهایی که یادم هست vfrun7.dllو ... میتوانید از سی دی نصب فاکس خود در زیر شاخه ای آنها را پیدا کنید فکر میکنم نام زیر شاخه sys بود
    اگر نتوانسی بگو من اطلاعات دقیق بهت میدم

کاربر دائمی آواتار Mohammad_Mnt
    محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    محمد جان ! باید با InstallShield که همراه خود ویژوال فاکس هست ، یک Setup بسازی و بعد اون Setup رو روی کامپیوتر مقصد اجرا کنی .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran shiraz
    برو تو help ویژوال فاکس پرو و در index بنویس build exe اون جا dll های مورد نیاز رو نوشته و در ضمن چرا تو همون موضوع ادامه ندادی ؟ سوال منو هم کسی جواب نداد .

محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    امین جان کدوم سوال ؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran shiraz
    قبل از این که این سوال به ادامه exe کردن منتقل شود من تو سوال قبلی آقای mohammad_d یه سوال نوشته ام .

سلام
    امین جان متشکر کار کرد .با کپی کردن این سه فایل در کنار فایل اجرایی برنامه بدون هیچ مشکلی اجرا میشود .
    msvcr70.dll
    vfp7r.dll
    vfp7renu.dll
    قربون دایی

جدید جدید

سلام به همه دوستان
    نمیدونم که چرا این بخش تازگیها تو رخوت فرو رفته و هیچ کس نه سوال میکنه و نه مقاله ارسال میکنه :(
    به هرحال مطلبی رو مینویسم شاید بدرد بعضیها بخوره بدرد ما که خیلی خورد.
    فایلهای مورد نیاز برای اجرا شدن یکه برنامه exe در ورژن های 7 و 8 فاکس پرو عبارتند از :
    vfp 7.0 :
    vfp7r.dll----vfp7renu.dll ------msvcr70.dll
    vfp 8.0 :
    msvcr70.dll ---- vfp8r.dll ------ vfp8renu.dll ---- gdiplus.dll

جدید جدید

سلام به همه دوستان
    نمیدونم که چرا این بخش تازگیها تو رخوت فرو رفته و هیچ کس نه سوال میکنه و نه مقاله ارسال میکنه :(
    به هرحال مطلبی رو مینویسم شاید بدرد بعضیها بخوره بدرد ما که خیلی خورد.
    فایلهای مورد نیاز برای اجرا شدن یکه برنامه exe در ورژن های 7 و 8 فاکس پرو عبارتند از :
    vfp 7.0 :
    vfp7r.dll----vfp7renu.dll ------msvcr70.dll
    vfp 8.0 :
    msvcr70.dll ---- vfp8r.dll ------ vfp8renu.dll ---- gdiplus.dll

محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    مرسی اندی جان ! در ضمن فکر نکنم به جز 4-5 نفر ، کسی توی این سایت با فاکس کار کنه :?

محمد جان تبلیغ بد نکن آخه تو چه پدر کشتگی با فاکس داری
    خیلیها با اون دارن کار میکنن
    والله من با ویژوال بیسیک و دلفی اینقدر راحت نیستم که با فاکس راحتم
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************
    اندیشه کن , آنگاه سخن گو تا از لغزش بر کنار باشی

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    United Arab Emirates
    من هم همینطور!

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران - یزد
    به نظر من فاکس پرو در نوع خودش و با توجه به امکانات و خصوصیاتی که داره منحصر به فرده
    البته نباید فراموش کنیم که هر نرم افزاری دارای معایبی هم هست
    ضمنا من یه پیشنهاد دارم:
    قبلا سوالاتی از طرف دوستان مطرح شده که هنوز جواب کاملی به آنها داده نشده و نیز مشکلاتی در این نرم افزار هست که باید براش راه حل هایی پیدا کنیم با توجه به اینکه در این قسمت بچه های بااستعدادی هستند( کیا ، افشین پور ، محمد ، اندی ، حمیدیانفر و ...) پیشنهاد من اینه که مشکلات رو دسته بندی کنیم مثلا مشکل خصوصیت راست به چپ نوشتن در Xp یا مشکلات ریپرت ، و بعد به صورت گروهی هر کسی در رشته ای که بیشتر کار کرده نسبت به رفع مشکل شروع به تحقیق کنه و اطلاعاتش رو به صورت روزانه یا هفتگی در اختیار دیگران قرار بده اینجوری افراد به موازات یکدیگر در یه مورد حرکت نمی کنن
    قبلا از همکاری همه بچه ها متشکرم

ط³ظ„ط§ظ…
    ظ…ظ† ظƒط§ظ…ظ„ط§ ط¨ط§ ط§ظٹظ† ظ†ط¸ط± ظ…ظˆط§ظپظ‚ظ… ظˆ ط¢ظ…ط§ط¯ظ‡ ظ‡ط±ع¯ظˆظ†ظ‡ ظ‡ظ…ظƒط§ط±ظٹ طŒ طھط§ ظ†ط¸ط± ط¨ظ‚ظٹظ‡ ط¨ع†ظ‡ ظ‡ط§ظ‡ ع†ظٹ ط¨ط§ط´ظ‡

نقل قول نوشته شده توسط Andy
    ط³ظ„ط§ظ…
    ظ…ظ† ظƒط§ظ…ظ„ط§ ط¨ط§ ط§ظٹظ† ظ†ط¸ط± ظ…ظˆط§ظپظ‚ظ… ظˆ ط¢ظ…ط§ط¯ظ‡ ظ‡ط±ع¯ظˆظ†ظ‡ ظ‡ظ…ظƒط§ط±ظٹ طŒ طھط§ ظ†ط¸ط± ط¨ظ‚ظٹظ‡ ط¨ع†ظ‡ ظ‡ط§ظ‡ ع†ظٹ ط¨ط§ط´ظ‡
    این چی نوشته فقط من بهم ریخته می بینم یا همه! :!:

محل زندگی
    جنگلی به نام ایران
    منم نمی تونم ! انگار این اندی خان از یه جایی کپی و پیست می کنه که این طوری می شه !! کارکترستش هم به احتمال 99% یونیکد هست . چون این جا از کارکتر ست عربی استفاده می شه ، این مشکل پیش می آد . :?

پیشنهاد خیلی خوبیه
    فقط بجنبید تا ترم جدید شروع نشده
    در تندیس های تخت جمشید هیچ کس در حال تعظیم نیست ، هیچ کس عصبانی نیست ، هیچ کس سرافکنده و شکست خورده نیست ، هیچ کس سوار بر اسب نیست ، هیچ قومی بر قوم دیگر برتر نیست ، هیچ کس برده نیست و هیچ تصویر خشنی دیده نمیشود.
    ************************************************** ******************************************

سلام
    با عرض معذرت بابت اشکال در جواب قبلی (نمی دونم ویندوز چه مرگش شده بود کاراکترستش روی عربی تنظیم نمی شد :x ) من هم کاملا با پیشنهاد با لا موافقم و آماده همکاری 8)

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

auto run

با سلام
    می خواستم بپرسم آیا راهی هست که بشه برنامه های اجرایی کاری به ستاپ نداشته باشند.
    عین فاکس تحت داس البته می دونم که فایلهای راه انداز باید موجود باشن اما نمیشه یک جوری اونها رو با هم اجرا کرد :roll: :o
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

ببخشید منظورتون را واضحتر بفرمایید.

محل زندگی
    کرمان
    منظورم اینه که وقتی فایل exe رو ساختی دیگه نیاز به هیچ فایلی برای اجرا نباشه!
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

سلام

در فاکس یه همچین گزینه ای ندیده ام اما در سی وجود دارد.
    چون فاکس تحت ویندوز حجم کمی فایل اجرایی دارد و از DLL ها استقاده میکند و یک دلیل مهم این است که فاکس برنامه را به همان صورت که وجود دارد در خود ذخیره و حین اجرا آنرا تفسیر میکند مثل دیگر زانهای ویژوال. البته یک موضوع هست باید تمام چیزهای فاکس در برنامه وجود داشته باشد دلیل آن استفاده از ماکروی دستور & است که بایستی تمام دستورات فاکس پرو حین اجرا در دسترس باشند. شما اگر یک خط برنامه تحت داس بنویسید یک حجم بالا کمپایل میشود دلیل آن هم این است. اما در ویندوز تمام دستورات در Dll ها کنجانیده شده اند.

محل زندگی
    کرمان
    یعنی راهی نیست؟
    وب سایت شخصی

نه

محل زندگی
    کرمان
    :|
    وب سایت شخصی

سلام
    مشخصات این dllها چیست ؟وآیا ممکن است بدون نیازبه نسخه نصبی وبا کپی کردن این dll ها برنامه اجرا گردد؟
    ممنون

سلام

بله من همین کار را کرده ام و سی دی نصب ندارم.

مشخصات dll ها راندادید
    ممنون می شوم دراین مورد توضیح کامل بدهید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    بیرجند - خ مدرس - مدرس 44 پلاک 52
    سلام
    برای vfp6
    VFP6R.DLL
    VFP6RKOR.DLL
    VFP6RENU.DLL
    Vfp6t.dll

برای vfp7
    MSVCR70.DLL
    VFP7R.DLL
    VFP7RENU.DLL
    VFP7RESN.DLL
    VFP7RKOR.DLL
    VFP7T.DLL
    البته فکر میکنم تعدادی از این فایلها لازم نباشه

برای vfp8
    MSVCP70.DLL
    MSVCR70.DLL
    vfp8r.dll
    VFP8RENU.DLL

این فایلها رو میتونید از روی سی دی یا بعد از نصب از پوشه ی فایلهای سیستمی ویندوز استخراج کنید .
    موفق باشید
    یا علی

محل زندگی
    کرمان
    آقای توکل شما چطور این کار رو کردین؟
    وب سایت شخصی

سلام

خب کافیه کلیه Dll های موجود در سی دی را در جایی که فاکس را نصب میکند کپی کنید!

البته نگارش 8 به فایل GDIPLUS.dll نیز نیاز دارد!

فایل اصلی MSVCR70.dll است. این فایل اصلیترین در نگارش 7 و 8 است و اسمش نشاندهنده کارش است. این فایل و vfp7enu.dll و فایل vfp7.exe تنها برای اجرای فاکس 7 نیاز است. اما فایلهای زمان اجرا VFP7r.dll و VFP7Renu.dll فایلهای زمان اجرا و برای Com server از فایل VFP7t.dll استفاده کنید. بقیه فایلها و... نیاز نیست. البته اگر از Sp استفاده کنید باید Dll هم از آن باشد. امتحان کنید یعنی
    در کامپیوتری که فقط Win98 دارد در یک ریشه فایلهای VFp7.exe و msvcr70.dll و vfp7enu.dllرا کپی کنید.
    فاکس را اجرا کنید کار میکند! البته بدون امکاناتی مثل Wizard و...
    البته بقیه را خودتان پیدا کنید که به چه درد می خورد.
    در نگارش 8 فقط GDIPULS.dll و msvcr70.dll و vfp8enu.dll و VFp8.exe لازم است.
    فایلهای enu یعنی نگارش انگلیسی و Kor یعنی کره و... البته شما باید از Enu استفاده کنید.

محل زندگی
    کرمان
    :flower:
    وب سایت شخصی

سلام

یعنی درست بود؟

در نگارش 9 ویژوال فایلهای اصلی را از HELP ساختن EXE بدست آوردم و به صورت نرمال در کنار فایل اصلی برنامه کپی کردم و اجرا شد ولی همان فایل EXE در ویندوز 98 با مشکل اجرا مواجه می شود و پیغام می دهد که فایل VFP9R.DLL صحیح نمی باشد (حال آنکه این فایل نیز در کنار برنامه می باشد) (من تمامی فایلهای DLL موجود در سی دی VFP9 را در کنار برنامه کپی کردم ولی باز هم جواب نگرفتم) و حتی حدس زدم شاید به هنگام اجرای SETUP خود ویژوال فاکس در محیط ویندوز 98 فایل موردنظر را در مسیرهای ویندوز SYSTEMو.. نصب می کند (که این فایل با فایل مشابه اش در ویندوز XP متفاوت است) (چون من برای برنامه هام با دلفی یک SETUP جدا نوشتم (مشابه INSTALLSHIELD با محیط فارسی) و نیازمند آن هستم که بتوانم فایلهای DLL مورد نیاز اجرای برنامه را بدرستی تشخیص بدهم لذا از دوستان ممنون می شوم که در رابطه با این مشکل مرا راهنمای کنند؟

محل زندگی
    کرمان
    vfp9 روی ویندوز 2000 به بالا کار میکنه اما در مورد فایل اجرایی ایجاد شده اون دقیق نمیدونم!
    وب سایت شخصی

نه من اون تحت ویندوز 98 se نصب کردم و کار کرد و البته مساله من اجرا نشدن exe خروجی برنامه است و اون هم مشکل در خود exe‌ نیست بلکه در dll‌های مربوطه است و البته اگر خود vfp9 نصب کنید مشکل حل می شود چرا؟!!

سلام

ویژوال فاکس 9 شبیه دیگر ویژوال فاکسها در تمام نسخه های ویندوز قابل اجرا است (البته این را روی نسخه دانلودی آزمایشی امتحان کرده ام)

فایلهای مورد نیاز:

Msvcr71.dll
    vfp9.exe
    vfp9r.dll
    vfp9renu.dll
    gdiplus.dll

برای سرور
    Vfp9t.dll

کاربران چون از عربی استفاده میکنند فایل زیر هم برای کارهای عربی است:
    Vbame.dll

امیدوارم دیگر به نصب احتیاج نداشته باشید!

برنامه های تولید شده در ویژوال 9 نسخه فاینال روی تمام ویندوزها قابل اجراست
    فقط با nt4 کمی مشکل دارد

من دقیقا فایلهای اشاره شده (راهنمایی آقای توکل) را در کنار exe برنامه قرار دادم در ویندوز xp بدون هیچ اشکالی و بدون نصب برنامه (setup کردن) ولی در ویندوز 98 با مشکل مواجه شده و اصلا برنامه اجرا نشد (یک پنجره خالی (بدون عبارت بدین صورت که مثلا می خواهد عبارتی را نمایش بدهد ولی نمی تواند) سه گزینه ای می آید) آیا دوستان در محیط 98 با این مشکل مواجه شده اند؟

محل زندگی
    کرمان
    عنوان پنجره Program Error نیست؟
    وب سایت شخصی

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •