نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: ایجاد یک دیتابیس شبیه به دیتابیس قبلیم database.mdf1 چرا به این شکل شده ؟

Question ایجاد یک دیتابیس شبیه به دیتابیس قبلیم database.mdf1 چرا به این شکل شده ؟

سلام دوستان دلیل اینکه دیتابیس کار من به این شکل شده چی هستش؟
    database1.mdf
    database1.mdf1

کاربر دائمی آواتار gilas1368
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: ایجاد یک دیتابیس شبیه به دیتابیس قبلیم database.mdf1 چرا به این شکل شده ؟

ميشه يكم توضيح بديد
    من منظورتون رو متوجه نشدم

نقل قول: ایجاد یک دیتابیس شبیه به دیتابیس قبلیم database.mdf1 چرا به این شکل شده ؟

سلام دوست من

احتمالا دیتابیس اولی به دیتابیس اصلی و ساخته شده کنار پروژه اشاره میکنه و دومی به دیتابیس کنار فایل exe نهایی که تو Debug یا Release هست.چون همونطور که میدونین ما دوتا دیتابیس داریم,یکی کنار پروژس یکیم وقتی اجرا میکنیم کنار فایل exe میشه که در واقع همون فایل کپی شده دیتابیس اصلیست,connection string های هردو دیتابیس هم نام رو بررسی کنین یکی به کنار پروژه اشاره میکنه و یکی به مکان فایل exe نهایی

موفق باشی
    بایت بایت

کاربر دائمی آواتار gilas1368
    محل زندگی
    مشهد

اين اتفاق زماني ميوفته كه شما ديتابيستون رو دوبار به برنامه add كرده باشيد
    اون يك بعد از پسوند نشون دهنده تكراري بودن ديتابيسه

همونطور که دوستمون هم گفتن احتمال تکراری add کردنم هست.

خواستم پستمو ویرایش کنم و اینم اضافه کنم دیدم روا نیست چون دوستمون گفت بعد این سخنشون به ذهنم خطور کرد.

موفق باشی
    بایت بایت

تشکر از هر دو دوست عزیز...

سلام دوست من

احتمالا دیتابیس اولی به دیتابیس اصلی و ساخته شده کنار پروژه اشاره میکنه و دومی به دیتابیس کنار فایل exe نهایی که تو Debug یا Release هست.چون همونطور که میدونین ما دوتا دیتابیس داریم,یکی کنار پروژس یکیم وقتی اجرا میکنیم کنار فایل exe میشه که در واقع همون فایل کپی شده دیتابیس اصلیست,connection string های هردو دیتابیس هم نام رو بررسی کنین یکی به کنار پروژه اشاره میکنه و یکی به مکان فایل exe نهایی

موفق باشی
    بایت بایت
    سلام دوست خوبم بله یکی در کنار سورس اصلی قرار داره و دیگری در کنار فایل اجرایی ... در connection string هم فقط مسیر فایلی که در کنار

اين اتفاق زماني ميوفته كه شما ديتابيستون رو دوبار به برنامه add كرده باشيد
    اون يك بعد از پسوند نشون دهنده تكراري بودن ديتابيسه
    بله ، دوباره add کردم و این مشکل پیش اومد...

وقتی database1.mdf1 این که در مسیر bin قرار داره رو حذف میکنم با خطای زیر مواجح میشم... باید چیکار کنم؟

اینم Connection String ـم هستش...
    <add name="Database1Entities" connectionString="metadata=res://*/Class_Data.csdl|res://*/Class_Data.ssdl|res://*/Class_Data.msl;provider=System.Data.SqlClient;prov  ider connection string=&quot;Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=C:\Users\S-B\Desktop\demo\WindowsFormsApplication2\Database1.  mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True;MultipleActiveResultSets=True&quot;" providerName="System.Data.EntityClient" />

با سلام مجدد

داره میگه نمیتونه بهش دسترسی داشته باشه چون یه برنامه دیگه داره ازش استفاده میکنه.

برای حذفشم اول اونو Detach بعد از تو پوشه حذف کنش

11.jpg

ممنونم دوست خوبم مشکلم حل شد...

تاپیک های مشابه

1. ایجاد ارتباط بین Label و دیتابیس
    نوشته شده توسط taghiv در بخش C#‎‎
    پاسخ: 0
    آخرین پست: سه شنبه 31 خرداد 1390, 21:16 عصر
  2. استفاده از *** برای ایجاد ارتباط بین اینترفیس و دیتابیس
    نوشته شده توسط qhoqnose در بخش شبکه و Networking‌
    پاسخ: 2
    آخرین پست: پنج شنبه 25 فروردین 1390, 12:12 عصر
  3. ایجاد ارتباط کریستال ریپورت با دیتابیس موجود در SQL Server
    نوشته شده توسط reza_mn در بخش ابزارهای گزارشگیری در VB6