نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: win app یا web app

کاربر دائمی آواتار farazjalili
    محل زندگی
    ویژوال استدیو

win app یا web app

با عرض سلام به دوستان عزیز تصمیم داشتم یک برنامه برای یک مدرسه بنویسم نمی دونم windows base بنویسم یا web base با توجه به اینکه زبان هایی مانند asp.net خیلی پیشرفت کرده اند و می توان برنامه هایی به قدرت win app با آنها نوشت دوست داشتم نظر دوستان رو در مورد این مقوله که به صورت تجربی برخورد داشته اند رو بدانم (برنامه پردازش سنگینی ندارد -مثل کارهای گرافیکی و بازی- بلکه شامل ذخیره بازیابی و جستجوی است)
    با تشکر فراوان

کاربر دائمی آواتار merlin425
    محل زندگی
    رشت

نقل قول: win app یا web app

شما میگی برنامه برای یک مدرسه هست و کارمندان می خان باهاش کار کنند این برنامه باید win base باشه بله asp.net تکنولوژی قوییه ولی واسه برنامه کاربردی نیست واسه سایته که از راه دور بهش وصل بشن و یک سری کار مثل ثبت نام دریافت بنامه توصط دانش اموزان انجام بدن نه اینکه کارمند مدرسه مرور گرشو باز کنه و امور مدرسه رو باهاش انجام بده

کاربر دائمی آواتار farazjalili
    محل زندگی
    ویژوال استدیو

درست که asp.net برای دسترسی سایته که از راه دور بهش دسترسی داشته باشن ، اما این هم در نظر بگیرین که تقریبا application ها به سمت online شدن پیش می رن و کم کم windows app ها دارن کم رنگ می شن نظر من این بود که asp هیچ مشکلی نداره اگه از اون استفاده کنم
    در آینده اگر قصد online کردن آن را داشته باشم مثلا برای دیدن کارنامه ها توسط والدین در خارج از مدرسه مشکلی زیادی نداشته باشم برای تغییر برنامه - فقط با خرید یک ip valid بدون هیچ مشکلی برنامه رو online کنم (یه چیزی تو مایه های سیستم دانشگاه)

نقل قول نوشته شده توسط farazjalili مشاهده تاپیک
    درست که asp.net برای دسترسی سایته که از راه دور بهش دسترسی داشته باشن ، اما این هم در نظر بگیرین که تقریبا application ها به سمت online شدن پیش می رن و کم کم windows app ها دارن کم رنگ می شن نظر من این بود که asp هیچ مشکلی نداره اگه از اون استفاده کنم
    در آینده اگر قصد online کردن آن را داشته باشم مثلا برای دیدن کارنامه ها توسط والدین در خارج از مدرسه مشکلی زیادی نداشته باشم برای تغییر برنامه - فقط با خرید یک ip valid بدون هیچ مشکلی برنامه رو online کنم (یه چیزی تو مایه های سیستم دانشگاه)
    مشكل قطعي اينترنت و يا تمديد دامنه فضاي هاست مشكلات سروري كه اطلاعات روش هست و ... از مواردي هست كه از برنامه هاي اينچنيني نميشه روي وب سايت استفاده كرد. بنظر من win app مناسب هست.
    اگر ميخواي كارنامه رو ببينن ميتوني بعدا ديتا بيس رو روي هاست آپلود كني و يوزر پسورد به والدين بدي تا با يه اينترفس ساده براي وبت اين امكانو فراهم كني.

تاپیک های مشابه

1. نمونه Web App کاملا سه لایه + توضیحات + آموزش
    نوشته شده توسط manager در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 25
    آخرین پست: دوشنبه 10 مرداد 1390, 13:13 عصر
  2. تبدیل windows app به Web app
    نوشته شده توسط nice boy در بخش برنامه نویسی در Delphi Prism
    پاسخ: 3
    آخرین پست: جمعه 07 مرداد 1390, 22:37 عصر
  3. سوال: دريافت و ارسال اطلاعات بين win app و web
    نوشته شده توسط Javad583 در بخش VB.NET
    پاسخ: 3
    آخرین پست: شنبه 12 دی 1388, 18:47 عصر
  4. Run a win app from web app (اگه موضوع تکراریه دلیل داره!)
    نوشته شده توسط mehrdotnet در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 11
    آخرین پست: چهارشنبه 30 آذر 1384, 17:06 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •