با سلام. سرویس آپلودسنتر با امکان بلاگدهی در سطح محدودتر رو برای سفارش مد نظر داریم. مشخصات کلی به شرح زیر است. لطفا مشاهده کنید و قیمت حدودی رو بفرمایید
بدیهی ست تمامی امکانات یک سیستم بلاگدهی مد نظر نیست! در صورت توانایی شما برای اجرا سیستم، جزئیات بیشتر بیان خواهد شد
بحث ظاهر و رابط کاربری را نیز مد نظر داشته باشید
با تشکر
ویژگی های سایت:
سایت مورد نظر یک وب سایت آپلودسنتر با قابلیت آپلود عکس و فایل صوتی ست. تمامی لینک های ارائه شده مستقیم هستند. در صورتی که فایل آپلود شده صوتی باشد سایت به صورت اتوماتیک یک کد پخش آنلاین نیز ارائه میکند که یک پلیر ساده دارد (لینک پلیر در انتهای این متن موجود است).
سایت امکان ارائه فوتوبلاگ تخصصی دارد. یک امکان مشابه سیستم بلاگ دهی ست. کاربر در ازای پرداخت مبلغی میتواند یک فوتوبلاگ تخصصی برای خودش راه اندازی کند. تحت آدرس username.sitename.com !
فوتوبلاگ ویژگی های خاص خود را دارد. کاربر میتواند از پنل کاربری خود در سایت تصاویر مورد نظر خود را به فوتوبلاگ اش اضافه کند. میتواند برای هر عکس عنوان تعریف کند، برچسب بزند و به تعداد کاراکتر محدود توضیح اضافه کند. امکان امتیاز دهی به تصاویر نیز وجود دارد. کاربر میتواند تصویر تک را در فوتوبلاگ خود قرار دهد و یا اینکه یک آلبوم مجازی بسازد. در آلبوم مجازی کاربر میتواند از تعداد 2 به بالا تصویر را در یک پست اضافه کند. اگر تیک گزینه آلبوم مجازی فعال شود صفحه نمایش آلبوم نیز متفاوت است.
مثال : بنده روی گزینه ارسال پست کلیک میکنم و یک تک تصویر را در فوتوبلاگ خودم منتشر میکنم. برای آن عنوان، برچسب، توضیحات و دسته بندی انتخاب میکنم. این تصویر در صفحه اول فوتوبلاگ نمایش داده میشود/ مانند یک پست که در وبلاگ منتشر می شود. در صفحه اصلی یک تصویر بند انگشتی از تصویر قرار دارد. بازدید کنند روی دکمه نمایش تصویر کلیک میکند و وارد صفحه اختصاصی پست میشود. در آن جا امکاناتی از قبیل امتیاز دهی و اشتراک گذاری وجود دارد.
حال بنده پس از کلیک روی گزینه ارسال پست تیک گزینه آلبوم مجازی را فعال میکنم. حال گزینه های متفاوتی ارائه میشود. کاربر دیگر یک تصویر را اضافه نمیکند و میتواند تعداد تصویر بیشتری را قرار دهد. پس از اتمام کار و انتشار آن، پست مربوطه به طور خودکار عکس کوچک و یا متن آلبوم را نمایش میدهد. صفحه اختصاصی آلبوم متفاوت است. امکان اسلایدشو دارد. تصاویر در کنار هم قرار دارند. یک نمایش اسلایدی حرفه ای که نمونه مد نظر بنده به شما ارائه خواهد شد.
عضویت در سایت رایگان است. با عضویت کاربر میتواند از لینک sitename.com/users/username هم وارد پنل کاربری خود شود. اگر سایر کاربران به این لینک وارد شوند اطلاعات محدود برایشان نمایش داده میشود.
الهام بنده برای سیستم آپلودسنتر و پنل کاربری و فوتوبلاگ سیستم بلاگ دهی bayan.ir یا blog.ir است. اگر با این سیستم آشنایی دارید که بهتر اگر ندارید بنده یک دعوتنامه عضویت برای شما ارسال کنم تا تمامی بخش های آن را بررسی نمایید.
یعنی اگر شما بتوانید یک سیستم مانند همان bayan.ir بریزید دیگر نیازی به توضیحات اضافی بنده نیست.
همچنین یک امکان موزیک بلاگ هم وجود دارد. کاربر هم میتواند آهنگ تک منتشر کند و هم آلبوم موسیقی. در صفحه اختصاصی آهنگ تک امکان پخش آنلاین موسیقی وجود دارد و در قسمت آلبوم هم به صورت حرفه ای امکان پخش آلبوم با یک پلیر مناسب تعبیه شده است.
عضویت و آپلود عکس رایگان است. کاربر برای آپلود عکس فضای نامحدود دارد. اما برای فایل های صوتی فضای محدود! این فضا توسط مدیر تعیین میشود. میتواند با پرداخت مبلغ فضای اضافی تهیه کند.
منظور از یک آپلودسنتر حرفه ای سرویس هایی مانند trainbit.com و یا hotfile.com است. تمامی فایل ها لینک مستقیم دارند و ماندگاری نامحدود است.
شما تصور کنید کار نهایی ترکیبی از قسمت هایی از سایت های زیر است
سرویس blog.ir با همان ظاهر
سرویس بلاگدهی blog.ir با امکان ارائه قالب های مختلف
سرویس trianbit.com
سیستم آپلود عکس با لینک مستقیم
و امکانات جانبی برای سیستم بلاگدهی مانند برچسب و نظرسنجی و…